"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 5544 õpilast ja 342 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Loodusviktoriin


Küsimuste saatmine

Loodusviktoriin toimub taaskord kahes vanuseastmes: kuni 4. klass ja 5.-9. klass ja koosneb kahest osast: küsimuste saatmisest ja küsimustele vastamisest. Kolme järgneva nädala jooksul (kuni 25. märtsini) on kõigil võimalik saata viktoriiniküsimusi, mida saate teha pärast sisselogimist siinsamas lehel asuva veebivormi vahendusel. Viktoriini vanuserühm on seotud registreerimisel valitud vanuserühmaga.

Küsimused esitate siis teie ise, meie püüame nende hulgast valida välja paremad küsimused ja uued küsimused tulevad siia vastamiseks 26. märtsist kuni 30. aprillini igal nädalal esmaspäeval.

Küsimused võiksid olla seotud kodukoha looduse ja kultuuriga, legendide, muistendite või kohalike rahvajuttudega. Vastamine peaks nõudma pisut nuputamist ja vastuseks ei tohiks olla lihtsalt mingi nimi, number või aastaarv. Küsimused ei tohiks olla lihtsalt jah/ei vastustega, aga samas peab küsimusel olema üks konkreetne vastus, et me oskaksime vastuste õigsuse üle otsustada. Küsimuste saatmine toimub vastava veebivormi vahendusel kuni 25. märtsini. Küsimuste esitamise juures tuleb lisaks küsimusele kindlasti ära näidata ka küsimuse õige vastus ja allikas (viide), kust küsimusele vastuse saab.

Küsimuse saatmise vorm (küsimusi saate saata 25. märtsini ning nende saatmiseks logige end eelnevalt sisse)


Online viktoriin

Valikvastustega online viktoriin võimaldab kontrollida oma teadmisi Eesti loodusest. 10 küsimuse vastamise järel saad ka kohe teada, kui palju oli õigeid vastuseid.
Online viktoriini lahendama...