Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lind"
Ivita Buža
Valga Priimetsa Kool 5-9
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Lumikelluke 15. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Harju
Albu Põhikool 1-3 Lumikelluke 15. märts 2022 Järva
Aravete Keskkool 2 Lumikelluke 17. märts 2022 Järva
Aravete Keskkool 4 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Järva
Are Kool Lumikelluke 3. märts 2022 Pärnu
Aruheina Lasteaed "Kiired Kiilid" Lumikelluke 26. veebruar 2022 Harju
Aruheina Lasteaed "Lustakad Liblikad" Lumikelluke 21. veebruar 2022 Harju
Elva Gümnaasium 1b Lumikelluke 8. märts 2022 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 16. märts 2022 Tartu
Haanja Kool 1-3 Lumikelluke 18. märts 2022 Võru
Haanja Kool 2 Lumikelluke 18. märts 2022 Võru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Lumikelluke 10. märts 2022 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 1-4 Lumikelluke 20. veebruar 2022 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 10. märts 2022 Valga
Hargla Kool 24 Lumikelluke 6. märts 2022 Valga
Harku Lasteaed "Oravad" Lumikelluke 2. märts 2022 Harju
Iisaku Gümnaasium 1 Lumikelluke 9. märts 2022 Ida-Viru
Iisaku Gümnaasium 2 Lumikelluke 20. märts 2022 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3 Lumikelluke 13. märts 2022 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Lumikelluke 29. märts 2022 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 9. märts 2022 Järva
Jõgeva Põhikool 2a Lumikelluke 5. märts 2022 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 7 Lumikelluke 14. märts 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 12. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Lumikelluke 14. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6ab Lumikelluke 18. märts 2022 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Lumikelluke 10. märts 2022 Rapla
Keeni Põhikool 3 Lumikelluke 13. märts 2022 Valga
Kehra Gümnaasium 7c Lumikelluke 28. veebruar 2022 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Lumikelluke 7. märts 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lumikelluke 17. märts 2022 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Lumikelluke 6. märts 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Lumikelluke 27. veebruar 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Lumikelluke 26. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Kool 5a Lumikelluke 16. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Lumikelluke 8. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Lumikelluke 10. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Lumikelluke 8. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Lumikelluke 22. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Lumikelluke 21. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Lumikelluke 14. märts 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Lumikelluke 25. veebruar 2022 Järva
Koigi Kool 6 Lumikelluke 13. märts 2022 Järva
Kolga Kool 1 Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Kolga Kool 2 Lumikelluke 3. märts 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Lumikelluke 27. veebruar 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Lumikelluke 20. veebruar 2022 Pärnu
Konguta Kool 1 Lumikelluke 10. märts 2022 Tartu
Konguta Kool 5-6 Lumikelluke 14. märts 2022 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Lumikelluke 3. märts 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 2c Lumikelluke 3. märts 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Lumikelluke 21. märts 2022 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Lumikelluke 5. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Lumikelluke 23. veebruar 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 8. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 25. veebruar 2022 Põlva
Kuressaare Nooruse Kool 3b Lumikelluke 10. märts 2022 Saare
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Lumikelluke 27. veebruar 2022 Harju
Laitse lasteaed "Õieke" Lumikelluke 18. märts 2022 Harju
Laupa Põhikool 2 Lumikelluke 15. märts 2022 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 26. veebruar 2022 Pärnu
Lohusuu Kool 1-8 Lumikelluke 19. veebruar 2022 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 3-4 Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 8. veebruar 2022 Saare
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 6. märts 2022 Saare
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 23. veebruar 2022 Saare
Lümanda Põhikool 6 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Lumikelluke 26. veebruar 2022 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Lumikelluke 27. veebruar 2022 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" Lumikelluke 14. märts 2022 Tartu
Mäe Lumikelluke 1. märts 2022 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 8. märts 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 2. märts 2022 Saare
Muraste Looduskool 9 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Lumikelluke 7. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Lumikelluke 13. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3c Lumikelluke 31. märts 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Lumikelluke 18. veebruar 2022 Lääne
Nõva Kool 13 Lumikelluke 20. märts 2022 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2022 Saare
Oru lasteaed Mesimumm "Taruke" Lumikelluke 15. märts 2022 Harju
Oru Põhikool 4 Lumikelluke 7. märts 2022 Harju
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 26. veebruar 2022 Võru
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 3b Lumikelluke 3. märts 2022 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Lumikelluke 1. märts 2022 Järva
Parksepa Keskkool 1 Lumikelluke 21. veebruar 2022 Võru
Pärnu Rääma Põhikool 3a Lumikelluke 12. märts 2022 Pärnu
Pärnu Tammsaare Kool 3b Lumikelluke 16. märts 2022 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Lumikelluke 26. veebruar 2022 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Kaisukarud" Lumikelluke 7. märts 2022 Harju
