Saabunud joonistused:


Alavere PK 4 (2)
Audentese Erakool 2c (3)
Audentese Erakool 3b (20)
Elva G 1d (11)
Haanja Kool 1 (9)
Haanja Kool 2-3 (7)
Haanja Kool 4 (7)
Imavere PK 2 (6)
Jõgeva PK 1a (23)
Kadrina Keskkool 1a (15)
Kadrina Keskkool 2a (25)
Kadrina Keskkool 3b (40)
Kohila G 3 (2)
Kohila Mõisakool 1 (1)
Kohila Mõisakool 2 (6)
Kohtla-Järve LA Karuke (12)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (1)
Kohtla-Järve LA Tuhkatriinu (3)
Kolga Kool 1 (20)
Kõmsi LA-AK 1-4 (10)
Konguta Kool 4 (1)
Kõrveküla PK 1c (6)
Kõrveküla PK 2c (9)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (8)
Lasnamäe PK 1 (16)
LA Tuhkatriinu (3)
LA Tuhkatriinu 2 (2)
Lauka PK 3 (3)
Lümanda PK 2 (6)
Luunja LA Midrimaa (2)
Luunja LA Midrimaa 2 (7)
Luunja LA Midrimaa 3 (1)
Maardu G 3d (5)
Mäetaguse PK 1 (4)
Metsküla AK 1-3 (4)
Narva Vanalinna Riigikool 1 (1)
Narva Vanalinna Riigikool 2a (21)
Nõo PK 2b (2)
Nõo PK 2c (1)
Osula PK 1 (6)
Parksepa Keskkool 6 (1)
Pärnu Tammsaare Kool 2b (3)
Pelguranna LA (1)
Põltsamaa LA “Mari” (1)
Põlva Kool 4a (1)
Puhja LA, Õnnelill (8)
Püünsi Kool 3b (7)
Rakvere G 2c (7)
Rakvere PK 3a (3)
Rakvere ReaalG 2b (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2c (13)
Riia Eesti PK (4)
Riisipere LA (4)
Roosna-Alliku PK 2 (3)
Saue G 3a (8)
Siimusti LA-AK 1 (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (2)
Sillamäe Vanalinna Kool 4a (40)
Sõmeru PK 3 (10)
Tabasalu ÜhisG 1b (14)
Tahkuranna LA-AK (11)
Tallinna Allika LA (6)
Tallinna Kesklinna PK 3d (1)
Tallinna LA Pääsusilm (3)
Tallinna LA Südameke (1)
Tallinna Veerise LA (1)
Tamsalu G 3a (6)
Tartu Raatuse Kool (10)
Tartu Raatuse Kool 1a (4)
Tõrva G 2b (5)
Türi Kesklinna LA (12)
Väike-Maarja G 4b (5)
Valga PK 3d (12)
Valga Priimetsa Kool 5b (7)
Värska G 3 (2)

Kevadjoonistus:

""
Margarita Tširuhina
Sillamäe Vanalinna Kool 4a

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Sillamäe Vanalinna Kool 4a

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Arina Chernyak
Kuldnokk
Marija Bondartšuk
Kuldnokk
Ksenija Barinova
Kuldnokk
Daria Khramkova
Kuldnokk
Margarita Tširuhina
Kuldnokk
Arina Chernyak
Lõoke
Ksenija Barinova
Kevad
Jekaterina Belova
Lind
Matvei Karin
Lõoke
Arina Chernyak
Ekaterina Belova
Polina Stagnei
Matvei Karin
Andrei Zaitsev
Polina Slyusarenko
Marija Bondartšuk
Daja Orlova
David Korepanov
Kirill Vigovsky
Martin Korepanov
Mark Mihhailov
Daria Khramkova
Ilja Khramkov
Margarita Tširuhina
Kirill Ovchinnikov
Kirill Ovchinnikov
Polina Stagnei
Margarita Tširuhina
Mark Mihhailov
Andres Plauska
Andrei Zaitsev
Grigori Zhilin
David Korepanov
Darja Orlova
Kirill Ovchinnikov
Martin Korepanov
Matvei Karin
Marija Bondartšuk
Polina Slyusarenko
Daria Khramkova