Saabunud joonistused:


Antsla G 4b (35)
Audentese Erakool 1b (1)
Elva G 1b (16)
Haanja Kool 1-3b (8)
Haapsalu Linna AK 2b (13)
Haapsalu Linna AK 3b (6)
Halliste PK 1-4 (11)
Jakob Westholmi G 3d (9)
Jakob Westholmi G 4a (2)
Jüri G 2d (7)
Kadrina Keskkool 34 (8)
Kadrina Keskkool 3b (6)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kadrina LA Sipsik (5)
Kanepi G 2 (5)
Kasti-Orgita LA (10)
Keeni PK 4 (4)
Kohila G 1c (7)
Kohila G 2 (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke 2 (1)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (4)
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2 (18)
Kohtla-Järve LA Tareke (18)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad (4)
Kõmsi LA-AK 3-6 (13)
Konguta Kool 3 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (20)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (5)
Kuremaa LA-AK (4)
Lasnamäe PK 3b (7)
Lümanda PK 2 (1)
Padise PK 4 (2)
Paikuse LA Mesimumm (3)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (8)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (7)
Pärnu Vene G 1 (8)
Pikavere LA-AK (13)
Rakvere PK (2)
Rapla Vesiroosi Kool 3b (19)
Riia Eesti PK (6)
Riia Eesti PK 2 (12)
Riisipere LA (17)
Risti Kool 5-9 (10)
Risti PK 1 (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (12)
Sonda Kool 1-4 (1)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (10)
Tallinna Jaan Poska LA (10)
Tallinna Kesklinna PK 1 (7)
Tallinna Kesklinna PK 1 2 (6)
Tallinna Kesklinna PK 1 3 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 4 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 5 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 6 (7)
Tallinna LA Südameke (1)
Tartu LA Annike (4)
Tartu LA Annike 3 (8)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (8)
Tartu Raatuse Kool 3a (14)
Tarvastu LA (8)
TERA Peedu kool 3e (6)
Tilsi PK 2 (7)
Tõrva G 1b (2)
Tõrva G 2 (1)
Tõrva G 3 (55)
Tõrva G 4 (30)
Tõrva G 5 (3)
Türi Lokuta LA (7)
Türi PK 2c (6)
Valga PK 1d (15)
Valga PK 4c (6)
Valga Priimetsa Kool (2)
Valga Priimetsa Kool 5b (2)
Valga Priimetsa Kool 6b (3)
Viluste PK 4 (8)
Võru LA Sõleke (16)
Võsukese LA 2 (4)

Kevadjoonistus:

"Pajud"
Katre Saar
Antsla Gümnaasium 4b
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tõrva Gümnaasium 4

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

4.a klass
Omanimelise mardika valmimine
4.b klass
Valmib omanimeline mardikas
Mirtel 4.b
Mardikas lumel
Oliver 4.b
Oliveri mardikas
Arabella 4.b
Omanimelise mardika valmimine, kui õues sajab lund
Käroli 4.b
Käroli mardikas
Alex
Minu mardikas
Elis Ütsik 4.b
Omanimeline mardikas
Kris Martin 4.b
Mardikas lumel
Kaspar Kallas 4.b
Kui õues sajab, siis joonistame mardikat
Kristel Kobin 4.b
Minu mardikas
Eneli Vahtre
Omanimeline mardikas
Taavi 4.a
Omanimeline mardikas
Mirja Mari 4.a
Omanimeline mardikas
Helis 4.a
Omanimeline mardikas
Eliisa 4.aMaria
Omanimeline mardikas
Marileen 4.a
Omanimeline mardikas
Anneli 4.a
Omanimeline mardikas
Lisete 4.a
Omanimeline mardikas
Kristofer 4.
Omanimeline mardikas
Jan-Martti 4.a
Omanimeline mardikas
Birgit Leesment
Omanimeline mardikas
Kirke Mia Vihur
Omanimeline mardikas
Rasmus Rasta
Omanimeline mardikas
Laura Käärik 4.a
Omanimeline mardikas
Kristjan Mölder
Omanimeline mardikas
Henri Oliver 4.a
Omanimeline mardikas
Ly Pindus
Omanimeline mardikas
Tobias Oja
Omanimeline mardikas
Robin Pähklamäe
Omanimeline mardikas