Saabunud joonistused:


Abja G (3)
Albu PK (7)
Anna Haava nim Pala Kool (15)
Aruküla PK (3)
Aste PK (4)
Elva G2B (17)
Elva G4B (3)
Elva G5A (1)
Elva G5C (9)
Emmaste PK 3 (5)
Gustav Adolfi G 2.b (4)
Helme SIK (8)
Holstre Kool (5)
Illuka PK (5)
Imavere PK (5)
Jäneda Kool 2 (6)
Kadrina Keskkool (10)
Kadrina Keskkool 2 (1)
Kärdla ÜhisG (8)
Kärla PK (16)
Kehra G 2 (2)
Kildu PK (1)
Kilingi-Nõmme G (13)
Kilingi-Nõmme G 2 (1)
Kohtla-Järve Järve G (8)
Kohtla-Järve Järve G 1 (6)
Kohtla-Järve Järve G8B (2)
Kohtla-Järve Kunstide Kool (10)
Kohtla-Järve ÜhisG 1 (17)
Kolga Keskkool (15)
Kõmsi LA-AK (12)
Konguta Kool (14)
Konguta Kool-LA (5)
Koonga PK (4)
Kõpu PK (7)
Kose G (2)
Krabi PK (9)
Krabi PK 4 (5)
Krabi PK 5 (3)
Krabi PK 6 (6)
Krootuse PK (3) (24)
Kuldre Kool (5)
Kuldre Kool 5 (6)
Kuremaa LA (11)
Kuusalu Keskkool (7)
Kuuste Kool 4 (5)
Kuuste Kool 5 (11)
LA Vigri (7)
Lauka PK (1)
Lõpe PK (2)
Lõpe PK 3 (2)
Lüganuse Keskkool (9)
Lüllemäe PK 2 (3)
Luunja Keskkool (7)
Luunja LA Midrimaa 2 (5)
Metsküla AK (10)
Metsküla AK 2 (1)
Mikitamäe Kool 1 (18)
Misso Keskkool (9)
Narva HumanitaarG (6)
Nõo PK (3)
Orissaare G (2)
Oru PK (11)
Osula PK (24)
Otepää G 1 (15)
Paikuse PK 1 (13)
Pärnjõe PK (3)
Pärnu Koidula G (7)
Pärnu Koidula G 1 (19)
Pärnu ÜhisG (34)
Pärnu Vanalinna PK (23)
Pärnu Vanalinna PK2 (1)
Peetri PK (7)
Puiga PK 1 (7)
Raasiku PK (5)
Rakvere EraG (20)
Rakvere Linna AK (9)
Rakvere Linna AK 1 (3)
Rannu Keskkool (13)
Raudna PK (7)
Risti PK (14)
Ruhnu PK (4)
Ruusa PK (4)
Ruusmäe kool (15)
Seljametsa LA-AK (7)
Suure-Jaani G (8)
Suure-Jaani G 3 (4)
Tali PK (4)
Tallinna Lilleküla G (31)
Tallinna Lilleküla G1c (14)
Tallinna Ristiku PK 1.a (22)
Tallinna ÜhisG (1)
Tartu Descartes'i Lütseum (6)
Tartu Descartes'i Lütseum 1c (2)
Tartu Katoliku Kool 1a (1)
Tartu Kivilinna G 2.E (7)
Tartu LM (10)
Tartu Raatuse G 3 (8)
Tartu Veeriku Kool 1 (23)
Tõrva G (15)
Tõrva G 2 (5)
Valgu PK (4)
Valgu PK 2 (7)
Valguta LA-AK (18)
Vastseliina G (12)
Vastseliina G 3 (11)
Veskitammi LA (9)
Viimsi Kool (7)
Viljandi LA Mesimumm (3)
Viljandi Valuoja PK (6)
Võru LA Päkapikk (11)

Kevadjoonistus:

"Saabuvad esimesed rändlinnud"
Kevin
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tallinna Lilleküla Gümnaasium1c

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Gustav Gretškov
Kevadet tervitamas
Kristjan Hendrik Tuus
Kevadet tervitamas
Martin Bode
Kevadet tervitamas
Aleksandra Kogermann
Kevadet tervitamas
Greete Kampus
Kevadet tervitamas
Erik Brück
Kevadet tervitamas
Mona Mia Lember
Kevadet tervitamas
Enoola Liza Kookla
Kevadet tervitamas
Mairo Aru
Kevadet tervitamas
Franco Välk
Kevadet tervitamas
Richard Vainsalu
Kevadet tervitamas
Karl Salumets
Kevadet tervitamas
Henry Fred Ojasalu
Kevadet tervitamas
Steven Salmistu
Kevadet tervitamas