--- VALI RÜHM ---
Aakre LA-AK
Abja G 1-3
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Alavere PK 3
Andu-Papi Seltsi loodusring
Andu-Papi Seltsi loodusring (LA) "rühm 2"
Anna Haava nim Pala Kool (LA) "Siimu-Saamu"
Antsla G 2a
Are Kool
Aruheina LA "Vallatud Rohutirtsud"
Aruheina LA "Väledad Salgsed"
Aruküla LA Rukkilill "Sinilill"
Aruküla LA Rukkilill "Ülane"
Audru Kool 1a
Audru Kool 1b
Audru Kool 2a
Audru Kool 2b
Audru Kool 3a
August Kitzbergi nimeline G 2a
August Kitzbergi nimeline G 2b
C.R.Jakobsoni nim.Torma PK 3
Elva G 3b
Elva LA Murumuna "Jänkukesed"
Elva LA Murumuna "Liblikad"
Elva LA Murumuna "Mesimummid"
Emmaste PK 2
Emmaste PK 3
EraLA Rüblik "Kaisukarude rühm"
EraLA Rüblik "Kaisukarude rühm" 2
Gustav Adolfi G
Haabersti Vene G 3
Haanja Kool 1
Haanja Kool 23
Hagudi PK 3
Hagudi PK 5
Haljala Kool 2b
Haljala LA "Sipsik"
Halliste LA Pääsuke "Pääsusilmad"
Halliste PK
Halliste PK 2
Hargla Kool 13
Harku LA "Pääsuke"
Holstre Kool
Huvikool SelgeSiht
Illuka Kool 1
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5
Jakob Westholmi G 3a
Jäneda Kool 1-2
Järva-Jaani G 3
Jüri G
Kadrina Keskkool 1c
Kadrina Keskkool 2a
Kaiu Kool 2
Kalmetu PK (LA) "Kalmetu rühm"
Kanepi LA Rõõmutare "Naerupall"
Kasti-Orgita LA "Karikakar"
Kehra G 5a
Kehra G 5c
Keila LA Miki "Kassikäpad"
Kernu PK
Kernu PK (LA) "Kuuseriisikas"
Kernu PK (LA) "Männiriisikas"
Kihnu Kool 2-3
Kiigemetsa Kool
Kilingi-Nõmme G 1a
Kilingi-Nõmme G 1b
Kilingi-Nõmme G 2b
Kilingi-Nõmme G 3a
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud"
Kiviõli I Keskkool 1b
Koeru Keskkool
Kohila G 4
Kohila G 7bd
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased"
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
Kohtla-Järve LA Kakuke "Vikerkaar"
Kohtla-Järve LA Karuke "2. rühm"
Kohtla-Järve LA Karuke "3 RÜHM"
Kohtla-Järve LA Karuke "3. rühm"
Kohtla-Järve LA Karuke "3/2"
Kohtla-Järve LA Karuke "7. rühm"
Kohtla-Järve LA Karuke "8"
Kohtla-Järve LA Karuke "8" 2
Kohtla-Järve LA Rukkilill "3. rühm Sipelgad"
Kohtla-Järve LA Tareke "Sinililled"
Koigi Kool (LA) "Suured siilid"
Koigi Kool 3
Koigi Kool 5
Kolga-Jaani Kool
Konguta Kool 2
Koosa LA "Lepatriinud"
Kose G 1c
Kose G 2a
Kose G 2c
Kose G 3b
Kose G 4b
Kose LA "Mängulill"
Kose LA "Õnnelilled"
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud"
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2
Kostivere Kool
Kostivere Kool 2
Kostivere LA "Päikesekiired"
Krootuse PK 1
Krootuse PK 2
Krootuse PK 4
Kuldre Kool 5-6
Kuressaare Hariduse Kool 2d
Kuressaare Ida-Niidu LA "Kiilikese rühm"
Kuressaare Nooruse Kool 2c
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud"
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed"
Kõmsi LA-AK 1
Kõmsi LA-AK 2-5
Kõmsi LA-AK 6
Kõo LA "Tähed"
Kõrveküla PK 1c
Kõrveküla PK 1d
Laagri Kool 3f
Laekvere PK 1
Laekvere PK 2
Laekvere PK 3
Lagedi LA "Mesimummud"
Laiuse Jaan Poska PK 4
Laupa PK 1
Laupa PK 3
Lehtse Kool (LA) "Vanem rühm"
