Saabunud joonistused:


Antsla G 4b (35)
Audentese Erakool 1b (1)
Elva G 1b (16)
Haanja Kool 1-3b (8)
Haapsalu Linna AK 2b (13)
Haapsalu Linna AK 3b (6)
Halliste PK 1-4 (11)
Jakob Westholmi G 3d (9)
Jakob Westholmi G 4a (2)
Jüri G 2d (7)
Kadrina Keskkool 34 (8)
Kadrina Keskkool 3b (6)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kadrina LA Sipsik (5)
Kanepi G 2 (5)
Kasti-Orgita LA (10)
Keeni PK 4 (4)
Kohila G 1c (7)
Kohila G 2 (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke 2 (1)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (4)
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2 (19)
Kohtla-Järve LA Tareke (18)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad (4)
Kõmsi LA-AK 3-6 (13)
Konguta Kool 3 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (20)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (5)
Krootuse PK 3 (6)
Kuremaa LA-AK (4)
Lasnamäe PK 3b (7)
Lehtse Kool 1-4 (2)
Lümanda PK 1 (9)
Lümanda PK 2 (1)
Lümanda PK 3 (7)
Padise PK 4 (2)
Paikuse LA Mesimumm (3)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (8)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (7)
Pärnu Vene G 1 (8)
Pikavere LA-AK (13)
Rakvere PK (2)
Rapla Vesiroosi Kool 3b (19)
Riia Eesti PK (6)
Riia Eesti PK 2 (12)
Riisipere LA (17)
Risti Kool 5-9 (10)
Risti PK 1 (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (12)
Sonda Kool 1-4 (1)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (10)
Tallinna Jaan Poska LA (10)
Tallinna Kesklinna PK 1 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 2 (6)
Tallinna Kesklinna PK 1 3 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 4 (4)
Tallinna Kesklinna PK 1 5 (5)
Tallinna Kesklinna PK 1 6 (7)
Tallinna LA Südameke (1)
Tartu LA Annike (4)
Tartu LA Annike 3 (8)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (8)
Tartu Raatuse Kool 3a (18)
Tarvastu LA (8)
TERA Peedu kool 3e (6)
Tilsi PK 2 (7)
Torma LA \"Linnutaja\" (8)
Tõrva G 1b (2)
Tõrva G 2 (1)
Tõrva G 3 (55)
Tõrva G 4 (30)
Tõrva G 5 (3)
Türi Lokuta LA (6)
Türi PK 2c (6)
Valga PK 1d (15)
Valga PK 4c (6)
Valga Priimetsa Kool (2)
Valga Priimetsa Kool 5b (2)
Valga Priimetsa Kool 6b (3)
Viluste PK 4 (8)
Võru LA Sõleke (16)
Võsukese LA 2 (4)

Kevadjoonistus:

"Kaunis kevadilm"
Kendra Piirimets
Rapla Vesiroosi Kool 3b
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tõrva Gümnaasium 3

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

3.bklass ühistöö
Märtsikuu nimed, tulbid vaasis
Väike vapper lumikelluke
Kris Riin Veri
3.bklass ühistöö
Linnud
Karola
Rasvatihane
Kaisa
Jäälind
Rasmus
Harakas
Mirell
Puukoristaja
Kretteli Saavaste 3.a
Nugise uurimistöö
Stefan Rõõm 3.b
Siil
Mariann Rõõm
Hunt
Tulbi töö: voltimine ja nööri punumine
Tulbid vaasis
Katola
Tulbid vaasis
Eerik
Tulbid vaasis
Mattias
Tulbid vaasis
Laura
Tulbid vaasis
Kretteli Saavaste 3.b
Tulbid vaasis
Annabel 3.b
Tulbid vaasis
Oliver
Koduvarblane
Kretteli Saavaste 3.a
Väike lehelind
Mattias
ööbik
Robin 3b
Kägu
Kadi Keiu
Metsvint
Eerik
Rähn
Stefan Rõõm 3.b
Leevike
Lisandra 3.b
Valge toonekurg
Annabel 3.b
Sookurg
Kelli Kessu 3b
Harakas
Kris Riin3b
Suur kirjurähn
Laura 3b
Kuldnokk
3b kl õpilane
Naerukajakas
Mariann Rõõm3b
Suitsupääsuke
Oliver 3.b
Koduvarblane
Allar 3.a
Valge toonekurg
Kätriin 3.a
Kägu
Emma 3.a
Sookurg
Raggnar 3.a
Leevike
Sirelin 3.a
Suur kirjurähn
Artur 3.a
Kühmnokk luik
Tormi3.a
Hallvares
Annabel 3.a
Jäälind
3.a katse hernes
Hernes kasvama
Kätriin 3.a
Imeline kevad
Sirelin 3.a
Kevade kood
Kelly3a
Kevad ärkab
Allar 3.a
Ärkamas on kevad
Laura 3.a
Ilus kevad
Carmen 3.a
Kevad
Hannagrete 3.a
Kevad
Annabel 3.a
Mäks ja taks
Ragnar 3.a
Lumememmel uneaeg
Jakob 3.a
Kevad
Emma 3.a
Kevad
Tormi3.a
Õnneks tuli kevad
Ragnar 3.a
Kevadkuu
Richard 3.a
Kevade algus