Saabunud joonistused:


Antsla G 4b (35)
Audentese Erakool 1b (1)
Elva G 1b (16)
Haanja Kool 1-3b (8)
Haapsalu Linna AK 2b (13)
Haapsalu Linna AK 3b (6)
Halliste PK 1-4 (11)
Jakob Westholmi G 3d (9)
Jakob Westholmi G 4a (2)
Jüri G 2d (7)
Kadrina Keskkool 34 (8)
Kadrina Keskkool 3b (6)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kadrina LA Sipsik (5)
Kanepi G 2 (5)
Kasti-Orgita LA (10)
Keeni PK 4 (4)
Kohila G 1c (7)
Kohila G 2 (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke 2 (1)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (4)
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2 (18)
Kohtla-Järve LA Tareke (18)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad (4)
Kõmsi LA-AK 3-6 (13)
Konguta Kool 3 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (20)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (5)
Kuremaa LA-AK (4)
Lasnamäe PK 3b (7)
Lümanda PK 2 (1)
Padise PK 4 (2)
Paikuse LA Mesimumm (3)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (8)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (7)
Pärnu Vene G 1 (8)
Pikavere LA-AK (13)
Rakvere PK (2)
Rapla Vesiroosi Kool 3b (19)
Riia Eesti PK (6)
Riia Eesti PK 2 (12)
Riisipere LA (17)
Risti Kool 5-9 (10)
Risti PK 1 (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (12)
Sonda Kool 1-4 (1)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (10)
Tallinna Jaan Poska LA (10)
Tallinna Kesklinna PK 1 (7)
Tallinna Kesklinna PK 1 2 (6)
Tallinna Kesklinna PK 1 3 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 4 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 5 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 6 (7)
Tallinna LA Südameke (1)
Tartu LA Annike (4)
Tartu LA Annike 3 (8)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (8)
Tartu Raatuse Kool 3a (14)
Tarvastu LA (8)
TERA Peedu kool 3e (6)
Tilsi PK 2 (7)
Tõrva G 1b (2)
Tõrva G 2 (1)
Tõrva G 3 (55)
Tõrva G 4 (30)
Tõrva G 5 (3)
Türi Lokuta LA (7)
Türi PK 2c (6)
Valga PK 1d (15)
Valga PK 4c (6)
Valga Priimetsa Kool (2)
Valga Priimetsa Kool 5b (2)
Valga Priimetsa Kool 6b (3)
Viluste PK 4 (8)
Võru LA Sõleke (16)
Võsukese LA 2 (4)

Kevadjoonistus:

"Kureke"
Kert Urb
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Rapla Vesiroosi Kool 3b

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Jette Loviise Kase
Jäälind kevadel
Kristjan Palli
Rõõmus kevadpäev
Andreas Pilt
Linnud saabuvad
Oskar Lavrits
Kevadine õis
Oliver Ellermaa
Kevadel
Kirke Rebane
Varakevad
Rasmus Pregel
Loomad kevadel
Norman Nurmsoo
Saarmas kevadel
Kendra Piirimets
Kaunis kevadilm
Kaisa Ingeliis Masing
Lilled
Eliis Forsel
Orav kevadel
Kaspar Meresmaa
Leevike
Jorja Mitev
Lilled ja liblikas
Kaspar Karik
Varakevad
Annabel Vainula
Kevadpildikesed
Remi Elmi
Kaunis kevadpäev
Renate Väli
Vesiroosid ja konnad
Ats Untera
Kevadlill nagu päike
Kais-Ly Lee
Tulbid