Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevadmärgid"
Erika Viira
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Punarind 12. aprill 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Punarind 23. aprill 2022 Harju
Albu Põhikool 1-3 Punarind 28. märts 2022 Järva
Aravete Keskkool 2 Punarind 3. aprill 2022 Järva
Are Kool Punarind 6. aprill 2022 Pärnu
Harku Lasteaed "Oravad" Punarind 11. aprill 2022 Harju
Jõhvi Põhikool 7 Punarind 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Punarind 14. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Punarind 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Punarind 3. mai 2022 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Punarind 13. aprill 2022 Rapla
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Punarind 21. aprill 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Punarind 15. aprill 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Punarind 12. aprill 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Punarind 19. aprill 2022 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Punarind 20. aprill 2022 Pärnu
Kõo Lasteaed "Tähed" Punarind 12. aprill 2022 Viljandi
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Punarind 11. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Punarind 17. mai 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Punarind 9. aprill 2022 Harju
Lohusuu Kool 1-8 Punarind 12. aprill 2022 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 3-4 Punarind 30. märts 2022 Harju
Lümanda Põhikool 3 Punarind 8. mai 2022 Saare
Muhu Põhikool 5 Punarind 26. aprill 2022 Saare
Muraste Looduskool 9 Punarind 9. aprill 2022 Harju
Nõva Kool (LA) Punarind 10. aprill 2022 Lääne
Osula Põhikool 1 Punarind 13. aprill 2022 Võru
Osula Põhikool 2 Punarind 10. aprill 2022 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Punarind 20. mai 2022 Pärnu
Pirita Lasteaed "Karikakar" Punarind 20. märts 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2b Punarind 19. aprill 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Punarind 21. aprill 2022 Jõgeva
Põlva Kool 1a Punarind 7. mai 2022 Põlva
Risti Kool 5-9 Punarind 20. aprill 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Punarind 21. aprill 2022 Lääne
Sadala Põhikool 5 Punarind 26. aprill 2022 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Punarind 10. aprill 2022 Rapla
Sonda Kool 1-3 Punarind 20. aprill 2022 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Punarind 27. aprill 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2i Punarind 26. aprill 2022 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 18. aprill 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Punarind 16. aprill 2022 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Punarind 13. aprill 2022 Valga
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Punarind 26. aprill 2022 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde