Saabunud joonistused:


Antsla G 4b (35)
Audentese Erakool 1b (1)
Elva G 1b (16)
Haanja Kool 1-3b (8)
Haapsalu Linna AK 2b (13)
Haapsalu Linna AK 3b (6)
Halliste PK 1-4 (11)
Jakob Westholmi G 3d (9)
Jakob Westholmi G 4a (2)
Jüri G 2d (7)
Kadrina Keskkool 34 (8)
Kadrina Keskkool 3b (6)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kadrina LA Sipsik (5)
Kanepi G 2 (5)
Kasti-Orgita LA (10)
Keeni PK 4 (4)
Kohila G 1c (7)
Kohila G 2 (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke 2 (1)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (4)
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2 (19)
Kohtla-Järve LA Tareke (18)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad (4)
Kõmsi LA-AK 3-6 (13)
Konguta Kool 3 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (20)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (5)
Krootuse PK 3 (6)
Kuremaa LA-AK (4)
Lasnamäe PK 3b (7)
Lehtse Kool 1-4 (2)
Lümanda PK 1 (9)
Lümanda PK 2 (1)
Lümanda PK 3 (7)
Padise PK 4 (2)
Paikuse LA Mesimumm (3)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (8)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (7)
Pärnu Vene G 1 (8)
Pikavere LA-AK (13)
Rakvere PK (2)
Rapla Vesiroosi Kool 3b (19)
Riia Eesti PK (6)
Riia Eesti PK 2 (12)
Riisipere LA (17)
Risti Kool 5-9 (10)
Risti PK 1 (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (12)
Sonda Kool 1-4 (1)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (10)
Tallinna Jaan Poska LA (10)
Tallinna Kesklinna PK 1 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 2 (6)
Tallinna Kesklinna PK 1 3 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 4 (4)
Tallinna Kesklinna PK 1 5 (5)
Tallinna Kesklinna PK 1 6 (7)
Tallinna LA Südameke (1)
Tartu LA Annike (4)
Tartu LA Annike 3 (8)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (8)
Tartu Raatuse Kool 3a (18)
Tarvastu LA (8)
TERA Peedu kool 3e (6)
Tilsi PK 2 (7)
Torma LA \"Linnutaja\" (8)
Tõrva G 1b (2)
Tõrva G 2 (1)
Tõrva G 3 (55)
Tõrva G 4 (30)
Tõrva G 5 (3)
Türi Lokuta LA (6)
Türi PK 2c (6)
Valga PK 1d (15)
Valga PK 4c (6)
Valga Priimetsa Kool (2)
Valga Priimetsa Kool 5b (2)
Valga Priimetsa Kool 6b (3)
Viluste PK 4 (8)
Võru LA Sõleke (16)
Võsukese LA 2 (4)

Kevadjoonistus:

"Loomade elu"
Valeria Kuustik
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Sillamäe Vanalinna Kool 2a

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Daria Khramkova
Arina Chernyak
Martin Korepanov
Grigori Zhilin