Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 3936 õpilast ja 246 rühma.

Liitu projektiga!

"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade Osalejad Vaatlused Loomad Ajalugu Korraldajad
Ajakava Registreerimine Tulemused Taimed Abiks Facebook

Osalevad rühmad

Projektis osaleb 3936 õpilast.

Nr. Rühm Maakond Asukoht Tutvustus Haikud Pildid
1. Tartu Loodusmaja 5TartuNäita   Loe  
2. Alavere Põhikool 1HarjuNäita      
3. Alavere Põhikool 2HarjuNäita      
4. Alavere Põhikool 3HarjuNäita      
5. Anna Haava nim Pala Kool (LA) "Siimu-Saamu"TartuNäita      
6. Antsla Gümnaasium 2aVõruNäita      
7. Aruheina Lasteaed "Väledad Salgsed"HarjuNäita      
8. Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill"HarjuNäita      
9. Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane"HarjuNäita      
10. Audru Kool 1bPärnuNäita      
11. Audru Kool 2aPärnuNäita      
12. Audru Kool 2bPärnuNäita      
13. August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2aViljandiNäita      
14. C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3JõgevaNäita      
15. Elva Gümnaasium 3bTartuNäita      
16. Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed"TartuNäita      
17. Elva Lasteaed Murumuna "Liblikad"TartuNäita      
18. Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid"TartuNäita      
19. Emmaste Põhikool 2HiiuNäita      
20. Emmaste Põhikool 3HiiuNäita      
21. Haanja Kool 1VõruNäita      
22. Hagudi Põhikool 3RaplaNäita Loe    
23. Haljala Kool 2bLääne-ViruNäita      
24. Halliste PõhikoolViljandiNäita      
25. Harku Lasteaed "Pääsuke"HarjuNäita      
26. Holstre KoolViljandiNäita      
27. Illuka Kool 1Ida-ViruNäita      
28. J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3TartuNäita      
29. Jakob Westholmi Gümnaasium 3aHarjuNäita Loe    
30. Jäneda Kool 1-2Lääne-ViruNäita      
31. Järva-Jaani Gümnaasium 3JärvaNäita      
32. Jüri GümnaasiumHarjuNäita      
33. Kaiu Kool 2RaplaNäita      
34. Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"RaplaNäita      
35. Kehra Gümnaasium 5aHarjuNäita      
36. Kehra Gümnaasium 5cHarjuNäita      
37. Kernu PõhikoolHarjuNäita      
38. Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"HarjuNäita      
39. Kihnu Kool 2-3PärnuNäita      
40. Kiigemetsa KoolJõgevaNäita      
41. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1aPärnuNäita      
42. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1bPärnuNäita      
43. Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3aPärnuNäita      
44. Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud"ViljandiNäita      
45. Kiviõli I Keskkool 1bIda-ViruNäita      
46. Koeru KeskkoolJärvaNäita      
47. Kohila Gümnaasium 4RaplaNäita      
48. Kohila Gümnaasium 7bdRaplaNäita      
49. Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased"Ida-ViruNäita      
50. Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "rühm Vikerkaar"Ida-ViruNäita      
51. Kohtla-Järve lasteaed Karuke "2. rühm"Ida-ViruNäita      
52. Kohtla-Järve lasteaed Karuke "3. rühm"Ida-ViruNäita Loe    
53. Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"Ida-ViruNäita      
54. Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8"Ida-ViruNäita      
55. Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" 2Ida-ViruNäita      
56. Kohtla-Järve Lasteaed Tareke "rühm Karikakrad"Ida-ViruNäita      
57. Koigi Kool (LA) "Suured siilid"JärvaNäita      
58. Koigi Kool 3JärvaNäita      
59. Koigi Kool 5JärvaNäita      
60. Kolga-Jaani KoolViljandiNäita      
61. Konguta Kool 2TartuNäita      
62. Koosa Lasteaed "Lepatriinud"TartuNäita      
63. Kose Gümnaasium 2cHarjuNäita      
64. Kose Gümnaasium 4bHarjuNäita      
65. Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud"HarjuNäita      
66. Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2HarjuNäita      
67. Kostivere KoolHarjuNäita      
68. Kostivere Lasteaed "Päikesekiired rühm"HarjuNäita      
69. Krootuse Põhikool 2PõlvaNäita      
70. Kuressaare Hariduse Kool 2dSaareNäita      
71. Kuressaare Nooruse Kool 2cSaareNäita      
72. Kurtna Kool (LA) "Mesimummud"HarjuNäita      
73. Kõmsi Lasteaed-Algkool 1PärnuNäita      
74. Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5PärnuNäita      
75. Kõmsi Lasteaed-Algkool 6PärnuNäita      
76. Kõo Lasteaed "Tähed"ViljandiNäita      
77. Kõrveküla Põhikool 1cTartuNäita      
78. Laagri Kool 3fHarjuNäita      
79. Laekvere Põhikool 1Lääne-ViruNäita      
80. Laekvere Põhikool 2Lääne-ViruNäita      
81. Laekvere Põhikool 3Lääne-ViruNäita      
82. Lagedi lasteaed "Mesimummud"HarjuNäita      
83. Laupa Põhikool 1JärvaNäita      
84. Laupa Põhikool 3JärvaNäita      
85. Lehtse Kool (LA) "Vanem rühm"Lääne-ViruNäita      
86. Loo Keskkool 2aHarjuNäita      
87. Loo Keskkool 3HarjuNäita      
88. Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud"TartuNäita      
89. Lümanda Põhikool 1SaareNäita      
90. Lümanda Põhikool 2-3SaareNäita      
91. Lümanda Põhikool 4SaareNäita      
92. Maardu Gümnaasium 5HarjuNäita Loe    
93. Merivälja Lasteaed "Korallid"HarjuNäita      
94. Metsküla Algkool 1-2PärnuNäita      
95. Metsküla Algkool 3PärnuNäita      
96. Metsküla Algkool 4-6PärnuNäita      
97. Muhu Põhikool 5SaareNäita Loe    
98. Muraste LooduskoolHarjuNäita      
99. Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6SaareNäita      
100. Narva-Jõesuu Keskkool 3Ida-ViruNäita      
101. Nurme Kool 5JärvaNäita      
102. Nurme Kool 6JärvaNäita      
103. Nurme Kool 7JärvaNäita      
104. Nõmme Loodusmaja (LA) "Siidisabad"HarjuNäita      
105. Nõo Põhikool 1cTartuNäita      
106. Nõo Põhikool 2cTartuNäita      
107. Nõva Kool 2-6LääneNäita      
108. Näpi Kool 6Lääne-ViruNäita      
109. Näpi Kool 7Lääne-ViruNäita      
110. Näpi Kool 8Lääne-ViruNäita      
111. Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi rühm"ViljandiNäita      
112. Orissaare Gümnaasium 4SaareNäita      
113. Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased"SaareNäita      
114. Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud"HarjuNäita      
115. Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2JõgevaNäita      
116. Osula Põhikool 2VõruNäita      
117. Osula Põhikool 3VõruNäita      
118. Otepää Lasteaed "Lepatriinud"ValgaNäita      
119. Padise Põhikool 1HarjuNäita      
120. Paide Hammerbecki Põhikool 1bJärvaNäita      
121. Paide Hammerbecki Põhikool 7dJärvaNäita      
122. Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed"PärnuNäita      
123. Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed"PärnuNäita      
124. Paldiski lasteaed Sipsik "Lepatriinu"HarjuNäita      
125. Paldiski lasteaed Sipsik "Maasikas"HarjuNäita      
126. Paldiski Ühisgümnaasium 6HarjuNäita      
127. Paldiski Ühisgümnaasium 7HarjuNäita      
128. Paldiski Ühisgümnaasium 8HarjuNäita      
129. Paldiski Ühisgümnaasium 9HarjuNäita      
130. Palivere Põhikool 3LääneNäita      
131. Pangapealse Lasteaed "Tähejütsid"HarjuNäita      
132. Parksepa Keskkool 1VõruNäita      
133. Parksepa Keskkool 3VõruNäita      
134. Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"HarjuNäita Loe    
135. Pihtla Kool 1-4SaareNäita      
136. Pihtla Kool 1-4 2SaareNäita      
137. Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed"SaareNäita      
138. Pirita Kose Lasteaed "Sipelgate rühm"HarjuNäita      
139. Puhja Kool 1TartuNäita      
140. Puhja Kool 3TartuNäita      
141. Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp"TartuNäita      
142. Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea"TartuNäita      
143. Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill"TartuNäita      
144. Põhja-Järva KoolJärvaNäita      
145. Põhja-Järva Kool 2JärvaNäita      
146. Põltsamaa Ühisgümnaasium 3bJõgevaNäita      
147. Põlva Kool 1cPõlvaNäita      
148. Põlva Kool 3aPõlvaNäita      
149. Põlva Kool 4bPõlvaNäita      
150. Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill"PõlvaNäita      
151. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1PärnuNäita      
152. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1cPärnuNäita      
153. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2PärnuNäita      
154. Pärnu Vanalinna Põhikool 7PärnuNäita      
155. Püha Johannese Kool (LA) "Jussikese LA"HarjuNäita      
156. Rakke Kool 2Lääne-ViruNäita      
157. Rakke Kool 5Lääne-ViruNäita      
158. Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid"Lääne-ViruNäita      
159. Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud"Lääne-ViruNäita      
160. Rakvere Vabaduse Kool 5cLääne-ViruNäita      
161. Randvere Kool 1bHarjuNäita      
162. Rannu Lasteaed "Lepatriinud"TartuNäita      
163. Rapla Vesiroosi Kool 2aRaplaNäita      