Lindi LA-AK 24
Lindi LA-AK 3
Lohkva LA "Pokud"
Loksa G 2-4
Loo Keskkool 2a
Loo Keskkool 3
Luunja LA Midrimaa "Midrikiisud"
Luunja LA Midrimaa "Midrilinnud"
Lümanda PK 1
Lümanda PK 2-3
Lümanda PK 4
Maardu G 2-3
Maardu G 5
Merivälja LA "Korallid"
Metsküla AK 1-2
Metsküla AK 3
Metsküla AK 4-6
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-6
Mäetaguse PK 1
Mäetaguse PK 2
Mäetaguse PK 3
Narva-Jõesuu Keskkool 3
Nurme Kool 5
Nurme Kool 6
Nurme Kool 7
Nõmme LM (LA) "Siidisabad"
Nõo PK 1c
Nõo PK 2b
Nõo PK 2c
Nõva Kool 2-6
Näpi Kool 6
Näpi Kool 7
Näpi Kool 8
Olustvere LA Piilu "Muumi"
Orava PK 1-2
Orissaare G 4
Orissaare LA Päikesekiir "Rebased"
Oru LA Mesimumm "Mesilinnud"
Oskar Lutsu Palamuse G 1
Oskar Lutsu Palamuse G 2
Oskar Lutsu Palamuse G 3
Osula PK
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää LA "Lepatriinud"
Padise PK 1
Padise PK 1-4
Paide Hammerbecki PK 1a
Paide Hammerbecki PK 1b
Paide Hammerbecki PK 6a
Paide Hammerbecki PK 6b
Paide Hammerbecki PK 7d
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed"
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed"
Palamuse LA "Kurekesed"
Paldiski LA Naerulind "Liblikad"
Paldiski LA Sipsik "Lepatriinu"
Paldiski LA Sipsik "Maasikas"
Paldiski ÜhisG 2
Paldiski ÜhisG 6
Paldiski ÜhisG 7
Paldiski ÜhisG 8
Paldiski ÜhisG 9
Palivere PK 3
Pangapealse LA "Tähejütsid"
Parksepa Keskkool 1
Parksepa Keskkool 3
Pelguranna LA "Leiutad rühm"
Pihtla Kool 1-4
Pihtla Kool 1-4 2
Pihtla Kool 1-4 3
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed"
Pirita Kose LA "Sipelgad"
Pirita MajandusG 2c
Pirita MajandusG 4b
Puhja Kool 1
Puhja Kool 3
Puhja LA Pääsusilm "Kuldnupp"
Puhja LA Pääsusilm "Kuldvõti"
Puhja LA Pääsusilm "Meelespea"
Puhja LA Pääsusilm "Õnnelill"
Põhja-Järva Kool
Põhja-Järva Kool 1
Põhja-Järva Kool 2
Põhja-Järva Kool 4
Põltsamaa ÜhisG 1-2
Põltsamaa ÜhisG 3b
Põlva Kool 1c
Põlva Kool 3a
Põlva Kool 4b
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill"
Pärnu Kuninga Tänava PK 1
Pärnu Kuninga Tänava PK 1c
Pärnu Kuninga Tänava PK 2
Pärnu LA Pöialpoiss "Mõtleja"
Pärnu Rääma PK 1a
Pärnu Rääma PK 2b
Pärnu Vanalinna PK 45
Pärnu Vanalinna PK 7
Püha Johannese Kool (LA) "Jussikese LA"
Rakke Kool 2
Rakke Kool 5
Rakvere LA Kungla "Krõllid"
Rakvere PK 1
Rakvere Rohuaia LA "Päikesejänkud"
Rakvere Vabaduse Kool 4b
Rakvere Vabaduse Kool 4d
Rakvere Vabaduse Kool 5c
Randvere Kool 1b
Rannu LA "Lepatriinud"
Rapla Vesiroosi Kool 1b
Rapla Vesiroosi Kool 2a
Riia Eesti PK 1
Riisipere LA "Kastanid"
Riisipere LA "Tõrud"
Risti Kool 2
Risti Kool 4
Risti Kool 5-9
Risti PK 1
Risti PK 2
Risti PK 3
Risti PK 6
Roosna-Alliku LA Hellik
Ruhnu PK 2-9
Ruila PK 3
Rõngu Keskkool 1a
Rõngu Keskkool 1b
Sadala PK 4
Sadala PK 5
Saku LA Terake "Lepalinnud"
Sauga PK 3a
Savikoja
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Sindi LA
Sindi LA "Päikesejänkud"
Sipa-Laukna LA "Sipa Kurepesa"
Sitsi LA "rühm Piibeleht"
Suure-Jaani Kool 3b
