Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Lümanda Põhikool 1 | Lumikelluke | 8. veebruar 2022 | Saare |
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" | Lumikelluke | 15. veebruar 2022 | Võru |
Tarvastu Gümnaasium 2h | Lumikelluke | 17. veebruar 2022 | Viljandi |
Nõva Kool (LA) | Lumikelluke | 18. veebruar 2022 | Lääne |
Türi Põhikool 2c | Lumikelluke | 18. veebruar 2022 | Järva |
Lohusuu Kool 1-8 | Lumikelluke | 19. veebruar 2022 | Jõgeva |
Halliste Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 20. veebruar 2022 | Viljandi |
Varbla Kool 13 | Lumikelluke | 20. veebruar 2022 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 | Lumikelluke | 20. veebruar 2022 | Pärnu |
Aruheina Lasteaed "Lustakad Liblikad" | Lumikelluke | 21. veebruar 2022 | Harju |
Virtsu Kool 1-2 | Lumikelluke | 21. veebruar 2022 | Pärnu |
Parksepa Keskkool 1 | Lumikelluke | 21. veebruar 2022 | Võru |
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" | Lumikelluke | 23. veebruar 2022 | Harju |
Lümanda Põhikool 3 | Lumikelluke | 23. veebruar 2022 | Saare |
Värska Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 24. veebruar 2022 | Võru |
Valga Põhikool 4d | Lumikelluke | 24. veebruar 2022 | Valga |
Valgu Põhikool (LA) | Lumikelluke | 24. veebruar 2022 | Rapla |
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" | Lumikelluke | 24. veebruar 2022 | Viljandi |
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" | Lumikelluke | 25. veebruar 2022 | Järva |
Krootuse Põhikool 3 | Lumikelluke | 25. veebruar 2022 | Põlva |
Varbla Kool 24 | Lumikelluke | 25. veebruar 2022 | Pärnu |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Tartu |
Püha Johannese Kool 4-6- | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Harju |
Osula Põhikool 1 | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Võru |
Aruheina Lasteaed "Kiired Kiilid" | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 2b | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Harju |
Risti Kool 2 | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 6 | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Valga |
Sinima | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Hiiu |
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Pärnu |
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 | Lumikelluke | 26. veebruar 2022 | Pärnu |
Pirita Majandusgümnaasium 5c | Lumikelluke | 27. veebruar 2022 | Harju |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 | Lumikelluke | 27. veebruar 2022 | Pärnu |
Lagedi lasteaed "Mesimummud" | Lumikelluke | 27. veebruar 2022 | Harju |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" | Lumikelluke | 27. veebruar 2022 | Tartu |
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" | Lumikelluke | 27. veebruar 2022 | Viljandi |
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Tartu |
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Tartu |
Muraste Looduskool 9 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Harju |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Tartu |
Lümanda Põhikool 6 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Saare |
Sindi Gümnaasium 3b | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Pärnu |
Kehra Gümnaasium 7c | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Harju |
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Rapla |
Osula Põhikool 2 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Võru |
Alavere Põhikool 3-4 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Harju |
Aravete Keskkool 4 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Järva |
Viluste Põhikool 3 | Lumikelluke | 28. veebruar 2022 | Põlva |
Kolga Kool 1 | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Mäe | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Tartu |
Risti Kool 5-9 | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Tartu |
Loksa Gümnaasium 3-4 | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Põlva |
Võru Kreutzwaldi Kool 4a | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Võru |
Orissaare Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Saare |
Paide Hammerbecki Põhikool 5d | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Järva |
Suure-Jaani Kool 4b | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Viljandi |
Tallinna Lasteaed Südameke "Rõõmurullid" | Lumikelluke | 1. märts 2022 | Harju |
Saverna Põhikool 3 | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Põlva |
Muhu Põhikool 5 | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Saare |
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Harju |
Harku Lasteaed "Oravad" | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Harju |
Saverna Põhikool 1 | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Põlva |
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Harju |
Varbola Lasteaed-Algkool 234 | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Rapla |
Riidaja Põhikool 5-8 | Lumikelluke | 2. märts 2022 | Valga |
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Harju |
Kolga Kool 2 | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Harju |
Alavere Põhikool 1 | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Harju |
Türi Põhikool 3b | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 3b | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Järva |
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Harju |
Are Kool | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Pärnu |
Kõo Lasteaed "Tähed" | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 2c | Lumikelluke | 3. märts 2022 | Tartu |
Rapla Vesiroosi Kool 3b | Lumikelluke | 4. märts 2022 | Rapla |
Risti Põhikool 1 | Lumikelluke | 4. märts 2022 | Lääne |
Tallinna Meelespea Lasteaed "Pokud" | Lumikelluke | 4. märts 2022 | Harju |
Jõgeva Põhikool 2a | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Jõgeva |
Tartu Raatuse Kool 2a | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Tartu |
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Viljandi |
Rakke Kool 6 | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Lääne-Viru |
Kose Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Harju |
Püünsi Kool 4b | Lumikelluke | 5. märts 2022 | Harju |
Hargla Kool 24 | Lumikelluke | 6. märts 2022 | Valga |
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" | Lumikelluke | 6. märts 2022 | Jõgeva |
Lümanda Põhikool 2 | Lumikelluke | 6. märts 2022 | Saare |