164. Risti Kool 2HarjuNäita      
165. Risti Kool 4HarjuNäita      
166. Risti Kool 5-9HarjuNäita      
167. Risti Põhikool 1LääneNäita      
168. Risti Põhikool 6LääneNäita      
169. Rõngu Keskkool 1aTartuNäita      
170. Rõngu Keskkool 1bTartuNäita      
171. Sadala Põhikool 4JõgevaNäita      
172. Sadala Põhikool 5JõgevaNäita      
173. Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"HarjuNäita      
174. Sauga Põhikool 3aPärnuNäita      
175. SavikojaTartuNäita      
176. Sillamäe Vanalinna Kool 3aIda-ViruNäita      
177. Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa rühm"RaplaNäita      
178. Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"ViljandiNäita Loe    
179. Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"Lääne-ViruNäita      
180. Tallinna Kesklinna Põhikool 2d1HarjuNäita Loe    
181. Tallinna Kesklinna Põhikool 2d2HarjuNäita Loe    
182. Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3HarjuNäita Loe    
183. Tallinna Kesklinna Põhikool 2d4HarjuNäita Loe    
184. Tallinna Kesklinna Põhikool 2d5HarjuNäita Loe    
185. Tallinna Kristiine Gümnaasium 3bHarjuNäita      
186. Tallinna Kullerkupu LasteaedHarjuNäita      
187. Tallinna Kunstigümnaasium 1-3HarjuNäita      
188. Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"HarjuNäita      
189. Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid"HarjuNäita      
190. Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened"HarjuNäita      
191. Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid"HarjuNäita      
192. Tallinna Meelespea Lasteaed "Sipsikud"HarjuNäita      
193. Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2aHarjuNäita Loe    
194. Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud"HarjuNäita      
195. Tallinna Suur-Pae Lasteaed "7. rühm Sipelgad"HarjuNäita      
196. Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed"HarjuNäita      
197. Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Mesilane, Siilike"HarjuNäita      
198. Tallinna Tondi PõhikoolHarjuNäita      
199. Tallinna Unistuse Lasteaed "Salgsete rühm"HarjuNäita      
200. Tamsalu Gümnaasium 2Lääne-ViruNäita      
201. Tamsalu Gümnaasium 3aLääne-ViruNäita      
202. Tartu Descartes'i Kool 1aTartuNäita      
203. Tartu Hiie Kool 2bTartuNäita      
204. Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid"TartuNäita      
205. Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid"TartuNäita      
206. Tartu Lasteaed Poku "Liblikas"TartuNäita      
207. Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"TartuNäita Loe    
208. Tartu Loodusmaja (LA) "R2"TartuNäita      
209. Tartu Pärli Kool 34TartuNäita      
210. Tartu Pärli Kool 6aTartuNäita      
211. Tartu Tamme Kool 2bTartuNäita      
212. Tarvastu Lasteaed "Lepatriinud"ViljandiNäita      
213. Tori Põhikool 1PärnuNäita      
214. Tõrva Gümnaasium 2aValgaNäita      
215. Tõrva Kool (LA)ValgaNäita      
216. Türi Põhikool 2bJärvaNäita      
217. Unipiha Algkool 1-4TartuNäita      
218. Vaimastvere Kool 24JõgevaNäita      
219. Valga Priimetsa Kool 4bValgaNäita      
220. Valga Põhikool 2aValgaNäita      
221. Valga Põhikool 2cValgaNäita      
222. Valga Põhikool 3dValgaNäita      
223. Valgu Põhikooli (LA) lasteaiarühmRaplaNäita      
224. Valjala Põhikool 1SaareNäita      
225. Vasta Kool 3Lääne-ViruNäita      
226. Viiratsi Kool 4ViljandiNäita      
227. Viljandi Kaare Kool 1a2aViljandiNäita      
228. Viljandi Paalalinna Kool 1aViljandiNäita      
229. Virtsu Kool 3-4PärnuNäita      
230. Voore Põhikool (LA) "Siilike"JõgevaNäita      
231. Vormsi Lasteaed-Põhikool 4-9LääneNäita      
232. Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikeste rühm"TartuNäita      
233. Võru Kesklinna Kool 2dVõruNäita Loe    
234. Võru Kesklinna Kool 3bVõruNäita      
235. Võru Kreutzwaldi Kool 2bVõruNäita      
236. Väike-Maarja Gümnaasium 1aLääne-ViruNäita      
237. Väike-Maarja Gümnaasium 1bLääne-ViruNäita      
238. Väike-Maarja Gümnaasium 3aLääne-ViruNäita      
239. Väike-Maarja Gümnaasium 3bLääne-ViruNäita      
240. Värska Gümnaasium 2VõruNäita      
241. Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud"HarjuNäita      
242. Väätsa Põhikool 2JärvaNäita      
243. Väätsa Põhikool 3JärvaNäita      
244. Ääsmäe Põhikool (LA) "3.a"HarjuNäita      
245. Ääsmäe Põhikool 3bHarjuNäita      
246. Ääsmäe Põhikool 6HarjuNäita