Saabunud joonistused:


Alavere PK 4 (3)
Aruheina LA (10)
Audentese Erakool 2c (12)
Audentese Erakool 3b (20)
Elva G 1d (17)
Elva G 3b (7)
Haanja Kool 1 (9)
Haanja Kool 2-3 (7)
Haanja Kool 4 (7)
Imavere PK 2 (6)
Jõgeva PK 1a (23)
Kadrina Keskkool 1a (15)
Kadrina Keskkool 2a (45)
Kadrina Keskkool 2c (6)
Kadrina Keskkool 3b (65)
Kasti-Orgita LA (16)
Kernu PK, Männiriisikas (3)
Kohila G 3 (3)
Kohila Mõisakool 1 (1)
Kohila Mõisakool 2 (6)
Kohtla-Järve Järve Kool 3a (1)
Kohtla-Järve LA Karuke (26)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (1)
Kohtla-Järve LA Tuhkatriinu (3)
Kolga Kool 1 (20)
Kõmsi LA-AK 1-4 (15)
Kõmsi LA-AK 5-6 (5)
Konguta Kool 4 (1)
Kõrveküla PK 1c (6)
Kõrveküla PK 2c (12)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (11)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3 (4)
Krootuse PK 1 (7)
Krootuse PK 2 (16)
Kurtna Kool 4a (3)
Lasnamäe PK 1 (24)
LA Tuhkatriinu (3)
LA Tuhkatriinu 2 (2)
Lauka PK 3 (4)
Lauka PK 4 (2)
Leisi Keskkool 1 (1)
Lümanda PK 2 (6)
Luunja LA Midrimaa (2)
Luunja LA Midrimaa 2 (7)
Luunja LA Midrimaa 3 (3)
Maardu G 3d (5)
Maardu G 4d (1)
Mäe (1)
Mäetaguse PK 1 (7)
Metsküla AK 1-3 (9)
Narva Vanalinna Riigikool 1 (1)
Narva Vanalinna Riigikool 2a (21)
Nõo PK 2b (2)
Nõo PK 2c (1)
Osula PK 1 (6)
Otepää G 7ab (13)
Parksepa Keskkool 6 (14)
Pärnu Rääma PK 3b (8)
Pärnu Tammsaare Kool 2b (5)
Pelguranna LA (1)
Pirita MajandusG 1b (1)
Põltsamaa LA “Mari” (1)
Põlva Kool 4a (2)
Püha Miikaeli Kool 2 (2)
Puhja LA, Kuldnupp (5)
Puhja LA, Õnnelill (8)
Püünsi Kool 3b (7)
Rakvere G 2c (7)
Rakvere PK 3a (9)
Rakvere ReaalG 2b (2)
Ramsi LA (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2a (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2b (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2c (14)
Riia Eesti PK (11)
Riisipere LA (4)
Roosna-Alliku PK 2 (2)
Saue G 3a (8)
Saverna PK 2 (4)
Siimusti LA-AK 1 (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (24)
Sillamäe Vanalinna Kool 4a (39)
Sillaotsa Kool (4)
Sõmeru PK 3 (10)
Sonda Kool 1-3 (4)
Suure-Jaani Kool 3a (3)
Tabasalu ÜhisG 1b (15)
Tahkuranna LA-AK (11)
Tallinna Allika LA (20)
Tallinna Kesklinna PK 3d (3)
Tallinna LA Pääsusilm (5)
Tallinna LA Südameke (1)
Tallinna Veerise LA (14)
Tamsalu G 3a (6)
Tamsalu G 4a (6)
Tartu Maarjamõisa LA (2)
Tartu Raatuse Kool (10)
Tartu Raatuse Kool 1a (11)
Tõrva G 2b (5)
Türi Kesklinna LA (15)
Väike-Maarja G 4a (7)
Väike-Maarja G 4b (5)
Valga PK 3d (12)
Valga Priimetsa Kool 5b (7)
Värska G 3 (3)
Viluste PK 2 (15)

Kevadjoonistus:

"Suitsupääsuke"
Aleksander Blank
Kadrina Keskkool 1a

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Kadrina Keskkool 3b

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Georg Kiirkivi
Pajuoksad
Eliise Piispea
Pajud
Arti Viru
Pajud
Arti Viru
Pajud
Ly-Marleen Vilhein
Pajutudud
Karl-Peeter Tabun Kadrina Keskkool
Pajud
Kristelle Helme
Laulan kevadele
Georg Kiirkivi
Lumikellukesed
Aleksandrio Andronov
Lumelilled
Andri Algpeus
Lumelilled kevadel
Tauri Ambos
Kevad, sulle laulan ma
Krislin Lepik
Laul kevadele
Eliise Piispea
Kuldnokk
Karl-Peeter Tabun
Kevad
Lisandra Veidenberg
Saabun koju
Sten Koppel
Kevadekuulutaja
Katre Roots
Pajud
Tauri Ambos
Lendan
Mirell Maasing
Lumikelluke
Mirell Maasing
Pajupõõsas
Karl Johannes Schwindt
Lind
Forlanden Tunder
Paju
Karl-Peeter Tabun
Pajud
Georg Kiirkivi
Varblane
Liisa Pilv
Kuldnokk
Andri Algpeus
Kaaren
Aleksandrio Andronov
Kuldnokk
Mirell Maasing
Kuldnokk
Kristelle Helme
Kuldonkk
Sten Koppel
Kuldnokk
Eliise Piispea
Varblane
Forlanden Tunder
Kuldnokk
Tauri Ambos
Kuldnokk
Markus Pirak
Kuldnokk
Katre Roots
Kuldnokk
Karl-Peeter Tabun
Musträstas
Kerdo Vari Kadrina Keskkool 3.b
Kuldnokk
Lisandra Veidenberg
Kuldnokk
Andri Algpeus
Sinitihane
Arti Viru
Ronk
Andri Algpeus
Toonekurg
Tauri Ambos
Toonekurg
Ly-Marleen Vilhein
Toonekurg
Kerdo Vari
Toonekurg
Katre Roots
Sinilill
Arti Viru
Tulp
Eliise Piispea
Lill
Forlanden Tunder
Kalale
Aleksandrio Andronov
Ja õitseb õunapuu
Mirell Maasing
Tulp
Forlanden Tunder
Moonid
Ketter-Liis Paeste
Kuldnokk
Ly-Marleen Vilhein
Priimulad
Karl-Peeter Tabun
Sinililled
Liisa Pilv
Lilled
Georg Kiirkivi
Lilled
Aleksandrio Andronov
Lilled põllul
Tauri Ambos
Lilled
Krislin Lepik
Mesilane
Karl-Peeter Tabun
Loodust avastamas
Karl Johannes Schwindt
Loodust avastamas
Eliise Piispea
Loodus läbi luubi
Mirell Maasing
Loodus läbi luubi
Arti Viru
Käbi läbi luubi
Ketter-Liis Paeste
Sipelgas