"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sinilill 26. veebruar 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sinilill 4. märts 2022 Pärnu
Varbla Kool 13 Sinilill 5. märts 2022 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Sinilill 10. märts 2022 Harju
Valga Põhikool 4d Sinilill 14. märts 2022 Valga
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 15. märts 2022 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2i Sinilill 16. märts 2022 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Sinilill 16. märts 2022 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 17. märts 2022 Lääne-Viru
Sinima Sinilill 17. märts 2022 Hiiu
Kolga Kool 2 Sinilill 17. märts 2022 Harju
Türi Põhikool 3b Sinilill 18. märts 2022 Järva
Kadrina Keskkool 6c Sinilill 18. märts 2022 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sinilill 18. märts 2022 Põlva
Oru Põhikool 4 Sinilill 18. märts 2022 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Sinilill 19. märts 2022 Rapla
Alavere Põhikool 3-4 Sinilill 19. märts 2022 Harju
Muhu Põhikool 5 Sinilill 19. märts 2022 Saare
Viluste Põhikool 3 Sinilill 19. märts 2022 Põlva
Vääna-Jõesuu Kool 1 Sinilill 19. märts 2022 Harju
Riidaja Põhikool 5-8 Sinilill 20. märts 2022 Valga
Risti Kool 2 Sinilill 20. märts 2022 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Sinilill 20. märts 2022 Võru
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Sinilill 20. märts 2022 Rapla
Jõgeva Põhikool 2a Sinilill 20. märts 2022 Jõgeva
Lohusuu Kool 1-8 Sinilill 20. märts 2022 Jõgeva
Saverna Põhikool 3 Sinilill 20. märts 2022 Põlva
Muraste Looduskool 9 Sinilill 20. märts 2022 Harju
Kose Gümnaasium 1b Sinilill 20. märts 2022 Harju
Laitse lasteaed "Õieke" Sinilill 21. märts 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Sinilill 21. märts 2022 Põlva
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sinilill 21. märts 2022 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sinilill 21. märts 2022 Harju
Põlva Kool 1a Sinilill 21. märts 2022 Põlva
Suure-Jaani Kool 4b Sinilill 21. märts 2022 Viljandi
Virtsu Kool 1-2 Sinilill 21. märts 2022 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 21. märts 2022 Saare
Nõva Kool (LA) Sinilill 22. märts 2022 Lääne
Suure-Jaani Kool 2b Sinilill 22. märts 2022 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Sinilill 22. märts 2022 Tartu
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Sinilill 22. märts 2022 Järva
Nõva Kool 13 Sinilill 22. märts 2022 Lääne
Ääsmäe Põhikool 4 Sinilill 22. märts 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Sinilill 22. märts 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Sinilill 23. märts 2022 Ida-Viru
Tartu Rahvusvaheline Kool (LA) "5. Grade" Sinilill 23. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Sinilill 23. märts 2022 Tartu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Sinilill 24. märts 2022 Ida-Viru
Valga Põhikool 5d Sinilill 24. märts 2022 Valga
Kadrina Keskkool 6ab Sinilill 24. märts 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Sinilill 24. märts 2022 Ida-Viru
Sonda Kool 1-3 Sinilill 25. märts 2022 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Sinilill 25. märts 2022 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 25. märts 2022 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sinilill 25. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Sinilill 26. märts 2022 Harju
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Sinilill 26. märts 2022 Tartu
Haanja Kool 2 Sinilill 26. märts 2022 Võru
Tamsalu Gümnaasium 4a Sinilill 27. märts 2022 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 3-4 Sinilill 27. märts 2022 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sinilill 27. märts 2022 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Sinilill 27. märts 2022 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2a Sinilill 27. märts 2022 Tartu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Sinilill 27. märts 2022 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sinilill 28. märts 2022 Harju
Tartu Rahvusvaheline Kool Sinilill 28. märts 2022 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Sinilill 28. märts 2022 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sinilill 29. märts 2022 Lääne-Viru
Põlva Kool 2b Sinilill 29. märts 2022 Põlva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Sinilill 31. märts 2022 Jõgeva
Tartu Rahvusvaheline Kool 4 Sinilill 31. märts 2022 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Sinilill 31. märts 2022 Pärnu
Hargla Kool 1-3 Sinilill 1. aprill 2022 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sinilill 3. aprill 2022 Pärnu
Keeni Põhikool 1 Sinilill 3. aprill 2022 Valga
Kehra Gümnaasium 7c Sinilill 4. aprill 2022 Harju
