Saabunud joonistused:


Alavere PK 1 (1)
C.R.J. nim.Torma PK (LA) "Naerumummud" (6)
Haanja Kool 1-3 (2)
Haanja Kool 2 (9)
Iisaku G 1 (2)
Iisaku G 2 (6)
Imavere LA Mõmmi "Müramõmm" (1)
Imavere PK 3 (1)
Jõgeva PK 2a (6)
Kadrina Keskkool 3c (5)
Kasti-Orgita LA "Karikakar" (6)
Keeni PK 1 (8)
Keeni PK 3 (11)
Kernu PK (LA) "Männiriisikas" (7)
Kilingi-Nõmme G 3b (11)
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" (10)
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" (3)
Kohtla-Järve LA Karuke "5" (20)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (3)
Kolga Kool 2 (9)
Kõmsi LA-AK 1-3 (10)
Kõmsi LA-AK 4-6 (9)
Konguta Kool 1 (6)
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" (14)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4 (14)
Krootuse PK 3 (3)
Lasnamäe PK 1 (1)
Lasnamäe PK 2a (12)
Maardu G 1d (4)
Maardu G 4d (4)
Mäe (4)
Mäetaguse PK 1 (9)
Mäetaguse PK 2 (3)
Metsküla AK 1-3 (9)
Nõo PK 3b (17)
Oru LA Mesimumm "Taruke" (3)
Osula PK 3 (12)
Parksepa Keskkool 1 (10)
Pärnu Vanalinna PK 23 (6)
Pelguranna LA "Mõmmikud" (7)
Põltsamaa ÜhisG 2c (16)
Põltsamaa Valla LA "Pihlamari" (1)
Põlva Kool 2b (8)
Püünsi Kool 4b (7)
Rakvere G 3c (2)
Riisipere LA "Kastanid" (3)
Saverna PK 1 (1)
Saverna PK 3 (1)
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud" (2)
Sillamäe Vanalinna Kool 1a (12)
Sillamäe Vanalinna Kool 1b (13)
Sonda Kool 1-3 (6)
Tallinna LA Delfiin (3)
Tallinna Mustamäe G 3a (18)
Tallinna Sõbrakese LA "Sipelgas" (16)
Tartu LA Rõõmumaa "Lepatriinu" (4)
Tartu LM 4 (15)
Tartu Maarjamõisa LA "Tibu" (2)
Tartu Raatuse Kool 2a (14)
Tartu Rahvusvaheline Kool 4 (1)
Torma LA "Nipitirid" (2)
Tõrva G 6 (3)
Türi Lokuta LA "Põrnikad" (4)
Väike-Maarja G 1a (6)
Väike-Maarja G 1b (2)
Valga PK 4d (9)
Valga Priimetsa Kool 5-9 (15)
Viluste PK 3 (4)

Kevadjoonistus:

"Kevadlill tulp"
Sander
Keeni Põhikool 1

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas"

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Max Bogdajev
Tere, kevad!
Daniil Fokin
Kevad saabub
Sofia Karasjova
Lilled künkal
Erika Viira
Kevadmärgid
Semjon Kljutšnikov
Kevad
Emili Mesilane
Kevad! Tere!
Jüri Maksin
Kevadpüramiid
Maksim Borisenko
Kevad
Miroslav Jaska
Kevadine kask
Kirill Sotsky
Kevadvärvid
Lea Kozeratskaja
Tüdruk kevadel
Timofei Keln
Vikerkaar kevadel
Mark Ivahnenko
Kevad maja ümbruses
Konstantin Pärn
Kevadpuu ja tema elanikud
Jaroslav Soldatenko
Kevadlilled
Amelia Borissevitš
Kevad