Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Lumikellukesed"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 1. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 3 Varsakabi 18. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 4 Varsakabi 15. mai 2017 Harju
Aravete Keskkool 3 Varsakabi 2. mai 2017 Järva
Aravete Keskkool 6 Varsakabi 15. mai 2017 Järva
Aste Põhikool 3 Varsakabi 1. mai 2017 Saare
Eerika lasteaed Laululind Varsakabi 13. mai 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Varsakabi 13. mai 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 4 Varsakabi 6. mai 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 1c Varsakabi 10. mai 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Varsakabi 10. mai 2017 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 21. aprill 2017 Hiiu
Erakool Garant 2b Varsakabi 29. aprill 2017 Harju
Haljala Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed Varsakabi 7. mai 2017 Lääne-Viru
Hiiu Valla Lasteaed Varsakabi 28. aprill 2017 Hiiu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4b Varsakabi 1. mai 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Varsakabi 10. aprill 2017 Harju
Jõhvi Põhikool 5 Varsakabi 8. mai 2017 Ida-Viru
Jõõpre Kool 1 Varsakabi 10. mai 2017 Pärnu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Varsakabi 28. aprill 2017 Hiiu
Keeni Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2017 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Varsakabi 5. mai 2017 Pärnu
Kiviõli 1. Keskkool 6c Varsakabi 5. mai 2017 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 4 Varsakabi 20. mai 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 6c Varsakabi 8. mai 2017 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 7. mai 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Varsakabi 7. mai 2017 Ida-Viru
Kolga Kool 3 Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 29. aprill 2017 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2017 Lääne
Kõo Lasteaed Varsakabi 2. mai 2017 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 10. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Varsakabi 28. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 9. aprill 2017 Harju
Krootuse Põhikool 1 Varsakabi 8. mai 2017 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 16. mai 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Varsakabi 14. mai 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 8. mai 2017 Jõgeva
Kuuste Kool 5 Varsakabi 7. mai 2017 Tartu
Laeva Põhikool 2 Varsakabi 8. mai 2017 Tartu
Laeva Põhikool 3 Varsakabi 8. mai 2017 Tartu
Lagedi Kool Varsakabi 9. mai 2017 Harju
Lahmuse Kool 4- Varsakabi 23. aprill 2017 Viljandi
Laitse lasteaed Varsakabi 30. märts 2017 Harju
Lehtse Kool Varsakabi 5. mai 2017 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Varsakabi 2. mai 2017 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 5. mai 2017 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 1. mai 2017 Tartu
Mihkli Kool Varsakabi 4. mai 2017 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 25. aprill 2017 Saare
Muraste Looduskool Varsakabi 6. mai 2017 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 2 Varsakabi 7. mai 2017 Saare
Nõva Kool Varsakabi 2. mai 2017 Lääne
Nõva Kool 4-7 Varsakabi 27. aprill 2017 Lääne
Nurme Kool 5-9b Varsakabi 5. mai 2017 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 19. aprill 2017 Saare
Osula Põhikool 4 Varsakabi 12. mai 2017 Võru
Otepää Gümnaasium 5b Varsakabi 10. mai 2017 Valga
Paide Gümnaasium 2b Varsakabi 15. mai 2017 Järva
Paikuse Põhikool 2b Varsakabi 1. mai 2017 Pärnu
Palupera Põhikool Varsakabi 29. aprill 2017 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Varsakabi 10. mai 2017 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 2c Varsakabi 3. mai 2017 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Varsakabi 20. aprill 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Varsakabi 26. aprill 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Varsakabi 1. mai 2017 Pärnu
Peetri Kool 2 Varsakabi 5. mai 2017 Järva
Pihtla Lasteaed Varsakabi 2. mai 2017 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 1a Varsakabi 8. mai 2017 Harju
Pisisaare Algkool 5-6 Varsakabi 2. mai 2017 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Varsakabi 14. mai 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 46 Varsakabi 11. mai 2017 Põlva
Põlva Kool 7a Varsakabi 14. mai 2017 Põlva
Põlva Kool 7b Varsakabi 21. mai 2017 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Varsakabi 16. mai 2017 Põlva
Rakke Gümnaasium 3 Varsakabi 14. mai 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2b Varsakabi 1. mai 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Varsakabi 2. mai 2017 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed Varsakabi 12. aprill 2017 Viljandi
Rannu Kool 6 Varsakabi 5. mai 2017 Tartu
Ravila Lasteaed Varsakabi 12. mai 2017 Harju
Riia Eesti Põhikool Varsakabi 6. mai 2017 Välismaa
Riisipere Lasteaed 2 Varsakabi 9. aprill 2017 Harju
Risti Põhikool 2-4 Varsakabi 30. aprill 2017 Lääne
Saare valla lasteaed Siilike Varsakabi 5. mai 2017 Jõgeva
Sadala Põhikool 14 Varsakabi 12. mai 2017 Jõgeva
Sadala Põhikool 2-3 Varsakabi 7. mai 2017 Jõgeva
Saue Gümnaasium 2 Varsakabi 5. mai 2017 Harju
Saverna Põhikool 6 Varsakabi 3. mai 2017 Põlva
Sinimäe Põhikool 7 Varsakabi 1. mai 2017 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 27. aprill 2017 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Varsakabi 13. mai 2017 Võru
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 3. mai 2017 Ida-Viru
Sonda Kool 5-6 Varsakabi 8. mai 2017 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1a Varsakabi 23. aprill 2017 Viljandi
Suure-Jaani Kool 1b Varsakabi 8. mai 2017 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Varsakabi 4. mai 2017 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 5. mai 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Varsakabi 2. mai 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Varsakabi 25. aprill 2017 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Varsakabi 11. aprill 2017 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1b Varsakabi 26. aprill 2017 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Varsakabi 28. aprill 2017 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Varsakabi 1. mai 2017 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Varsakabi 15. mai 2017 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Varsakabi 1. mai 2017 Viljandi
TERA Peedu kool 4 Varsakabi 1. mai 2017 Tartumaa
Tornimäe Põhikool 1-4 Varsakabi 12. aprill 2017 Saare
Tõrva Gümnaasium 6 Varsakabi 17. mai 2017 Valga
Tsirguliina Keskkool 5-6 Varsakabi 15. aprill 2017 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Varsakabi 8. mai 2017 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 6-9 Varsakabi 9. mai 2017 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Varsakabi 18. mai 2017 Järva
Türi Põhikool 1b Varsakabi 19. aprill 2017 Järva
Türi Põhikool 2a Varsakabi 14. mai 2017 Järva
Uulu Lasteaed Varsakabi 15. mai 2017 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 18. mai 2017 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Varsakabi 4. mai 2017 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 1. mai 2017 Põlva
Viluste Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2017 Põlva
Virtsu Kool 3 Varsakabi 8. mai 2017 Lääne

Tagasi tulemuste juurde