"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 1 Põldlõoke 25. veebruar 2022 Saare
Virtsu Kool 1-2 Põldlõoke 3. märts 2022 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 2h Põldlõoke 10. märts 2022 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Põldlõoke 11. märts 2022 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Põldlõoke 12. märts 2022 Tartu
Rakke Kool 6 Põldlõoke 12. märts 2022 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Põldlõoke 12. märts 2022 Pärnu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Põldlõoke 12. märts 2022 Harju
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Põldlõoke 12. märts 2022 Viljandi
Lümanda Põhikool 2 Põldlõoke 12. märts 2022 Saare
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 12. märts 2022 Harju
Nõo Põhikool 3b Põldlõoke 13. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3a Põldlõoke 13. märts 2022 Tartu
Sinima Põldlõoke 14. märts 2022 Hiiu
Türi Põhikool 3b Põldlõoke 14. märts 2022 Järva
Risti Kool 2 Põldlõoke 14. märts 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 14. märts 2022 Pärnu
Imavere Põhikool 3 Põldlõoke 14. märts 2022 Järva
Kõo Lasteaed "Tähed" Põldlõoke 14. märts 2022 Viljandi
Risti Põhikool 1 Põldlõoke 14. märts 2022 Lääne
Muraste Looduskool 9 Põldlõoke 14. märts 2022 Harju
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 15. märts 2022 Võru
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Põldlõoke 15. märts 2022 Harju
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 15. märts 2022 Saare
Oru Põhikool 4 Põldlõoke 15. märts 2022 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" Põldlõoke 16. märts 2022 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Põldlõoke 16. märts 2022 Tartu
Are Kool Põldlõoke 16. märts 2022 Pärnu
Kolga Kool 2 Põldlõoke 16. märts 2022 Harju
Riidaja Põhikool 5-8 Põldlõoke 17. märts 2022 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 17. märts 2022 Tartu
Koigi Kool 6 Põldlõoke 17. märts 2022 Järva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Põldlõoke 17. märts 2022 Võru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Põldlõoke 17. märts 2022 Tartu
Konguta Kool 1 Põldlõoke 17. märts 2022 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Põldlõoke 17. märts 2022 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 1 Põldlõoke 17. märts 2022 Võru
Kadrina Keskkool 6c Põldlõoke 18. märts 2022 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Põldlõoke 18. märts 2022 Tartu
Türi Põhikool 2c Põldlõoke 18. märts 2022 Järva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Põldlõoke 18. märts 2022 Harju
Mäetaguse Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 4b Põldlõoke 19. märts 2022 Viljandi
Lohusuu Kool 1-8 Põldlõoke 19. märts 2022 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 2b Põldlõoke 19. märts 2022 Viljandi
Elva Gümnaasium 1b Põldlõoke 20. märts 2022 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Põldlõoke 20. märts 2022 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 3-4 Põldlõoke 20. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 20. märts 2022 Harju
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Põldlõoke 20. märts 2022 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Põldlõoke 20. märts 2022 Võru
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 20. märts 2022 Harju
Saverna Põhikool 1 Põldlõoke 20. märts 2022 Põlva
Kadrina Keskkool 3c Põldlõoke 20. märts 2022 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 7 Põldlõoke 20. märts 2022 Ida-Viru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Põldlõoke 21. märts 2022 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 3 Põldlõoke 21. märts 2022 Põlva
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Põldlõoke 21. märts 2022 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Põldlõoke 21. märts 2022 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Põldlõoke 21. märts 2022 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-3 Põldlõoke 22. märts 2022 Järva
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Põldlõoke 22. märts 2022 Harju
Torma Lasteaed "Nipitirid" Põldlõoke 24. märts 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Põldlõoke 24. märts 2022 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Põldlõoke 24. märts 2022 Järva
Sonda Kool 1-3 Põldlõoke 24. märts 2022 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Põldlõoke 25. märts 2022 Võru
Tilsi Põhikool 1 Põldlõoke 25. märts 2022 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Põldlõoke 25. märts 2022 Harju
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Põldlõoke 25. märts 2022 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 25. märts 2022 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 2i Põldlõoke 27. märts 2022 Viljandi
Keeni Põhikool 3 Põldlõoke 30. märts 2022 Valga
Kadrina Keskkool 6ab Põldlõoke 30. märts 2022 Lääne-Viru
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Põldlõoke 2. aprill 2022 Jõgeva
Rapla Vesiroosi Kool 3a Põldlõoke 2. aprill 2022 Rapla
Nõva Kool (LA) Põldlõoke 4. aprill 2022 Lääne
Metsküla Algkool 1-3 Põldlõoke 6. aprill 2022 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Põldlõoke 7. aprill 2022 Põlva
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Põldlõoke 8. aprill 2022 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Põldlõoke 10. aprill 2022 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Põldlõoke 10. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Põldlõoke 10. aprill 2022 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Põldlõoke 11. aprill 2022 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Põldlõoke 11. aprill 2022 Ida-Viru
Nõva Kool 13 Põldlõoke 12. aprill 2022 Lääne
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Põldlõoke 13. aprill 2022 Põlva
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Põldlõoke 14. aprill 2022 Järva
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Põldlõoke 17. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Põldlõoke 17. aprill 2022 Ida-Viru
Sindi Gümnaasium 3b Põldlõoke 18. aprill 2022 Pärnu
Haanja Kool 1-3 Põldlõoke 22. aprill 2022 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Põldlõoke 23. aprill 2022 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Põldlõoke 23. aprill 2022 Tartu
Varbla Kool 13 Põldlõoke 29. aprill 2022 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 6. mai 2022 Saare
Harku Lasteaed "Oravad" Põldlõoke 9. mai 2022 Harju
Jõgeva Põhikool 2a Põldlõoke 10. mai 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Põldlõoke 15. mai 2022 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Põldlõoke 16. mai 2022 Tartu

Tagasi tulemuste juurde