Saabunud joonistused:


Antsla G 4b (35)
Audentese Erakool 1b (1)
Elva G 1b (16)
Haanja Kool 1-3b (8)
Haapsalu Linna AK 2b (13)
Haapsalu Linna AK 3b (6)
Halliste PK 1-4 (11)
Jakob Westholmi G 3d (9)
Jakob Westholmi G 4a (2)
Jüri G 2d (7)
Kadrina Keskkool 34 (8)
Kadrina Keskkool 3b (6)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kadrina LA Sipsik (5)
Kanepi G 2 (5)
Kasti-Orgita LA (10)
Keeni PK 4 (4)
Kohila G 1c (7)
Kohila G 2 (1)
Kohtla-Järve LA Kakuke 2 (1)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (4)
Kohtla-Järve LA Rukkilill 2 (19)
Kohtla-Järve LA Tareke (18)
Kohtla-Järve Maleva PK 6ad (4)
Kõmsi LA-AK 3-6 (13)
Konguta Kool 3 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (20)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (8)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (5)
Kuremaa LA-AK (4)
Lasnamäe PK 3b (7)
Lehtse Kool 1-4 (2)
Lümanda PK 2 (1)
Padise PK 4 (2)
Paikuse LA Mesimumm (3)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (8)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c (7)
Pärnu Vene G 1 (8)
Pikavere LA-AK (13)
Rakvere PK (2)
Rapla Vesiroosi Kool 3b (19)
Riia Eesti PK (6)
Riia Eesti PK 2 (12)
Riisipere LA (17)
Risti Kool 5-9 (10)
Risti PK 1 (13)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 3b (12)
Sonda Kool 1-4 (1)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (10)
Tallinna Jaan Poska LA (10)
Tallinna Kesklinna PK 1 (7)
Tallinna Kesklinna PK 1 2 (6)
Tallinna Kesklinna PK 1 3 (8)
Tallinna Kesklinna PK 1 4 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 5 (3)
Tallinna Kesklinna PK 1 6 (7)
Tallinna LA Südameke (1)
Tartu LA Annike (4)
Tartu LA Annike 3 (8)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (8)
Tartu Raatuse Kool 3a (14)
Tarvastu LA (8)
TERA Peedu kool 3e (6)
Tilsi PK 2 (7)
Torma LA \"Linnutaja\" (8)
Tõrva G 1b (2)
Tõrva G 2 (1)
Tõrva G 3 (55)
Tõrva G 4 (30)
Tõrva G 5 (3)
Türi Lokuta LA (7)
Türi PK 2c (6)
Valga PK 1d (15)
Valga PK 4c (6)
Valga Priimetsa Kool (2)
Valga Priimetsa Kool 5b (2)
Valga Priimetsa Kool 6b (3)
Viluste PK 4 (8)
Võru LA Sõleke (16)
Võsukese LA 2 (4)

Kevadjoonistus:

"Tere, kevad!"
Iiris Nurmla Kanepi G 2. klass
Kanepi Gümnaasium 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tartu Raatuse Kool 3a

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Mirtel Eilmann
Lumikellukesed
Arina Gerasimova
Lumikellukesed
Dagne Savi
Lumikellukesed
Marten Puusta
Lumikellukesed
Egle-Liis Viiding
Kevadine konn
Richard Serg
Kevadine konn
Karola Silvet
Kevadine konn
Kregor Kört
Kevadine konn
Mirtel Eilmann
Kevadine konn
Eliisa Porovardja
Kevadine konn
Dagne Savi
Kevadine konn
Krislin Hani
Kevadine konn
Kert Kivi
Kevadine konn
Arina Gerasimova
Kevadine konn