Suure-Jaani Kool 4b
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
Suuremõisa LA-PK 1-6
Sõmeru LA Pääsusilm "Mõmmikud"
Tabivere LA Rõõmula "Rõõmukratid"
Tahkuranna LA-AK
Tallinna 21. Kool 1b
Tallinna Kesklinna PK 2d1
Tallinna Kesklinna PK 2d2
Tallinna Kesklinna PK 2d3
Tallinna Kesklinna PK 2d4
Tallinna Kesklinna PK 2d5
Tallinna Kristiine G 3b
Tallinna Kullerkupu LA
Tallinna KunstiG 1-3
Tallinna LA Naksitrallid "Mesilased"
Tallinna LA Pääsusilm "Lepatriinud"
Tallinna Lehola LA "Pöialpoisid"
Tallinna Liivaku LA "Hellik"
Tallinna Liivaku LA "Mesimummid"
Tallinna Liivaku LA "Naksitrallid"
Tallinna Liivaku LA "Õnneseened"
Tallinna Meelespea LA "Naksitrallid"
Tallinna Meelespea LA "Sipsikud"
Tallinna Mustamäe G 2a
Tallinna Mustamäe G 2c
Tallinna Mürakaru LA "Õnnekarud"
Tallinna Pääsküla G 1b
Tallinna Suur-Pae LA "Pääsukesed"
Tallinna Suur-Pae LA "Rühm 9 Vikerkaar"
Tallinna Suur-Pae LA "Sipelgad"
Tallinna Sõbrakese LA "Mesilane, Siilike"
Tallinna Tondi PK
Tallinna Unistuse LA "Sajajalgsed"
Tamsalu G 2
Tamsalu G 3a
Tartu Descartes'i Kool 1a
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu LA Krõll "Särtsukrõllid"
Tartu LA Lotte "Sinised Elevandid"
Tartu LA Poku "Liblikas"
Tartu LA Rõõmumaa "Lepatriinu"
Tartu LM (LA) "R2"
Tartu LM 5
Tartu Maarjamõisa LA "Sinilind"
Tartu Pärli Kool
Tartu Pärli Kool 34
Tartu Pärli Kool 6a
Tartu Tamme Kool 2b
Tartu Tamme Kool 2d
Tartu WaldorfG 1a
Tarvastu G 3b
Tarvastu LA
Tarvastu LA "Lepatriinud"
Tarvastu LA "Naksitralli rühm"
Tarvastu LA "Puhhi rühm"
Tilsi PK 3
Toila G 2b
Tori PK 1
Tõrva G 2a
Tõrva Kool, Riidaja LA
Tõrvandi Kool
Tõrvandi Kool 1b
Tõrvandi Kool 1c
Türi Lokuta LA "Põrnikate rühm"
Türi PK 2b
Unipiha AK 1-4
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 2
Valga Priimetsa Kool 4b
Valga PK 2a
Valga PK 2c
Valga PK 3d
Valgu PKi (LA) lasteaiarühm
Valjala PK 1
Vana-Vigala PK 2
Varbla Kool
Varbla Kool 13
Varstu LA "Liitrühm"
Vasta Kool 3
Viiratsi Kool 4
Viljandi Kaare Kool 1a2a
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viluste PK 1
Virtsu Kool 3-4
Vohnja LA-AK 4
Voore PK (LA) "Siilike"
Vormsi LA-PK 4-9
Võnnu LA Värvuke "Siilikesed"
Võru Kesklinna Kool 2d
Võru Kesklinna Kool 3b
Võru Kreutzwaldi Kool 2b
Võsukese LA "Männivõsud"
Väike-Maarja G 1a
Väike-Maarja G 1b
Väike-Maarja G 3a
Väike-Maarja G 3b
Värska G 1
Värska G 2
Värska G 3
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud"
Vääna-Jõesuu Kool 3
Väätsa PK 1
Väätsa PK 2
Väätsa PK 3
Õisu LA "Õisu"
Ääsmäe LA "Pokud"
Ääsmäe PK
Ääsmäe PK (LA) "3.a"
Ääsmäe PK 3b
Ääsmäe PK 5a
Ääsmäe PK 5b
Ääsmäe PK 6
Projektis "
Tere, Kevad! 2024
" osaleb
6262
õpilast ja
385
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 6262 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
2.
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill"
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
3.
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane"
Harju
Näita
Loe
4.
