"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Nurmenukk 6. mai 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Nurmenukk 7. mai 2022 Harju
Albu Põhikool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2022 Järva
Elva Gümnaasium 1b Nurmenukk 6. mai 2022 Tartu
Haanja Kool 1-3 Nurmenukk 8. mai 2022 Võru
Haanja Kool 2 Nurmenukk 30. aprill 2022 Võru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Nurmenukk 18. mai 2022 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Nurmenukk 9. aprill 2022 Valga
Hargla Kool 24 Nurmenukk 27. aprill 2022 Valga
Harku Lasteaed "Oravad" Nurmenukk 9. mai 2022 Harju
Imavere Põhikool 3 Nurmenukk 3. mai 2022 Järva
Jõgeva Põhikool 2a Nurmenukk 29. aprill 2022 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 7 Nurmenukk 11. mai 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 5. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Nurmenukk 12. mai 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6ab Nurmenukk 5. mai 2022 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2022 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Nurmenukk 26. aprill 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Nurmenukk 6. mai 2022 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Nurmenukk 1. mai 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Nurmenukk 26. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Nurmenukk 24. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Nurmenukk 6. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Nurmenukk 13. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Nurmenukk 4. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Nurmenukk 8. mai 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Nurmenukk 7. mai 2022 Järva
Kolga Kool 2 Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Nurmenukk 20. aprill 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Nurmenukk 20. aprill 2022 Pärnu
Konguta Kool 1 Nurmenukk 6. mai 2022 Tartu
Konguta Kool 5-6 Nurmenukk 8. mai 2022 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Nurmenukk 28. aprill 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 2c Nurmenukk 10. mai 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Nurmenukk 8. mai 2022 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Nurmenukk 28. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Nurmenukk 29. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 6. mai 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 1. mai 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 26. aprill 2022 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Nurmenukk 11. mai 2022 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Lohusuu Kool 1-8 Nurmenukk 23. aprill 2022 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 3-4 Nurmenukk 5. mai 2022 Harju
Lümanda Põhikool 1 Nurmenukk 25. märts 2022 Saare
Lümanda Põhikool 2 Nurmenukk 22. aprill 2022 Saare
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 21. aprill 2022 Saare
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 13. mai 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 1. mai 2022 Saare
Muraste Looduskool 9 Nurmenukk 24. aprill 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Nurmenukk 7. mai 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Nurmenukk 2. mai 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Nurmenukk 21. aprill 2022 Lääne
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 9. mai 2022 Harju
Osula Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2022 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Nurmenukk 9. mai 2022 Järva
Pärnu Rääma Põhikool 3a Nurmenukk 13. mai 2022 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Nurmenukk 1. mai 2022 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 14. aprill 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Nurmenukk 12. mai 2022 Jõgeva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Nurmenukk 3. mai 2022 Jõgeva
Põlva Kool 1a Nurmenukk 7. mai 2022 Põlva
Põlva Kool 2b Nurmenukk 1. mai 2022 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Nurmenukk 9. mai 2022 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Nurmenukk 22. aprill 2022 Tartu
Rakke Kool 6 Nurmenukk 7. mai 2022 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Nurmenukk 2. mai 2022 Lääne-Viru
Risti Kool 2 Nurmenukk 8. mai 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2022 Lääne
Sadala Põhikool 5 Nurmenukk 13. mai 2022 Jõgeva
Saverna Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2022 Põlva
Saverna Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2022 Põlva
Sinima Nurmenukk 17. aprill 2022 Hiiu
Sonda Kool 1-3 Nurmenukk 5. mai 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Nurmenukk 2. mai 2022 Viljandi
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Nurmenukk 17. mai 2022 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Pokud" Nurmenukk 13. mai 2022 Harju
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" Nurmenukk 4. mai 2022 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Nurmenukk 29. aprill 2022 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Nurmenukk 26. aprill 2022 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Nurmenukk 16. mai 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2h Nurmenukk 4. mai 2022 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2i Nurmenukk 25. aprill 2022 Viljandi
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 5. mai 2022 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 30. aprill 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Nurmenukk 14. mai 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Nurmenukk 6. mai 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Nurmenukk 13. mai 2022 Valga
Varbla Kool 13 Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 29. aprill 2022 Võru
Viluste Põhikool 3 Nurmenukk 19. aprill 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Nurmenukk 22. aprill 2022 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Nurmenukk 8. mai 2022 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Nurmenukk 30. aprill 2022 Võru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Nurmenukk 2. mai 2022 Võru

Tagasi tulemuste juurde