"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Türi Põhikool 2c Valge-toonekurg 14. märts 2022 Järva
Tarvastu Gümnaasium 2i Valge-toonekurg 17. märts 2022 Viljandi
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Valge-toonekurg 17. märts 2022 Viljandi
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Valge-toonekurg 19. märts 2022 Rapla
Valga Põhikool 5d Valge-toonekurg 20. märts 2022 Valga
Nõo Põhikool 3a Valge-toonekurg 20. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Valge-toonekurg 21. märts 2022 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Valge-toonekurg 21. märts 2022 Saare
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 21. märts 2022 Saare
Saverna Põhikool 1 Valge-toonekurg 22. märts 2022 Põlva
Mäetaguse Põhikool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 6c Valge-toonekurg 23. märts 2022 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 2a Valge-toonekurg 23. märts 2022 Jõgeva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Valge-toonekurg 23. märts 2022 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Valge-toonekurg 23. märts 2022 Tartu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Valge-toonekurg 24. märts 2022 Järva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Valge-toonekurg 25. märts 2022 Tartu
Viluste Põhikool 3 Valge-toonekurg 25. märts 2022 Põlva
Kadrina Keskkool 2a Valge-toonekurg 26. märts 2022 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Valge-toonekurg 26. märts 2022 Pärnu
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2022 Võru
Põlva Kool 2b Valge-toonekurg 27. märts 2022 Põlva
Haanja Kool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2022 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Valge-toonekurg 28. märts 2022 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Pärnu
Keeni Põhikool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Valga
Krootuse Põhikool 3 Valge-toonekurg 31. märts 2022 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Valge-toonekurg 31. märts 2022 Põlva
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 1. aprill 2022 Valga
Kadrina Keskkool 3c Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Laitse lasteaed "Õieke" Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Harju
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Tartu
Albu Põhikool 1-3 Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Põlva Kool 1a Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Põlva
Konguta Kool 5-6 Valge-toonekurg 2. aprill 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Valge-toonekurg 3. aprill 2022 Tartu
Imavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 3. aprill 2022 Järva
Kolga Kool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Harju
Saverna Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Põlva
Suure-Jaani Kool 1b Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Valge-toonekurg 4. aprill 2022 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6ab Valge-toonekurg 5. aprill 2022 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2022 Harju
Haanja Kool 1-3 Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Võru
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 2h Valge-toonekurg 6. aprill 2022 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Tartu
Loksa Gümnaasium 3-4 Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Harju
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Võru
Tartu Raatuse Kool 2a Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Tartu
Jõhvi Põhikool 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Ida-Viru
Tamsalu Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 7. aprill 2022 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Järva
Rapla Vesiroosi Kool 3a Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Rapla
Haljala Lasteaed "Sipsik" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Tartu
Keeni Põhikool 1 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Valga
Hargla Kool 24 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Valga
Lohusuu Kool 1-8 Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Jõgeva
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Võru
Kõo Lasteaed "Tähed" Valge-toonekurg 8. aprill 2022 Viljandi
Alavere Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Harju
Aravete Keskkool 2 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Järva
Tilsi Põhikool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Põlva
Are Kool Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Pärnu
Risti Põhikool 1 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Valge-toonekurg 9. aprill 2022 Rapla
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Võru
Rakvere Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Nipitirid" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Jõgeva
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 2b Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Harju
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Võru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Valge-toonekurg 11. aprill 2022 Pärnu
Kose Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Harju
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Valge-toonekurg 12. aprill 2022 Järva
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Harju
Sindi Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 5c Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Rapla
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Iisaku Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Ida-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Tartu
Valga Põhikool 4d Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Valga
Virtsu Kool 1-2 Valge-toonekurg 13. aprill 2022 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Viljandi
Sadala Põhikool 5 Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Ida-Viru
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 14. aprill 2022 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 15. aprill 2022 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 15. aprill 2022 Pärnu
Lümanda Põhikool 2 Valge-toonekurg 16. aprill 2022 Saare
Rakke Kool 6 Valge-toonekurg 16. aprill 2022 Lääne-Viru
Nõva Kool 13 Valge-toonekurg 17. aprill 2022 Lääne
Pärnu Rääma Põhikool 3a Valge-toonekurg 18. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Valge-toonekurg 19. aprill 2022 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Valge-toonekurg 22. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Valge-toonekurg 22. aprill 2022 Ida-Viru
Muraste Looduskool 9 Valge-toonekurg 23. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve Järve Kool 5a Valge-toonekurg 24. aprill 2022 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Valge-toonekurg 27. aprill 2022 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Valge-toonekurg 27. aprill 2022 Tartu
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Valge-toonekurg 6. mai 2022 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Valge-toonekurg 10. mai 2022 Harju

Tagasi tulemuste juurde