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2a
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
6.
Haanja Kool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Haanja Kool 23
Võru
Näita
Loe
Loe
8.
Haljala Kool 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
9.
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
10.
Kaiu Kool 2
Rapla
Näita
Loe
11.
Kehra Gümnaasium 5a
Harju
Näita
Loe
Loe
12.
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad"
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
Kiigemetsa Kool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
14.
Kohila Gümnaasium 4
Rapla
Näita
Loe
15.
Kohila Gümnaasium 7bd
Rapla
Näita
Loe
16.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
17.
Kuldre Kool 5-6
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
20.
Laagri Kool 3f
Harju
Näita
Loe
Loe
21.
Laekvere Põhikool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
Metsküla Algkool 1-2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
23.
Metsküla Algkool 3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
24.
Metsküla Algkool 4-6
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Mäetaguse Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
26.
Nõo Põhikool 2c
Tartu
Näita
Loe
Vaata
27.
Nõva Kool 2-6
Lääne
Näita
Loe
28.
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi"
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Orava Põhikool 1-2
Võru
Näita
Loe
Vaata
30.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3
Jõgeva
Näita
Loe
31.
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed"
Pärnu
Näita
Loe
32.
Pelguranna Lasteaed "Leiutad rühm"
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
33.
Põhja-Järva Kool
Järva
Näita
Loe
34.
Põhja-Järva Kool 4
Järva
Näita
Loe
Vaata
35.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1-2
Jõgeva
Näita
Loe
36.
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Põlva Kool 1c
Põlva
Näita
Loe
Loe
38.
Põlva Kool 3a
Põlva
Näita
Loe
39.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
40.
Pärnu Vanalinna Põhikool 45
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Rakke Kool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
42.
Rakke Kool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
43.
Rakvere Vabaduse Kool 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
44.
Rakvere Vabaduse Kool 5c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
45.
Sadala Põhikool 4
Jõgeva
Näita
Loe
46.
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa"
Rapla
Näita
Loe
47.
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht"
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Suure-Jaani LA Sipsik "Päikesekiired"
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
50.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d3
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
53.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d5
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid"
Harju
Näita
Loe
Loe
56.
Tartu Loodusmaja 5
Tartu
Näita
Loe
57.
Tartu Pärli Kool 34
Tartu
Näita
Loe
Loe
58.
Tilsi Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
59.
Toila Gümnaasium 2b
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Tõrva Gümnaasium 2a
Valga
Näita
Loe
Loe
61.
Tõrva Kool, Riidaja LA
Valga
Näita
Loe
62.
Valga Põhikool 2a
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Valga Põhikool 2c
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
64.
Valga Põhikool 3d
Valga
Näita
Loe
Loe
65.
Viiratsi Kool 4
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
66.
Viluste Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Vaata
67.
Võru Kesklinna Kool 2d
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Võru Kesklinna Kool 3b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
69.
Värska Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Vaata
70.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
71.
Väätsa Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
Vaata
72.
Ääsmäe Põhikool 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
73.
Aakre Lasteaed-Algkool
Tartu
Näita
74.
Abja Gümnaasium 1-3
Viljandi
Näita
75.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
76.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
77.
Andu-Papi Seltsi loodusring
Pärnu
Näita
78.
Andu-Papi Seltsi loodusring (LA) "rühm 2"
Pärnu
Näita
79.
Anna Haava nim Pala Kool (LA) "Siimu-Saamu"
Tartu
Näita
80.
Antsla Gümnaasium 2a
Võru
Näita
81.
Are Kool
Pärnu
Näita
82.
Aruheina Lasteaed "Vallatud Rohutirtsud"
Harju
Näita
83.
Aruheina Lasteaed "Väledad Salgsed"
Harju
Näita
Loe
Vaata
84.
Audru Kool 1a
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
85.
Audru Kool 1b
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
86.
Audru Kool 2a
Pärnu
Näita
87.
Audru Kool 2b
Pärnu
Näita
88.
Audru Kool 3a
Pärnu
Näita
89.
August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 2b
Viljandi
Näita
Loe
90.
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3
Jõgeva
Näita
91.
Elva Gümnaasium 3b
Tartu
Näita
92.
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed"
Tartu
Näita
93.
Elva Lasteaed Murumuna "Liblikad"
Tartu
Näita
94.
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid"
Tartu
Näita
95.
Emmaste Põhikool 2
Hiiu
Näita
96.
Emmaste Põhikool 3
Hiiu
Näita
97.