Iisaku Gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2022 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Sinilill 6. aprill 2022 Võru
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2022 Saare
Saverna Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2022 Põlva
Laupa Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2022 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Sinilill 7. aprill 2022 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sinilill 8. aprill 2022 Tartu
Sadala Põhikool 5 Sinilill 8. aprill 2022 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 2h Sinilill 8. aprill 2022 Viljandi
Kõo Lasteaed "Tähed" Sinilill 8. aprill 2022 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 3c Sinilill 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sinilill 8. aprill 2022 Tartu
Osula Põhikool 1 Sinilill 9. aprill 2022 Võru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sinilill 9. aprill 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Sinilill 9. aprill 2022 Tartu
Aravete Keskkool 4 Sinilill 9. aprill 2022 Järva
Rakke Kool 6 Sinilill 9. aprill 2022 Lääne-Viru
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Sinilill 10. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Sinilill 10. aprill 2022 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 7 Sinilill 10. aprill 2022 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Sinilill 10. aprill 2022 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Sinilill 10. aprill 2022 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sinilill 10. aprill 2022 Lääne-Viru
Harku Lasteaed "Oravad" Sinilill 11. aprill 2022 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sinilill 11. aprill 2022 Rapla
Sindi Gümnaasium 3b Sinilill 11. aprill 2022 Pärnu
Aravete Keskkool 2 Sinilill 11. aprill 2022 Järva
Kuressaare Nooruse Kool 3b Sinilill 12. aprill 2022 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Sinilill 12. aprill 2022 Järva
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Sinilill 12. aprill 2022 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 12. aprill 2022 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 5c Sinilill 12. aprill 2022 Harju
Hargla Kool 24 Sinilill 12. aprill 2022 Valga
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 12. aprill 2022 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Sinilill 12. aprill 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Sinilill 12. aprill 2022 Tartu
Torma Lasteaed "Nipitirid" Sinilill 13. aprill 2022 Jõgeva
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sinilill 13. aprill 2022 Järva
Pärnu Rääma Põhikool 3a Sinilill 13. aprill 2022 Pärnu
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud" Sinilill 13. aprill 2022 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Sinilill 13. aprill 2022 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 2b Sinilill 13. aprill 2022 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sinilill 13. aprill 2022 Rapla
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 14. aprill 2022 Pärnu
Haanja Kool 1-3 Sinilill 14. aprill 2022 Võru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Sinilill 14. aprill 2022 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 14. aprill 2022 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Sinilill 15. aprill 2022 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 3a Sinilill 15. aprill 2022 Järva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Sinilill 15. aprill 2022 Ida-Viru
Mäe Sinilill 15. aprill 2022 Tartu
Imavere Põhikool 3 Sinilill 15. aprill 2022 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Sinilill 15. aprill 2022 Ida-Viru
Konguta Kool 5-6 Sinilill 16. aprill 2022 Tartu
Suure-Jaani Kool 1b Sinilill 17. aprill 2022 Viljandi
Haljala Lasteaed "Sipsik" Sinilill 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3c Sinilill 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Pirita Lasteaed "Karikakar" Sinilill 17. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Sinilill 18. aprill 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Sinilill 18. aprill 2022 Järva
Albu Põhikool 1-3 Sinilill 19. aprill 2022 Järva
Elva Lasteaed Murumuna Sinilill 19. aprill 2022 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" Sinilill 20. aprill 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 3c Sinilill 23. aprill 2022 Tartu
Kohtla-Järve Järve Kool 5a Sinilill 24. aprill 2022 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Sinilill 25. aprill 2022 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Sinilill 27. aprill 2022 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed "Pokud" Sinilill 28. aprill 2022 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 28. aprill 2022 Võru
Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas" Sinilill 29. aprill 2022 Harju

Tagasi tulemuste juurde