"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 1 Nurmenukk 25. märts 2022 Saare
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 5. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Nurmenukk 9. aprill 2022 Valga
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 14. aprill 2022 Harju
Sinima Nurmenukk 17. aprill 2022 Hiiu
Viluste Põhikool 3 Nurmenukk 19. aprill 2022 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Nurmenukk 20. aprill 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Nurmenukk 20. aprill 2022 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 21. aprill 2022 Saare
Nõva Kool (LA) Nurmenukk 21. aprill 2022 Lääne
Virtsu Kool 1-2 Nurmenukk 22. aprill 2022 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Nurmenukk 22. aprill 2022 Tartu
Lümanda Põhikool 2 Nurmenukk 22. aprill 2022 Saare
Lohusuu Kool 1-8 Nurmenukk 23. aprill 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Nurmenukk 24. aprill 2022 Ida-Viru
Muraste Looduskool 9 Nurmenukk 24. aprill 2022 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2i Nurmenukk 25. aprill 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Nurmenukk 26. aprill 2022 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 26. aprill 2022 Põlva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Nurmenukk 26. aprill 2022 Harju
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Nurmenukk 26. aprill 2022 Tartu
Hargla Kool 24 Nurmenukk 27. aprill 2022 Valga
Kose Gümnaasium 1b Nurmenukk 28. aprill 2022 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Nurmenukk 28. aprill 2022 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Varbla Kool 13 Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Nurmenukk 28. aprill 2022 Pärnu
Saverna Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2022 Põlva
Jõgeva Põhikool 2a Nurmenukk 29. aprill 2022 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 29. aprill 2022 Võru
Keeni Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2022 Valga
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Nurmenukk 29. aprill 2022 Harju
Saverna Põhikool 3 Nurmenukk 29. aprill 2022 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 4a Nurmenukk 29. aprill 2022 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 30. aprill 2022 Tartu
Haanja Kool 2 Nurmenukk 30. aprill 2022 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Nurmenukk 30. aprill 2022 Võru
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 1. mai 2022 Saare
Põlva Kool 2b Nurmenukk 1. mai 2022 Põlva
Risti Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2022 Lääne
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Nurmenukk 1. mai 2022 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 1. mai 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 1. mai 2022 Harju
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Nurmenukk 1. mai 2022 Viljandi
Nõo Põhikool 3b Nurmenukk 2. mai 2022 Tartu
Suure-Jaani Kool 2b Nurmenukk 2. mai 2022 Viljandi
Albu Põhikool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2022 Järva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Nurmenukk 2. mai 2022 Võru
Rakvere Gümnaasium 3c Nurmenukk 2. mai 2022 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Nurmenukk 3. mai 2022 Jõgeva
Kolga Kool 2 Nurmenukk 3. mai 2022 Harju
Imavere Põhikool 3 Nurmenukk 3. mai 2022 Järva
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Nurmenukk 4. mai 2022 Ida-Viru
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" Nurmenukk 4. mai 2022 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2h Nurmenukk 4. mai 2022 Viljandi
Loksa Gümnaasium 3-4 Nurmenukk 5. mai 2022 Harju
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 5. mai 2022 Harju
Kadrina Keskkool 6ab Nurmenukk 5. mai 2022 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-3 Nurmenukk 5. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Nurmenukk 6. mai 2022 Ida-Viru
Ääsmäe Põhikool 5-6 Nurmenukk 6. mai 2022 Harju
Elva Gümnaasium 1b Nurmenukk 6. mai 2022 Tartu
Konguta Kool 1 Nurmenukk 6. mai 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Nurmenukk 6. mai 2022 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Nurmenukk 6. mai 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Nurmenukk 6. mai 2022 Pärnu
Rakke Kool 6 Nurmenukk 7. mai 2022 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3-4 Nurmenukk 7. mai 2022 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Nurmenukk 7. mai 2022 Järva
Nõo Põhikool 3a Nurmenukk 7. mai 2022 Tartu
Põlva Kool 1a Nurmenukk 7. mai 2022 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Nurmenukk 8. mai 2022 Jõgeva
Risti Kool 2 Nurmenukk 8. mai 2022 Harju
Konguta Kool 5-6 Nurmenukk 8. mai 2022 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Nurmenukk 8. mai 2022 Ida-Viru
Haanja Kool 1-3 Nurmenukk 8. mai 2022 Võru
Kõrveküla Põhikool 3c Nurmenukk 8. mai 2022 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Nurmenukk 9. mai 2022 Põlva
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 9. mai 2022 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Nurmenukk 9. mai 2022 Järva
Harku Lasteaed "Oravad" Nurmenukk 9. mai 2022 Harju
Osula Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2022 Võru
Kõrveküla Põhikool 2c Nurmenukk 10. mai 2022 Tartu
Jõhvi Põhikool 7 Nurmenukk 11. mai 2022 Ida-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Nurmenukk 11. mai 2022 Harju
Kadrina Keskkool 3c Nurmenukk 12. mai 2022 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Nurmenukk 12. mai 2022 Jõgeva
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 13. mai 2022 Pärnu
Sadala Põhikool 5 Nurmenukk 13. mai 2022 Jõgeva
Pärnu Rääma Põhikool 3a Nurmenukk 13. mai 2022 Pärnu
Valga Põhikool 4d Nurmenukk 13. mai 2022 Valga
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Nurmenukk 13. mai 2022 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Pokud" Nurmenukk 13. mai 2022 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Nurmenukk 14. mai 2022 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Nurmenukk 16. mai 2022 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Nurmenukk 17. mai 2022 Harju
Haljala Lasteaed "Sipsik" Nurmenukk 18. mai 2022 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde