Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Kehra Gümnaasium 5a

Minu klassis käib 17 last . Meie klassis on 7 tüdrukut ja 10 poissi . Minu klass on tore ja lõbus . Mu klass töötab tunnis tunnitööle . Mu klass on aktiivne ja võtab kõigist üritustest osa . Me käime klassiga põnevates kohtades . Oleme klassiga käinud kinos , muuseumis ja igal pool looduses . Kevadel käime me jalutamas ja tavel suusatamas ja uisutamas . Meie klassiga on alati hea aega veeta ja saab palju nalja.

Lugupeetud!
Marelle

Minu klass on tore. Minu klassis käib seitseteist last. Meile meeldib klassi reisitel käia. Muuseumites, kinos ja muudes kohtates. Aeg ajalt käitub meie klass hästi. Meie klassis on tarku ja osavaid lapsi. Meil on klassis palju sportlike lapsi. Meile meeldivad vaheajad ja pikkad puhkused.
Rasmus

Minu klass on lõbus ja tore. Minu klass on töökas ja abivalmis. Minu klassis on seitseteist õpilast. Oleme klassiga lähedased. Me oleme klassiga koos kinos ja muuseumis käinud. Oleme teinud kaks klassiõhtut ja need on olnud täis palju lõbusaid tegevusi. Ja kui keegi saab haiget, siis paljud muretsevad ja aitavad. Me oleme klassiga palju koos üle elanud ja see on hea, et oleme seda koos teinud. On hea ka see, et oskame üksteistega arvestada.
Heade soovidega:
Margaret Pikkel

Minu klass on väga positiivne.Väga viisakad ja abivalmid.Meid klassis on väga palju.Kõigile meeldib õues olla ja mängida.Kõige ägedam oli Lõuna Eestis.Ja veel väga palju loomaajas ja linnas.Meil on olnud mitu klassijuhatajat aga kõige parem oli Tiiu Tamm.Me oleme praegu viies klass aga varsti juba kuues.
Tervitades
Andri Kristian Jõe


Meie oleme kehra gümnaasiumi 5.a klass.
Meil on klassis 17 õpilast.Mul on meie klassis mitu sõpra.Me oleme käinud klassiga kinos.See oli väga tore.
Meie klassis meeldib mitmele poisile jalgpalli mängida.Mulle meeldib ka jalgpalli mängida.meil on tore klassijuhataja.
Rene5.a


Tere!

Minu klass käib Kehra koolis.Minu klassis on 17 õpilast. Talviti meeldib meil käia uisuplatsil või suusatamas. Meile meeldib ka muuseumites, kinodes ja mujal sellistes kohtades käia. Minu klass õpib päris hästi. Minu klass on enamasti tore ja sõbralik. Me oleme suurem osa ajast üksteise vastu head. Minu klass tundub ikkagi tubli.
Lugupidamisega
Astrid Ingel

Minu klass on 5.A.Mulle meeldib enda klass. Mõned meie klassis ei ole väga head, aga see on ikka hea klass. Paljud meie klassist on heatahtlikud ja sõbralikud. Meid on klassis 17 ja meie käime Kehra Gümnaasiumis. Meie kooli kõrval on ka spordihoone. Me ei käi palju reisidel. Kui me lähme reisidele, siis on need vähemalt lõbusad. Meil on minu arvust see väga hea klass

Tervitustega!
Juss

Meie oleme 5.A klass. Meie klassis on seitse tüdrukut ja kümme poissi.
Meie klass on tegus ja tore . Poisid ajavad kõiki naerma. Tüdrukud ,aga
kuulavad nalju ja aitavad üksteist. Vahepeal käime klassiga teatris, muuseumis,
kinos jne. Meil on koolis klassiga tore aega veeta ja jutte jagada. Meie klass teeb mul
tuju heaks!
Heade soovidega
Melissa Püi


Minu klassis on 17 inimest.Me käime kinotes ,jm.Mu klass on tore,tark,abivalmis.Ma mängin vahepeal klassivendadega.Me teeme vahe peal töid koos.Meie klass teeb gruppi töid koos.Me aitame üksteist.Ja me olema üksteisega sõbralikud.
Kristjan


Minu klass on väga tore. Meil on tore klass. Meil on klassis 17 õpilast. Meil saab klassis alati palju nalja. Alati kui me linnas käime hakkab keegi lollitama. Meie klassi on tulnud 4 uut õpilast. Kõik on oma moodi huvitavad. See ongi minu klass.
KeronMinu klass on tore.Minu klassis on kõik sõbralikud.Minu klassis on kümme poissi ja seitse tüdrukut.Minu klassis ei löö keegi kedagi.Käisin klassiga kinos(APOLLO).Olen hiljuti klassis.Olen kindel, et kui ma nende klassis ei käinud, käisid nad teistel ekskursioonidel.Ka minu vanas klassis oli kõik hästi.

Marija


Õpin Kehra Gümnaasiumi viiendas klassis. Minu klassis on 17õpilast- 7 tüdrukut ja 10 poissi.
Meie klass on väga tore ja sõbralik. Vahest tekivad meil omavahel ka tülid, aga lahendame need alati. Tihti juhtub ka nii, et me ei jõua vahetunnis oma jutte ära rääkida ja kipume seda tunnis tegema.
Meile kõigile meeldib väga õues olla, seal mängime me palli, kulli ja lobiseme niisama. Ka koolivälisel ajal kohtume me palju. Vahel käime klassiga väljasõitudel, mis on samuti väga toredad, viimati käisime kõik koos kinos- see oli väga vahva. Ootame juba järmist korda väga.

Henry Lass
5A

Tüdrukutel on palju tarkust. Jussil ja Keronil on hea huumorimeel. Kristjan, Henry ja Andri on korvpallimeistrid. Rene on matemaatikas peatamatu. Keetel on väga soliidne riietus ja Miinal kiire samm. Marijal on väga taiplik pea. Rasmusel on kiire mõtlemine. Aga mis kõige tähtsam-me kõik oleme milleski head
Gustav