"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Konguta Kool 1 Rohukonn 3. aprill 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Rohukonn 7. aprill 2022 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Rohukonn 12. aprill 2022 Rapla
Elva Gümnaasium 1b Rohukonn 12. aprill 2022 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 13. aprill 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Rohukonn 13. aprill 2022 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Rohukonn 14. aprill 2022 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 14. aprill 2022 Harju
Lohusuu Kool 1-8 Rohukonn 15. aprill 2022 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 2a Rohukonn 16. aprill 2022 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Rohukonn 16. aprill 2022 Tartu
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Rohukonn 16. aprill 2022 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Rohukonn 16. aprill 2022 Pärnu
Haljala Lasteaed "Sipsik" Rohukonn 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Rohukonn 18. aprill 2022 Ida-Viru
Nõo Põhikool 3b Rohukonn 18. aprill 2022 Tartu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Rohukonn 19. aprill 2022 Harju
Viluste Põhikool 3 Rohukonn 19. aprill 2022 Põlva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Rohukonn 21. aprill 2022 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Rohukonn 22. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Rohukonn 22. aprill 2022 Ida-Viru
Haanja Kool 2 Rohukonn 22. aprill 2022 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Rohukonn 23. aprill 2022 Võru
Kolga Kool 2 Rohukonn 23. aprill 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Rohukonn 25. aprill 2022 Harju
Oru Põhikool 4 Rohukonn 25. aprill 2022 Harju
Kõrveküla Põhikool 3c Rohukonn 26. aprill 2022 Tartu
Risti Põhikool 1 Rohukonn 1. mai 2022 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Rohukonn 2. mai 2022 Tartu
Sadala Põhikool 5 Rohukonn 2. mai 2022 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6ab Rohukonn 7. mai 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Rohukonn 13. mai 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Rohukonn 15. mai 2022 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 5c Rohukonn 19. mai 2022 Harju
Osula Põhikool 1 Rohukonn 22. mai 2022 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Rohukonn 22. mai 2022 Pärnu
Kõo Lasteaed "Tähed" Rohukonn 22. mai 2022 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde