Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Ääsmäe Põhikool 5, 6 | Kuldnokk | 2. aprill 2020 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Kuldnokk | 30. aprill 2020 | Harju |
Aruvälja Lasteaed | Kuldnokk | 12. märts 2020 | Pärnu |
Audentese Erakool 1c | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Harju |
Audentese Erakool 2b | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Harju |
Elva Gümnaasium 2b | Kuldnokk | 10. aprill 2020 | Tartu |
Elva Gümnaasium 3d | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Tartu |
Erakool Garant 1-3 | Kuldnokk | 6. aprill 2020 | Harju |
Erala, Markus & co | Kuldnokk | 20. aprill 2020 | Tartu |
Haanja Kool 1-3 | Kuldnokk | 12. märts 2020 | Võru |
Halliste Põhikool 1-4 | Kuldnokk | 8. märts 2020 | Viljandi |
Hargla Kool 1-3 | Kuldnokk | 3. aprill 2020 | Valga |
Jäneda Kool 57 | Kuldnokk | 18. märts 2020 | Lääne-Viru |
Jõhvi Põhikool 8 | Kuldnokk | 14. märts 2020 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 1c | Kuldnokk | 9. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 2a | Kuldnokk | 29. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5a | Kuldnokk | 24. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kambja Põhikool 2 | Kuldnokk | 21. märts 2020 | Tartu |
Kanepi Gümnaasium 3 | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Põlva |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 | Kuldnokk | 30. märts 2020 | Hiiu |
Kasti-Orgita Lasteaed | Kuldnokk | 21. aprill 2020 | Rapla |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Kuldnokk | 6. aprill 2020 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Kuldnokk | 29. märts 2020 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Pärnu |
Kohila Gümnaasium 5ab | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 6ac | Kuldnokk | 11. märts 2020 | Rapla |
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b | Kuldnokk | 3. mai 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Kuldnokk | 30. märts 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 | Kuldnokk | 13. märts 2020 | Ida-Viru |
Koigi Kool | Kuldnokk | 12. märts 2020 | Järva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Kuldnokk | 8. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 | Kuldnokk | 15. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi, Keskuse | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Pärnu |
Kõo Lasteaed | Kuldnokk | 21. märts 2020 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 4a | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Tartu |
Kose Gümnaasium 3b3 | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Harju |
Kose Gümnaasium 4a | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Kuldnokk | 16. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Kuldnokk | 8. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Kuldnokk | 6. aprill 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Põlva |
Kurtna Kool 3a | Kuldnokk | 22. aprill 2020 | Harju |
Laeva Põhikool 24 | Kuldnokk | 31. märts 2020 | Tartu |
Laitse lasteaed | Kuldnokk | 9. märts 2020 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 3 | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Pärnu |
Lõpemetsa, Arro | Kuldnokk | 25. märts 2020 | Rapla |
Lümanda Põhikool 3 | Kuldnokk | 15. aprill 2020 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Tartu |
Maardu Gümnaasium 4b | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Harju |
Metsküla Algkool 1-2 | Kuldnokk | 12. märts 2020 | Pärnu |
Muhu Põhikool 5 | Kuldnokk | 24. märts 2020 | Saare |
Muhu, Vanamõisa | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Saare |
Muraste Looduskool | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Harju |
Nõva Kool 1-2 | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Lääne |
Nurme Kool 8-9a | Kuldnokk | 7. aprill 2020 | Järva |
Oru lasteaed Mesimumm | Kuldnokk | 26. märts 2020 | Harju |
Osula Põhikool 3 | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Kuldnokk | 26. märts 2020 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 3d | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Järva |
Paikuse Lasteaed Mesimumm | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Pärnu |
Parksepa Keskkool 5 | Kuldnokk | 5. märts 2020 | Võru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c | Kuldnokk | 24. märts 2020 | Pärnu |
Pärnu Rääma Põhikool 1a | Kuldnokk | 17. märts 2020 | Pärnu |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 | Kuldnokk | 25. märts 2020 | Pärnu |
Pelguranna Lasteaed | Kuldnokk | 1. aprill 2020 | Harju |
Pelguranna Lasteaed 2 | Kuldnokk | 12. märts 2020 | Harju |
Pikavere Lasteaed-Algkool | Kuldnokk | 7. märts 2020 | Harju |
Pirita Kose Lasteaed | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 4a | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 4c | Kuldnokk | 21. aprill 2020 | Harju |
Põlva Kool 1e | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Põlva |
Põlva Kool 3a | Kuldnokk | 28. märts 2020 | Põlva |
Põlva Kool 7b | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Põlva |
Raadivere, OleMari | Kuldnokk | 17. märts 2020 | Jõgeva |
Rakke Kool 4 | Kuldnokk | 1. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 8 | Kuldnokk | 31. märts 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 1c | Kuldnokk | 3. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Lääne-Viru |
Riia Eesti Põhikool | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Välismaa |
Riidaja Põhikool 6-9 | Kuldnokk | 9. märts 2020 | Valga |
Risti Kool 5-9 | Kuldnokk | 29. märts 2020 | Harju |
Sadala Põhikool 3 | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Jõgeva |
Savikoja | Kuldnokk | 18. aprill 2020 | Tartu |
Sipa-Laukna Lasteaed | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Rapla |
Sonda Kool 1-4 | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Ida-Viru |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 | Kuldnokk | 25. märts 2020 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 | Kuldnokk | 27. märts 2020 | Hiiu |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Pärnu |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d | Kuldnokk | 5. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e | Kuldnokk | 26. märts 2020 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 | Kuldnokk | 20. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Kuldnokk | 7. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b | Kuldnokk | 1. aprill 2020 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 2a6 | Kuldnokk | 18. märts 2020 | Lääne-Viru |
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Tartu |
Tartu Loodusmaja | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Tartu |
Tartu, Kornel | Kuldnokk | 6. aprill 2020 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 1 | Kuldnokk | 9. märts 2020 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Kuldnokk | 9. märts 2020 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 4 2 | Kuldnokk | 19. aprill 2020 | Viljandi |
Tilsi Põhikool 3 | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Põlva |
Tõrva Gümnaasium 1a | Kuldnokk | 18. märts 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 1b | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 5a | Kuldnokk | 6. aprill 2020 | Valga |
Tsergondõ, Kadri Haav | Kuldnokk | 18. märts 2020 | Võru |
Türi Kesklinna Lasteaed | Kuldnokk | 16. märts 2020 | Järva |
Türi Lokuta lasteaed | Kuldnokk | 25. märts 2020 | Järva |
Unipiha Algkool 1-4 | Kuldnokk | 15. märts 2020 | Tartu |
Uulu Lasteaed | Kuldnokk | 29. märts 2020 | Pärnu |
Vääna Mõisakool | Kuldnokk | 2. aprill 2020 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Kuldnokk | 24. märts 2020 | Lääne-Viru |
Valga Põhikool 2d | Kuldnokk | 7. aprill 2020 | Valga |
Valga Priimetsa Kool | Kuldnokk | 11. märts 2020 | Valga |
Varbla Kool 13 | Kuldnokk | 3. aprill 2020 | Pärnu |
Varbla Kool 24 | Kuldnokk | 23. märts 2020 | Pärnu |
Värska Gümnaasium 1 | Kuldnokk | 24. märts 2020 | Võru |
Värska Gümnaasium 2 | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Võru |
Värska Gümnaasium 3 | Kuldnokk | 19. märts 2020 | Võru |
Viira, MPMV 2 | Kuldnokk | 15. märts 2020 | Saare |
Viluste Põhikool 1 | Kuldnokk | 5. aprill 2020 | Põlva |
Võnnu Lasteaed Värvuke | Kuldnokk | 4. aprill 2020 | Tartu |
Voore Põhikool | Kuldnokk | 5. märts 2020 | Jõgeva |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Kuldnokk | 10. märts 2020 | Lääne |
Võru Lasteaed Sõleke 2 | Kuldnokk | 22. märts 2020 | Võru |
Võru, Loodusega koos | Kuldnokk | 28. märts 2020 | Võru |
Võru, Päikeselind | Kuldnokk | 20. märts 2020 | Võru |
Võru, Tarkus 300 | Kuldnokk | 28. märts 2020 | Võru |