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Lumikelluke 3. märts 2022 Harju
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Lumikelluke 3. märts 2022 Harju
Pirita Lasteaed "Karikakar" Lumikelluke 1. aprill 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2b Lumikelluke 26. veebruar 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Lumikelluke 27. veebruar 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Lumikelluke 14. märts 2022 Jõgeva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Lumikelluke 6. märts 2022 Jõgeva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Vahtraninad" Lumikelluke 9. märts 2022 Jõgeva
Põlva Kool 1a Lumikelluke 12. märts 2022 Põlva
Põlva Kool 2b Lumikelluke 12. märts 2022 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Lumikelluke 1. märts 2022 Põlva
Püha Johannese Kool 4-6- Lumikelluke 26. veebruar 2022 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Lumikelluke 28. veebruar 2022 Tartu
Püünsi Kool 4b Lumikelluke 5. märts 2022 Harju
Rakke Kool 6 Lumikelluke 5. märts 2022 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Lumikelluke 24. märts 2022 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Lumikelluke 12. märts 2022 Rapla
Rapla Vesiroosi Kool 3b Lumikelluke 4. märts 2022 Rapla
Riidaja Põhikool 5-8 Lumikelluke 2. märts 2022 Valga
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Lumikelluke 14. märts 2022 Harju
Risti Kool 2 Lumikelluke 26. veebruar 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Lumikelluke 4. märts 2022 Lääne
Ruila Põhikool 1 Lumikelluke 25. märts 2022 Harju
Sadala Põhikool 5 Lumikelluke 17. märts 2022 Jõgeva
Saverna Põhikool 1 Lumikelluke 2. märts 2022 Põlva
Saverna Põhikool 3 Lumikelluke 2. märts 2022 Põlva
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud" Lumikelluke 18. märts 2022 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Lumikelluke 9. märts 2022 Ida-Viru
Sindi Gümnaasium 3b Lumikelluke 28. veebruar 2022 Pärnu
Sinima Lumikelluke 26. veebruar 2022 Hiiu
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Lumikelluke 28. veebruar 2022 Rapla
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" Lumikelluke 18. märts 2022 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-3 Lumikelluke 16. märts 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Lumikelluke 16. märts 2022 Viljandi
Suure-Jaani Kool 4b Lumikelluke 1. märts 2022 Viljandi
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Lumikelluke 24. veebruar 2022 Viljandi
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid" Lumikelluke 7. märts 2022 Pärnu
Tallinna Lasteaed Südameke "Rõõmurullid" Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Lumikelluke 1. märts 2022 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Lumikelluke 2. märts 2022 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Pokud" Lumikelluke 4. märts 2022 Harju
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" Lumikelluke 17. märts 2022 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Lumikelluke 19. märts 2022 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Lumikelluke 28. veebruar 2022 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Lumikelluke 28. veebruar 2022 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2a Lumikelluke 5. märts 2022 Tartu
Tartu Rahvusvaheline Kool Lumikelluke 14. märts 2022 Tartu
Tartu Rahvusvaheline Kool 4 Lumikelluke 17. märts 2022 Tartu
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Lumikelluke 6. märts 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2h Lumikelluke 17. veebruar 2022 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2i Lumikelluke 9. märts 2022 Viljandi
Tilsi Põhikool 1 Lumikelluke 15. märts 2022 Põlva
Tõrva Gümnaasium 6 Lumikelluke 26. veebruar 2022 Valga
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Lumikelluke 2. märts 2022 Harju
Türi Kesklinna lasteaed "Kaisukarud" Lumikelluke 18. märts 2022 Järva
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Lumikelluke 15. märts 2022 Järva
Türi Põhikool 2c Lumikelluke 18. veebruar 2022 Järva
Türi Põhikool 3b Lumikelluke 3. märts 2022 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 16. märts 2022 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Lumikelluke 8. märts 2022 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 1 Lumikelluke 14. märts 2022 Harju
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Lumikelluke 14. märts 2022 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Lumikelluke 16. märts 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lumikelluke 18. märts 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lumikelluke 12. märts 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lumikelluke 22. märts 2022 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Lumikelluke 24. veebruar 2022 Valga
Valgu Põhikool (LA) Lumikelluke 24. veebruar 2022 Rapla
Varbla Kool 13 Lumikelluke 20. veebruar 2022 Pärnu
Varbla Kool 24 Lumikelluke 25. veebruar 2022 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Lumikelluke 2. märts 2022 Rapla
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Lumikelluke 18. märts 2022 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 24. veebruar 2022 Võru
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 13. märts 2022 Võru
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 14. märts 2022 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Lumikelluke 5. märts 2022 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Lumikelluke 28. veebruar 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Lumikelluke 21. veebruar 2022 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Lumikelluke 1. märts 2022 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Lumikelluke 8. märts 2022 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Lumikelluke 1. märts 2022 Võru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Lumikelluke 15. veebruar 2022 Võru

Tagasi tulemuste juurde