Saabunud joonistused:


Alavere PK 1 (1)
C.R.J. nim.Torma PK (LA) "Naerumummud" (6)
Haanja Kool 1-3 (2)
Haanja Kool 2 (9)
Iisaku G 1 (2)
Iisaku G 2 (6)
Imavere LA Mõmmi "Müramõmm" (1)
Imavere PK 3 (1)
Jõgeva PK 2a (6)
Kadrina Keskkool 3c (5)
Kasti-Orgita LA "Karikakar" (6)
Keeni PK 1 (8)
Keeni PK 3 (11)
Kernu PK (LA) "Männiriisikas" (7)
Kilingi-Nõmme G 3b (11)
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" (10)
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" (3)
Kohtla-Järve LA Karuke "5" (20)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (3)
Kolga Kool 2 (9)
Kõmsi LA-AK 1-3 (10)
Kõmsi LA-AK 4-6 (9)
Konguta Kool 1 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" (14)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (14)
Krootuse PK 3 (3)
Lasnamäe PK 1 (1)
Lasnamäe PK 2a (12)
Maardu G 1d (4)
Maardu G 4d (4)
Mäe (4)
Mäetaguse PK 1 (9)
Mäetaguse PK 2 (3)
Metsküla AK 1-3 (9)
Nõo PK 3b (17)
Oru LA Mesimumm "Taruke" (3)
Osula PK 3 (12)
Parksepa Keskkool 1 (10)
Pärnu Vanalinna PK 23 (6)
Pelguranna LA "Mõmmikud" (7)
Põltsamaa ÜhisG 2c (16)
Põltsamaa Valla LA "Pihlamari" (1)
Põlva Kool 2b (8)
Püünsi Kool 4b (7)
Rakvere G 3c (2)
Riisipere LA "Kastanid" (3)
Saverna PK 1 (1)
Saverna PK 3 (1)
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud" (2)
Sillamäe Vanalinna Kool 1a (12)
Sillamäe Vanalinna Kool 1b (13)
Sonda Kool 1-3 (6)
Tallinna LA Delfiin (3)
Tallinna Mustamäe G 3a (18)
Tallinna Sõbrakese LA "Sipelgas" (16)
Tartu LA Rõõmumaa "Lepatriinu" (4)
Tartu LM 4 (15)
Tartu Maarjamõisa LA "Tibu" (2)
Tartu Raatuse Kool 2a (14)
Tartu Rahvusvaheline Kool 4 (1)
Torma LA "Nipitirid" (2)
Tõrva G 6 (3)
Türi Lokuta LA "Põrnikad" (4)
Väike-Maarja G 1a (6)
Väike-Maarja G 1b (2)
Valga PK 4d (9)
Valga Priimetsa Kool 5-9 (15)
Viluste PK 3 (4)

Kevadjoonistus:

"Kevad"
Marta Matson
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Margaret Tõruke
Sookurg
Roosi Valdi
Suitsupääsuke
Jako Villems
Kevadkaruslane
Linell Sandra Puusepp
Koerliblikas
Mari-Ann Märdimäe
Valge-toonekurg
Egert Kükit
Suitsupääsuke
Sebastian Saarmets
Paju
Annabel Kallaste
Kuldnokk
Lisandra Kallas
Väike-lehelind
Simon Slavski
Valge-toonekurg
Kevin Aus
Valge-toonekurg
Delisa Leo
Ööbik
Eliis Jaanus
Näsiniin
Nora Õunpuu
Väike-lehelind