Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevadpüramiid"
Jüri Maksin
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sarapuu 25. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Sarapuu 21. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Sarapuu 20. märts 2022 Harju
Albu Põhikool 1-3 Sarapuu 22. märts 2022 Järva
Elva Gümnaasium 1b Sarapuu 12. aprill 2022 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Sarapuu 19. aprill 2022 Tartu
Haljala Lasteaed "Sipsik" Sarapuu 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Harku Lasteaed "Oravad" Sarapuu 21. märts 2022 Harju
Iisaku Gümnaasium 1 Sarapuu 26. märts 2022 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 2a Sarapuu 24. märts 2022 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 7 Sarapuu 23. märts 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Sarapuu 9. mai 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Sarapuu 25. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6ab Sarapuu 30. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Sarapuu 30. märts 2022 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sarapuu 14. märts 2022 Rapla
Keeni Põhikool 3 Sarapuu 19. märts 2022 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sarapuu 17. märts 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sarapuu 23. märts 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Sarapuu 19. märts 2022 Viljandi
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Sarapuu 22. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Sarapuu 24. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Sarapuu 24. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Sarapuu 27. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Sarapuu 7. mai 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Sarapuu 18. aprill 2022 Järva
Kolga Kool 2 Sarapuu 14. märts 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sarapuu 14. märts 2022 Pärnu
Konguta Kool 1 Sarapuu 17. märts 2022 Tartu
Konguta Kool 5-6 Sarapuu 20. märts 2022 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Sarapuu 18. märts 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Sarapuu 11. mai 2022 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Sarapuu 21. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Sarapuu 21. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sarapuu 23. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sarapuu 20. märts 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Sarapuu 27. veebruar 2022 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 11. märts 2022 Pärnu
Lohusuu Kool 1-8 Sarapuu 22. märts 2022 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 3-4 Sarapuu 10. aprill 2022 Harju
Lümanda Põhikool 1 Sarapuu 20. märts 2022 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 22. märts 2022 Saare
Lümanda Põhikool 6 Sarapuu 15. märts 2022 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sarapuu 17. märts 2022 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 24. märts 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 20. märts 2022 Saare
Muraste Looduskool 9 Sarapuu 12. märts 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Sarapuu 18. aprill 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Sarapuu 21. märts 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Sarapuu 2. märts 2022 Lääne
Nõva Kool 13 Sarapuu 28. märts 2022 Lääne
Oru Põhikool 4 Sarapuu 10. märts 2022 Harju
Osula Põhikool 1 Sarapuu 8. aprill 2022 Võru
Parksepa Keskkool 1 Sarapuu 18. aprill 2022 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Sarapuu 10. aprill 2022 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 2b Sarapuu 29. märts 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Sarapuu 15. märts 2022 Harju
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Sarapuu 6. märts 2022 Jõgeva
Põlva Kool 1a Sarapuu 21. märts 2022 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sarapuu 20. märts 2022 Põlva
Püha Johannese Kool 4-6- Sarapuu 27. veebruar 2022 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sarapuu 3. märts 2022 Tartu
Rakke Kool 6 Sarapuu 11. aprill 2022 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Sarapuu 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sarapuu 2. aprill 2022 Rapla
Riidaja Põhikool 5-8 Sarapuu 19. märts 2022 Valga
Risti Kool 2 Sarapuu 20. märts 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Sarapuu 22. märts 2022 Lääne
Sadala Põhikool 5 Sarapuu 12. märts 2022 Jõgeva
Sindi Gümnaasium 3b Sarapuu 10. märts 2022 Pärnu
Sinima Sarapuu 27. veebruar 2022 Hiiu
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Sarapuu 16. märts 2022 Rapla
Sonda Kool 1-3 Sarapuu 25. märts 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Sarapuu 20. märts 2022 Viljandi
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" Sarapuu 20. aprill 2022 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Sarapuu 21. märts 2022 Lääne-Viru
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Sarapuu 19. märts 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2i Sarapuu 16. märts 2022 Viljandi
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Sarapuu 14. märts 2022 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sarapuu 11. aprill 2022 Järva
Türi Põhikool 2c Sarapuu 20. märts 2022 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 14. märts 2022 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sarapuu 21. märts 2022 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 1 Sarapuu 21. märts 2022 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Sarapuu 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sarapuu 21. märts 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sarapuu 21. märts 2022 Lääne-Viru
Valga Põhikool 4d Sarapuu 19. märts 2022 Valga
Varbla Kool 13 Sarapuu 18. märts 2022 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Sarapuu 11. aprill 2022 Rapla
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Sarapuu 26. märts 2022 Rapla
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Sarapuu 18. märts 2022 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Sarapuu 20. märts 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Sarapuu 3. märts 2022 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sarapuu 28. märts 2022 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Sarapuu 27. märts 2022 Võru

Tagasi tulemuste juurde