Eralasteaed Rüblik "Kaisukarude rühm"
Tartu
Näita
98.
Eralasteaed Rüblik "Kaisukarude rühm" 2
Tartu
Näita
99.
Haabersti Vene Gümnaasium 3
Harju
Näita
100.
Hagudi Põhikool 3
Rapla
Näita
Loe
101.
Hagudi Põhikool 5
Rapla
Näita
102.
Haljala Lasteaed "Sipsik"
Lääne-Viru
Näita
Loe
103.
Halliste Lasteaed Pääsuke "Pääsusilmad"
Viljandi
Näita
104.
Halliste Põhikool
Viljandi
Näita
105.
Halliste Põhikool 2
Viljandi
Näita
106.
Hargla Kool 13
Valga
Näita
Loe
Vaata
107.
Harku Lasteaed "Pääsuke"
Harju
Näita
108.
Holstre Kool
Viljandi
Näita
109.
Huvikool SelgeSiht
Harjumaa
Näita
110.
Illuka Kool 1
Ida-Viru
Näita
Loe
111.
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5
Tartu
Näita
112.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
113.
Jäneda Kool 1-2
Lääne-Viru
Näita
114.
Järva-Jaani Gümnaasium 3
Järva
Näita
115.
Jüri Gümnaasium
Harju
Näita
116.
Kadrina Keskkool 1c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
117.
Kadrina Keskkool 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
118.
Kalmetu Põhikool (LA) "Kalmetu rühm"
Viljandi
Näita
119.
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall"
Põlva
Näita
Loe
120.
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
Rapla
Näita
Loe
Vaata
121.
Kehra Gümnaasium 5c
Harju
Näita
122.
Kernu Põhikool
Harju
Näita
123.
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas"
Harju
Näita
124.
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"
Harju
Näita
125.
Kihnu Kool 2-3
Pärnu
Näita
126.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a
Pärnu
Näita
Loe
127.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b
Pärnu
Näita
128.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b
Pärnu
Näita
129.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a
Pärnu
Näita
130.
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud"
Viljandi
Näita
131.
Kiviõli I Keskkool 1b
Ida-Viru
Näita
132.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
133.
Kohtla-Järve LA Tareke "Karikakrad"
Ida-Viru
Näita
Vaata
134.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased"
Ida-Viru
Näita
135.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed"
Ida-Viru
Näita
Loe
136.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Vikerkaar"
Ida-Viru
Näita
137.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "2. rühm"
Ida-Viru
Näita
Loe
138.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "3 RÜHM"
Ida-Viru
Näita
139.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "3. rühm"
Ida-Viru
Näita
Loe
140.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "3/2"
Ida-Viru
Näita
Loe
141.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm"
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
142.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8"
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
143.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" 2
Ida-Viru
Näita
144.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad"
Ida-Viru
Näita
145.
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke "Sinililled"
Ida-Viru
Näita
Loe
146.
Koigi Kool (LA) "Suured siilid"
Järva
Näita
147.
Koigi Kool 3
Järva
Näita
148.
Koigi Kool 5
Järva
Näita
149.
Kolga-Jaani Kool
Viljandi
Näita
150.
Konguta Kool 2
Tartu
Näita
151.
Koosa Lasteaed "Lepatriinud"
Tartu
Näita
Loe
Vaata
152.
Kose Gümnaasium 1c
Harju
Näita
153.
Kose Gümnaasium 2a
Harju
Näita
154.
Kose Gümnaasium 2c
Harju
Näita
155.
Kose Gümnaasium 3b
Harju
Näita
156.
Kose Gümnaasium 4b
Harju
Näita
157.
Kose Lasteaed "Mängulill"
Harju
Näita
158.
Kose Lasteaed "Õnnelilled"
Harju
Näita
159.
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud"
Harju
Näita
160.
Kostivere Kool
Harju
Näita
161.
Kostivere Kool 2
Harju
Näita
162.
Kostivere Lasteaed "Päikesekiired"
Harju
Näita
163.
Krootuse Põhikool 1
Põlva
Näita
164.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
165.
Krootuse Põhikool 4
Põlva
Näita
166.
Kuressaare Hariduse Kool 2d
Saare
Näita
Vaata
167.
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed "Kiilikese rühm"
Saare
Näita
168.
Kuressaare Nooruse Kool 2c
Saare
Näita
169.
Kurtna Kool (LA) "Mesimummud"
Harju
Näita
Loe
170.