Tartu Waldorfgümnaasium 5b | Lumikelluke | 6. märts 2022 | Tartu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Lumikelluke | 6. märts 2022 | Pärnu |
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" | Lumikelluke | 7. märts 2022 | Harju |
Oru Põhikool 4 | Lumikelluke | 7. märts 2022 | Harju |
Nõo Põhikool 3a | Lumikelluke | 7. märts 2022 | Tartu |
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid" | Lumikelluke | 7. märts 2022 | Pärnu |
Pelguranna Lasteaed "Kaisukarud" | Lumikelluke | 7. märts 2022 | Harju |
Metsküla Algkool 1-3 | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Pärnu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Harju |
Elva Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Tartu |
Voore Põhikool (LA) "Siilike" | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Jõgeva |
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Ida-Viru |
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Harju |
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" | Lumikelluke | 8. märts 2022 | Ida-Viru |
Tarvastu Gümnaasium 2i | Lumikelluke | 9. märts 2022 | Viljandi |
Järva-Jaani Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 9. märts 2022 | Järva |
Sillamäe Vanalinna Kool 1b | Lumikelluke | 9. märts 2022 | Ida-Viru |
Põltsamaa Valla Lasteaed "Vahtraninad" | Lumikelluke | 9. märts 2022 | Jõgeva |
Iisaku Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 9. märts 2022 | Ida-Viru |
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Rapla |
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Ida-Viru |
Haljala Lasteaed "Sipsik" | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Lääne-Viru |
Kuressaare Nooruse Kool 3b | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Saare |
Konguta Kool 1 | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Tartu |
Hargla Kool 1-3 | Lumikelluke | 10. märts 2022 | Valga |
Pärnu Rääma Põhikool 3a | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Pärnu |
Kadrina Keskkool 2a | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Lääne-Viru |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Rapla |
Põlva Kool 2b | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Põlva |
Põlva Kool 1a | Lumikelluke | 12. märts 2022 | Põlva |
Värska Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 13. märts 2022 | Võru |
Imavere Põhikool 3 | Lumikelluke | 13. märts 2022 | Järva |
Koigi Kool 6 | Lumikelluke | 13. märts 2022 | Järva |
Keeni Põhikool 3 | Lumikelluke | 13. märts 2022 | Valga |
Nõo Põhikool 3b | Lumikelluke | 13. märts 2022 | Tartu |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Tartu |
Jõhvi Põhikool 7 | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Ida-Viru |
Tartu Rahvusvaheline Kool | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Tartu |
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Järva |
Riisipere Lasteaed "Kastanid" | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Harju |
Värska Gümnaasium 3 | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Võru |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Jõgeva |
Vääna-Jõesuu Kool 1 | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Harju |
Konguta Kool 5-6 | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Tartu |
Kadrina Keskkool 3c | Lumikelluke | 14. märts 2022 | Lääne-Viru |
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Järva |
Albu Põhikool 1-3 | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Järva |
Oru lasteaed Mesimumm "Taruke" | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Harju |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Harju |
Tilsi Põhikool 1 | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Põlva |
Laupa Põhikool 2 | Lumikelluke | 15. märts 2022 | Järva |
Sonda Kool 1-3 | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Ida-Viru |
Suure-Jaani Kool 1b | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Viljandi |
Unipiha Algkool 1-4 | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 1a | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Lääne-Viru |
Elva Lasteaed Murumuna | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Tartu |
Pärnu Tammsaare Kool 3b | Lumikelluke | 16. märts 2022 | Pärnu |
Aravete Keskkool 2 | Lumikelluke | 17. märts 2022 | Järva |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Lumikelluke | 17. märts 2022 | Pärnu |
Tartu Rahvusvaheline Kool 4 | Lumikelluke | 17. märts 2022 | Tartu |
Sadala Põhikool 5 | Lumikelluke | 17. märts 2022 | Jõgeva |
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" | Lumikelluke | 17. märts 2022 | Harju |
Haanja Kool 1-3 | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Võru |
Haanja Kool 2 | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Võru |
Türi Kesklinna lasteaed "Kaisukarud" | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Järva |
Väike-Maarja Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Lääne-Viru |
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Rapla |
Kadrina Keskkool 6ab | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Lääne-Viru |
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud" | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Ida-Viru |
Laitse lasteaed "Õieke" | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Harju |
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" | Lumikelluke | 18. märts 2022 | Lääne-Viru |
Tamsalu Gümnaasium 4a | Lumikelluke | 19. märts 2022 | Lääne-Viru |
Nõva Kool 13 | Lumikelluke | 20. märts 2022 | Lääne |
Iisaku Gümnaasium 2 | Lumikelluke | 20. märts 2022 | Ida-Viru |
Kõrveküla Põhikool 3c | Lumikelluke | 21. märts 2022 | Tartu |
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" | Lumikelluke | 21. märts 2022 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" | Lumikelluke | 22. märts 2022 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 3a | Lumikelluke | 22. märts 2022 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 3c | Lumikelluke | 24. märts 2022 | Lääne-Viru |
Ruila Põhikool 1 | Lumikelluke | 25. märts 2022 | Harju |
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b | Lumikelluke | 26. märts 2022 | Ida-Viru |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 | Lumikelluke | 29. märts 2022 | Tartu |
Nõo Põhikool 3c | Lumikelluke | 31. märts 2022 | Tartu |
Pirita Lasteaed "Karikakar" | Lumikelluke | 1. aprill 2022 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Kool 5a | Lumikelluke | 16. aprill 2022 | Ida-Viru |