Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad"
Konstantin Lass
Mäetaguse Põhikool 1
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Harju
Albu Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Järva
Aravete Keskkool 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Järva
Are Kool Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Pärnu
Haanja Kool 1-3 Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Võru
Haanja Kool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2022 Võru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 1. aprill 2022 Valga
Hargla Kool 24 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Valga
Iisaku Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Ida-Viru
Imavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2022 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Tartu
Jõgeva Põhikool 2a Valge-toonekurg 23. märts 2022 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 26. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6ab Valge-toonekurg 5. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Valge-toonekurg 23. märts 2022 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Rapla
Keeni Põhikool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Valga
Keeni Põhikool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Valge-toonekurg 23. märts 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 15. aprill 2022 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Kool 5a Valge-toonekurg 24. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Valge-toonekurg 6. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Valge-toonekurg 19. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Valge-toonekurg 22. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Valge-toonekurg 24. märts 2022 Järva
Kolga Kool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Valge-toonekurg 26. märts 2022 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 2c Valge-toonekurg 3. aprill 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Harju
Laitse lasteaed "Õieke" Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Pärnu
Lohusuu Kool 1-8 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 3-4 Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Harju
Lümanda Põhikool 2 Valge-toonekurg 16. aprill 2022 Saare
Lümanda Põhikool 3 Valge-toonekurg 21. märts 2022 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Valge-toonekurg 27. aprill 2022 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Valge-toonekurg 23. märts 2022 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2022 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Valge-toonekurg 22. aprill 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 21. märts 2022 Saare
Muraste Looduskool 9 Valge-toonekurg 23. aprill 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Valge-toonekurg 20. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Valge-toonekurg 21. märts 2022 Tartu
Nõva Kool 13 Valge-toonekurg 17. aprill 2022 Lääne
Oru Põhikool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2022 Harju
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2022 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Järva
Pärnu Rääma Põhikool 3a Valge-toonekurg 18. aprill 2022 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Valge-toonekurg 10. mai 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2b Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Valge-toonekurg 28. märts 2022 Jõgeva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Jõgeva
Põlva Kool 1a Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Põlva
Põlva Kool 2b Valge-toonekurg 27. märts 2022 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Valge-toonekurg 31. märts 2022 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Tartu
Rakke Kool 6 Valge-toonekurg 16. aprill 2022 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Rapla
Riidaja Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Valga
Risti Põhikool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Lääne
Sadala Põhikool 5 Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Jõgeva
Saverna Põhikool 1 Valge-toonekurg 22. märts 2022 Põlva
Saverna Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Põlva
Sindi Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Rapla
Suure-Jaani Kool 1b Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Viljandi
Suure-Jaani Kool 2b Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Viljandi
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Valge-toonekurg 17. märts 2022 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Valge-toonekurg 25. märts 2022 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Valge-toonekurg 27. aprill 2022 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2a Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2h Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2i Valge-toonekurg 17. märts 2022 Viljandi
Tilsi Põhikool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Põlva
Torma Lasteaed "Nipitirid" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 15. aprill 2022 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Järva
Türi Põhikool 2c Valge-toonekurg 14. märts 2022 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Harju
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Valga
Valga Põhikool 5d Valge-toonekurg 20. märts 2022 Valga
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Pärnu
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Valge-toonekurg 19. märts 2022 Rapla
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Võru
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Valge-toonekurg 25. märts 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Võru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Võru

Tagasi tulemuste juurde