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed"
Tartu
Näita
Loe
Vaata
171.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1
Pärnu
Näita
Loe
172.
Kõo Lasteaed "Tähed"
Viljandi
Näita
173.
Kõrveküla Põhikool 1c
Tartu
Näita
Loe
174.
Kõrveküla Põhikool 1d
Tartu
Näita
175.
Laekvere Põhikool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
176.
Laekvere Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
177.
Lagedi lasteaed "Mesimummud"
Harju
Näita
Vaata
178.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4
Jõgeva
Näita
179.
Laupa Põhikool 1
Järva
Näita
180.
Laupa Põhikool 3
Järva
Näita
181.
Lehtse Kool (LA) "Vanem rühm"
Lääne-Viru
Näita
182.
Lindi Lasteaed-Algkool 24
Pärnu
Näita
183.
Lindi Lasteaed-Algkool 3
Pärnu
Näita
184.
Lohkva Lasteaed "Pokud"
Tartu
Näita
185.
Loksa Gümnaasium 2-4
Harju
Näita
186.
Loo Keskkool 2a
Harju
Näita
Loe
187.
Loo Keskkool 3
Harju
Näita
188.
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud"
Tartu
Näita
Vaata
189.
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud"
Tartu
Näita
190.
Lümanda Põhikool 1
Saare
Näita
191.
Lümanda Põhikool 2-3
Saare
Näita
192.
Lümanda Põhikool 4
Saare
Näita
193.
Maardu Gümnaasium 2-3
Harju
Näita
Loe
Vaata
194.
Maardu Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
195.
Merivälja Lasteaed "Korallid"
Harju
Näita
196.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
197.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
198.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
Saare
Näita
199.
Mäetaguse Põhikool 1
Ida-Viru
Näita
200.
Mäetaguse Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
201.
Narva-Jõesuu Keskkool 3
Ida-Viru
Näita
202.
Nurme Kool 5
Järva
Näita
203.
Nurme Kool 6
Järva
Näita
204.
Nurme Kool 7
Järva
Näita
205.
Nõmme Loodusmaja (LA) "Siidisabad"
Harju
Näita
206.
Nõo Põhikool 1c
Tartu
Näita
Vaata
207.
Nõo Põhikool 2b
Tartu
Näita
208.
Näpi Kool 6
Lääne-Viru
Näita
209.
Näpi Kool 7
Lääne-Viru
Näita
210.
Näpi Kool 8
Lääne-Viru
Näita
211.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
212.
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased"
Saare
Näita
213.
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud"
Harju
Näita
Loe
214.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1
Jõgeva
Näita
215.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2
Jõgeva
Näita
Vaata
216.
Osula Põhikool
Võru
Näita
Vaata
217.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
218.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
219.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Vaata
220.
Otepää Lasteaed "Lepatriinud"
Valga
Näita
Loe
221.
Padise Põhikool 1
Harju
Näita
222.
Padise Põhikool 1-4
Harju
Näita
Vaata
223.
Paide Hammerbecki Põhikool 1a
Järva
Näita
224.
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
Järva
Näita
225.
Paide Hammerbecki Põhikool 6a
Järva
Näita
226.
Paide Hammerbecki Põhikool 6b
Järva
Näita
227.
Paide Hammerbecki Põhikool 7d
Järva
Näita
228.
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed"
Pärnu
Näita
229.
Palamuse Lasteaed "Kurekesed"
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
230.
Paldiski Lasteaed Naerulind "Liblikad"
Harju
Näita
231.
Paldiski lasteaed Sipsik "Lepatriinu"
Harju
Näita
Loe
232.
Paldiski lasteaed Sipsik "Maasikas"
Harju
Näita
Loe
Vaata
233.
Paldiski Ühisgümnaasium 2
Harju
Näita
234.
Paldiski Ühisgümnaasium 6
Harju
Näita
235.
Paldiski Ühisgümnaasium 7
Harju
Näita
236.
Paldiski Ühisgümnaasium 8
Harju
Näita
237.
Paldiski Ühisgümnaasium 9
Harju
Näita
238.
Palivere Põhikool 3
Lääne
Näita
239.
Pangapealse Lasteaed "Tähejütsid"
Harju
Näita
240.
Parksepa Keskkool 1
Võru
Näita
Vaata
241.
Parksepa Keskkool 3
Võru
Näita
Vaata
242.
Pihtla Kool 1-4
Saare
Näita
243.
Pihtla Kool 1-4 2
Saare
Näita
244.
Pihtla Kool 1-4 3
Saare
Näita
245.
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed"
Saare
Näita
246.
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad"
Harju
Näita
Loe
Vaata
247.
Pirita Majandusgümnaasium 2c
Harju
Näita
Vaata
248.
Pirita Majandusgümnaasium 4b
Harju
Näita
249.
Puhja Kool 1
Tartu
Näita
Loe
250.
Puhja Kool 3
Tartu
Näita
Loe
251.
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp"
Tartu
Näita
Loe
252.
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti"
Tartu
Näita
Loe
253.
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea"
Tartu
Näita
254.
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill"
Tartu
Näita
255.
Põhja-Järva Kool 1
Järva
Näita
256.
Põhja-Järva Kool 2
Järva
Näita
257.
Põlva Kool 4b
Põlva
Näita
258.
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill"
Põlva
Näita
Loe
Vaata
259.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1
Pärnu
Näita
260.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
261.
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja"
Pärnu
Näita
262.
Pärnu Rääma Põhikool 1a
Pärnu
Näita
263.
Pärnu Rääma Põhikool 2b
Pärnu
Näita
Vaata
264.
Pärnu Vanalinna Põhikool 7
Pärnu
Näita
265.
Püha Johannese Kool (LA) "Jussikese LA"
Harju
Näita
266.
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid"
Lääne-Viru
Näita
Loe
267.
Rakvere Põhikool 1
Lääne-Viru
Näita
Loe
268.
Rakvere Rohuaia Lasteaed "Päikesejänkud"
Lääne-Viru
Näita
269.
Rakvere Vabaduse Kool 4d
Lääne-Viru
Näita
270.
Randvere Kool 1b
Harju
Näita
271.
Rannu Lasteaed "Lepatriinud"
Tartu
Näita
272.
Rapla Vesiroosi Kool 1b
Rapla
Näita
Loe
Vaata
273.
Rapla Vesiroosi Kool 2a
Rapla
Näita
Vaata
274.
Riia Eesti Põhikool 1
Välismaa
Näita
Loe
Vaata
275.
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
Harju
Näita
Vaata
276.
Riisipere Lasteaed "Tõrud"
Harju
Näita
277.
Risti Kool 2
Harju
Näita
278.
Risti Kool 4
Harju
Näita
Vaata
279.
Risti Kool 5-9
Harju
Näita
Vaata
280.
Risti Põhikool 1
Lääne
Näita
Loe
281.
Risti Põhikool 2
Lääne
Näita
Vaata
282.
Risti Põhikool 3
Lääne
Näita
283.
Risti Põhikool 6
Lääne
Näita
284.
Roosna-Alliku Lasteaed Hellik
Järva
Näita
285.
Ruhnu Põhikool 2-9
Saare
Näita
Loe
286.
Ruila Põhikool 3
Harju
Näita
Loe
287.
Rõngu Keskkool 1a
Tartu
Näita
288.
Rõngu Keskkool 1b
Tartu
Näita
289.
Sadala Põhikool 5
Jõgeva
Näita
290.
Saku Lasteaed Terake "Lepalinnud"
Harju
Näita
Vaata
291.
Sauga Põhikool 3a
Pärnu
Näita
292.
Savikoja
Tartu
Näita
293.
Sillamäe Vanalinna Kool 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
294.
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
Ida-Viru
Näita
Vaata
295.
Sindi Lasteaed
Pärnu
Näita
Loe
296.
Sindi Lasteaed "Päikesejänkud"
Pärnu
Näita
297.
Suure-Jaani Kool 3b
Viljandi
Näita
298.
Suure-Jaani Kool 4b
Viljandi
Näita
299.
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"
Lääne-Viru
Näita
300.
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid"
Tartu
Näita
301.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
302.
Tallinna 21. Kool 1b
Harju
Näita
303.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3b
Harju
Näita
304.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
Harju
Näita
305.
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3
Harju
Näita
306.
Tallinna Lasteaed Naksitrallid "Mesilased"
Harju
Näita
Loe
Vaata
307.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm "Lepatriinud"
Harju
Näita
308.
Tallinna Lehola Lasteaed "Pöialpoisid"
Harju
Näita
Loe
Vaata
309.
Tallinna Liivaku Lasteaed "Hellik"
Harju
Näita
310.
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid"
Harju
Näita
Loe
311.
Tallinna Liivaku Lasteaed "Naksitrallid"
Harju
Näita
312.
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened"
Harju
Näita
Loe
313.
Tallinna Meelespea Lasteaed "Sipsikud"
Harju
Näita
Loe
314.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
Vaata
315.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c
Harju
Näita
316.
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud"
Harju
Näita
317.
Tallinna Pääsküla Gümnaasium 1b
Harju
Näita
318.
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed"
Harju
Näita
Vaata
319.
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar"
Harju
Näita
Loe
320.
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Sipelgad"
Harju
Näita
Vaata
321.
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Mesilane, Siilike"
Harju
Näita
322.
Tallinna Tondi Põhikool
Harju
Näita
Loe
Vaata
323.
Tallinna Unistuse Lasteaed "Sajajalgsed"
Harju
Näita
Vaata
324.
Tamsalu Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
325.
Tamsalu Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
326.
Tartu Descartes'i Kool 1a
Tartu
Näita
327.
Tartu Hiie Kool 2b
Tartu
Näita
Vaata
328.
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid"
Tartu
Näita
Loe
329.
Tartu Lasteaed Lotte "Sinised Elevandid"
Tartu
Näita
330.
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas"
Tartu
Näita
Loe
Vaata
331.
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
Tartu
Näita
Loe
Vaata
332.
Tartu Loodusmaja (LA) "R2"
Tartu
Näita
333.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind"
Tartu
Näita
Vaata
334.
Tartu Pärli Kool
Tartu
Näita
335.
Tartu Pärli Kool 6a
Tartu
Näita
336.
Tartu Tamme Kool 2b
Tartu
Näita
337.
Tartu Tamme Kool 2d
Tartu
Näita
338.
Tartu Waldorfgümnaasium 1a
Tartu
Näita
Vaata
339.
Tarvastu Gümnaasium 3b
Viljandi
Näita
Loe
340.
Tarvastu Lasteaed
Viljandi
Näita
341.
Tarvastu Lasteaed "Lepatriinud"
Viljandi
Näita
342.
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm"
Viljandi
Näita
343.
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm"
Viljandi
Näita
344.
Tori Põhikool 1
Pärnu
Näita
345.
Tõrvandi Kool
Tartumaa
Näita
346.
Tõrvandi Kool 1b
Tartumaa
Näita
347.
Tõrvandi Kool 1c
Tartumaa
Näita
348.
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm"
Järva
Näita
Vaata
349.
Türi Põhikool 2b
Järva
Näita
350.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
351.
Valga Priimetsa Kool
Valga
Näita
352.
Valga Priimetsa Kool 2
Valga
Näita
353.
Valga Priimetsa Kool 4b
Valga
Näita
Loe
354.
Valgu Põhikooli (LA) lasteaiarühm
Rapla
Näita
355.
Valjala Põhikool 1
Saare
Näita
Loe
356.
Vana-Vigala Põhikool 2
Rapla
Näita
357.
Varbla Kool
Pärnu
Näita
358.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
359.
Varstu Lasteaed "Liitrühm"
Võru
Näita
360.
Vasta Kool 3
Lääne-Viru
Näita
361.
Viljandi Kaare Kool 1a2a
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
362.
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viljandi
Näita
363.
Virtsu Kool 3-4
Pärnu
Näita
364.
Vohnja Lasteaed-Algkool 4
Lääne-Viru
Näita
365.
Voore Põhikool (LA) "Siilike"
Jõgeva
Näita
Loe
366.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 4-9
Lääne
Näita
367.
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed"
Tartu
Näita
368.
Võru Kreutzwaldi Kool 2b
Võru
Näita
369.
Võsukese Lasteaed "Männivõsud"
Harju
Näita
370.
Väike-Maarja Gümnaasium 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
371.
Väike-Maarja Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
372.
Väike-Maarja Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
373.
Väike-Maarja Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
374.
Värska Gümnaasium 1
Võru
Näita
375.
Värska Gümnaasium 2
Võru
Näita
376.
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud"
Harju
Näita
377.
Väätsa Põhikool 1
Järva
Näita
378.
Väätsa Põhikool 3
Järva
Näita
Loe
379.
Õisu Lasteaed "Õisu"
Viljandi
Näita
380.
Ääsmäe Lasteaed "Pokud"
Harju
Näita
381.
Ääsmäe Põhikool
Harju
Näita
382.
Ääsmäe Põhikool (LA) "3.a"
Harju
Näita
383.
Ääsmäe Põhikool 5a
Harju
Näita
Loe
384.
Ääsmäe Põhikool 5b
Harju
Näita
385.
Ääsmäe Põhikool 6
Harju
Näita