"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kadrina Keskkool 2a Räästapääsuke 26. aprill 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6ab Räästapääsuke 27. aprill 2022 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Räästapääsuke 30. aprill 2022 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Räästapääsuke 30. aprill 2022 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 2b Räästapääsuke 30. aprill 2022 Harju
Aravete Keskkool 4 Räästapääsuke 30. aprill 2022 Järva
Albu Põhikool 1-3 Räästapääsuke 1. mai 2022 Järva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Räästapääsuke 1. mai 2022 Harju
Põlva Kool 1a Räästapääsuke 1. mai 2022 Põlva
Sonda Kool 1-3 Räästapääsuke 2. mai 2022 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Räästapääsuke 2. mai 2022 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Räästapääsuke 2. mai 2022 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Räästapääsuke 2. mai 2022 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Räästapääsuke 2. mai 2022 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3-4 Räästapääsuke 3. mai 2022 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Räästapääsuke 4. mai 2022 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Räästapääsuke 4. mai 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Räästapääsuke 4. mai 2022 Viljandi
Sinima Räästapääsuke 4. mai 2022 Hiiu
Sadala Põhikool 5 Räästapääsuke 5. mai 2022 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Räästapääsuke 6. mai 2022 Harju
Loksa Gümnaasium 3-4 Räästapääsuke 7. mai 2022 Harju
Alavere Põhikool 1 Räästapääsuke 7. mai 2022 Harju
Jõhvi Põhikool 7 Räästapääsuke 8. mai 2022 Ida-Viru
Põlva Kool 2b Räästapääsuke 8. mai 2022 Põlva
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Räästapääsuke 8. mai 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Räästapääsuke 9. mai 2022 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Räästapääsuke 10. mai 2022 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2022 Põlva
Lohusuu Kool 1-8 Räästapääsuke 11. mai 2022 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Räästapääsuke 11. mai 2022 Tartu
Jõgeva Põhikool 2a Räästapääsuke 11. mai 2022 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Räästapääsuke 11. mai 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 12. mai 2022 Saare
Konguta Kool 1 Räästapääsuke 13. mai 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Räästapääsuke 13. mai 2022 Lääne
Rakke Kool 6 Räästapääsuke 14. mai 2022 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Räästapääsuke 15. mai 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Räästapääsuke 15. mai 2022 Lääne
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Räästapääsuke 15. mai 2022 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 17. mai 2022 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Räästapääsuke 18. mai 2022 Ida-Viru
Laitse lasteaed "Õieke" Räästapääsuke 18. mai 2022 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Räästapääsuke 22. mai 2022 Võru
Haanja Kool 2 Räästapääsuke 23. mai 2022 Võru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Räästapääsuke 25. mai 2022 Harju

Tagasi tulemuste juurde