Saabunud joonistused:


Alavere PK 4 (3)
Aruheina LA (10)
Audentese Erakool 2c (12)
Audentese Erakool 3b (20)
Elva G 1d (17)
Elva G 3b (7)
Haanja Kool 1 (9)
Haanja Kool 2-3 (7)
Haanja Kool 4 (7)
Imavere PK 2 (6)
Jõgeva PK 1a (23)
Kadrina Keskkool 1a (15)
Kadrina Keskkool 2a (45)
Kadrina Keskkool 2c (6)
Kadrina Keskkool 3b (65)
Kasti-Orgita LA (16)
Kernu PK, Männiriisikas (3)
Kohila G 3 (3)
Kohila Mõisakool 1 (1)
Kohila Mõisakool 2 (6)
Kohtla-Järve Järve Kool 3a (1)
Kohtla-Järve LA Karuke (26)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (1)
Kohtla-Järve LA Tuhkatriinu (3)
Kolga Kool 1 (20)
Kõmsi LA-AK 1-4 (15)
Kõmsi LA-AK 5-6 (5)
Konguta Kool 4 (1)
Kõrveküla PK 1c (6)
Kõrveküla PK 2c (12)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (11)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3 (4)
Krootuse PK 1 (7)
Krootuse PK 2 (16)
Kurtna Kool 4a (3)
Lasnamäe PK 1 (24)
LA Tuhkatriinu (3)
LA Tuhkatriinu 2 (2)
Lauka PK 3 (4)
Lauka PK 4 (2)
Leisi Keskkool 1 (1)
Lümanda PK 2 (6)
Luunja LA Midrimaa (2)
Luunja LA Midrimaa 2 (7)
Luunja LA Midrimaa 3 (3)
Maardu G 3d (5)
Maardu G 4d (1)
Mäe (1)
Mäetaguse PK 1 (7)
Metsküla AK 1-3 (9)
Narva Vanalinna Riigikool 1 (1)
Narva Vanalinna Riigikool 2a (21)
Nõo PK 2b (2)
Nõo PK 2c (1)
Osula PK 1 (6)
Otepää G 7ab (13)
Parksepa Keskkool 6 (14)
Pärnu Rääma PK 3b (8)
Pärnu Tammsaare Kool 2b (5)
Pelguranna LA (1)
Pirita MajandusG 1b (1)
Põltsamaa LA “Mari” (1)
Põlva Kool 4a (2)
Püha Miikaeli Kool 2 (2)
Puhja LA, Kuldnupp (5)
Puhja LA, Õnnelill (8)
Püünsi Kool 3b (7)
Rakvere G 2c (7)
Rakvere PK 3a (9)
Rakvere ReaalG 2b (2)
Ramsi LA (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2a (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2b (2)
Rapla Vesiroosi Kool 2c (14)
Riia Eesti PK (11)
Riisipere LA (4)
Roosna-Alliku PK 2 (2)
Saue G 3a (8)
Saverna PK 2 (4)
Siimusti LA-AK 1 (4)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (24)
Sillamäe Vanalinna Kool 4a (39)
Sillaotsa Kool (4)
Sõmeru PK 3 (10)
Sonda Kool 1-3 (4)
Suure-Jaani Kool 3a (3)
Tabasalu ÜhisG 1b (15)
Tahkuranna LA-AK (11)
Tallinna Allika LA (20)
Tallinna Kesklinna PK 3d (3)
Tallinna LA Pääsusilm (5)
Tallinna LA Südameke (1)
Tallinna Veerise LA (14)
Tamsalu G 3a (6)
Tamsalu G 4a (6)
Tartu Maarjamõisa LA (2)
Tartu Raatuse Kool (10)
Tartu Raatuse Kool 1a (11)
Tõrva G 2b (5)
Türi Kesklinna LA (15)
Väike-Maarja G 4a (7)
Väike-Maarja G 4b (5)
Valga PK 3d (12)
Valga Priimetsa Kool 5b (7)
Värska G 3 (3)
Viluste PK 2 (15)

Kevadjoonistus:

"Kevad hiilib"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Valga Põhikool 3d

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Birgit Alliksaar
Lapsuliblikas
Engel Viilup
"Koerliblikas"
Aleksandr Zerel
Kevad
Devon Kasak
Valge-Toonekurg
Andro Jürisson
Sinilill
Edgar Tamp
Lumikellukesed
Jakob Jeets
Metsvint
Elis Roosik
Valge-Toonekurg
Anita Umanets
Lumikellukesed
Polina Kritševski
Uudishimu
Georg Jaakson
Lumikellukesed
Kätriin Sõber
"Koerliblikas"