"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 1-2 Kiivitaja 25. veebruar 2022 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kiivitaja 26. veebruar 2022 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 2h Kiivitaja 5. märts 2022 Viljandi
Tallinna Lepatriinu Lasteaed "Pilvetriinud" Kiivitaja 5. märts 2022 Harju
Sinima Kiivitaja 6. märts 2022 Hiiu
Püha Johannese Kool 4-6- Kiivitaja 6. märts 2022 Harju
Lümanda Põhikool 1 Kiivitaja 9. märts 2022 Saare
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kiivitaja 12. märts 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Kiivitaja 12. märts 2022 Harju
Sonda Kool 1-3 Kiivitaja 13. märts 2022 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kiivitaja 13. märts 2022 Pärnu
Kõo Lasteaed "Tähed" Kiivitaja 13. märts 2022 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Kiivitaja 14. märts 2022 Viljandi
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Kiivitaja 14. märts 2022 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Kiivitaja 14. märts 2022 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 1 Kiivitaja 14. märts 2022 Harju
Osula Põhikool 2 Kiivitaja 14. märts 2022 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Kiivitaja 14. märts 2022 Rapla
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Kiivitaja 15. märts 2022 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Kiivitaja 15. märts 2022 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 15. märts 2022 Saare
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Kiivitaja 16. märts 2022 Järva
Muraste Looduskool 9 Kiivitaja 16. märts 2022 Harju
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 16. märts 2022 Võru
Osula Põhikool 1 Kiivitaja 16. märts 2022 Võru
Kõrveküla Põhikool 2c Kiivitaja 16. märts 2022 Tartu
Nõo Põhikool 3b Kiivitaja 16. märts 2022 Tartu
Koigi Kool 6 Kiivitaja 16. märts 2022 Järva
Saverna Põhikool 3 Kiivitaja 16. märts 2022 Põlva
Saverna Põhikool 1 Kiivitaja 16. märts 2022 Põlva
Oru lasteaed Mesimumm "Taruke" Kiivitaja 16. märts 2022 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kiivitaja 17. märts 2022 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kiivitaja 17. märts 2022 Põlva
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Kiivitaja 17. märts 2022 Harju
Krootuse Põhikool 3 Kiivitaja 17. märts 2022 Põlva
Konguta Kool 1 Kiivitaja 17. märts 2022 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 17. märts 2022 Tartu
Kolga Kool 2 Kiivitaja 17. märts 2022 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2i Kiivitaja 17. märts 2022 Viljandi
Kadrina Keskkool 3c Kiivitaja 18. märts 2022 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Kiivitaja 18. märts 2022 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kiivitaja 18. märts 2022 Jõgeva
Haljala Lasteaed "Sipsik" Kiivitaja 18. märts 2022 Lääne-Viru
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Kiivitaja 18. märts 2022 Jõgeva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kiivitaja 18. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Kiivitaja 18. märts 2022 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Kiivitaja 18. märts 2022 Rapla
Suure-Jaani Kool 4b Kiivitaja 19. märts 2022 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kiivitaja 19. märts 2022 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 3b Kiivitaja 19. märts 2022 Järva
Risti Põhikool 1 Kiivitaja 19. märts 2022 Lääne
Suure-Jaani Kool 2b Kiivitaja 19. märts 2022 Viljandi
Are Kool Kiivitaja 19. märts 2022 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Kiivitaja 19. märts 2022 Rapla
Keeni Põhikool 3 Kiivitaja 19. märts 2022 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Kiivitaja 20. märts 2022 Pärnu
Loksa Gümnaasium 3-4 Kiivitaja 20. märts 2022 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Kiivitaja 20. märts 2022 Viljandi
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Kiivitaja 20. märts 2022 Ida-Viru
Iisaku Gümnaasium 2 Kiivitaja 20. märts 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 20. märts 2022 Ida-Viru
Jõhvi Põhikool 7 Kiivitaja 20. märts 2022 Ida-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Kiivitaja 20. märts 2022 Järva
Lohusuu Kool 1-8 Kiivitaja 20. märts 2022 Jõgeva
Iisaku Gümnaasium 1 Kiivitaja 20. märts 2022 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 20. märts 2022 Võru
Mäetaguse Põhikool 2 Kiivitaja 21. märts 2022 Ida-Viru
Konguta Kool 5-6 Kiivitaja 21. märts 2022 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Kiivitaja 21. märts 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kiivitaja 21. märts 2022 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Kiivitaja 21. märts 2022 Harju
Türi Põhikool 2c Kiivitaja 21. märts 2022 Järva
Kadrina Keskkool 2a Kiivitaja 22. märts 2022 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kiivitaja 22. märts 2022 Jõgeva
Jõgeva Põhikool 2a Kiivitaja 22. märts 2022 Jõgeva
Torma Lasteaed "Nipitirid" Kiivitaja 22. märts 2022 Jõgeva
Albu Põhikool 1-3 Kiivitaja 22. märts 2022 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 22. märts 2022 Pärnu
Alavere Põhikool 1 Kiivitaja 22. märts 2022 Harju
Laitse lasteaed "Õieke" Kiivitaja 23. märts 2022 Harju
Kadrina Keskkool 6ab Kiivitaja 23. märts 2022 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Kiivitaja 23. märts 2022 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 23. märts 2022 Harju
Aravete Keskkool 4 Kiivitaja 23. märts 2022 Järva
Rapla Vesiroosi Kool 3a Kiivitaja 23. märts 2022 Rapla
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" Kiivitaja 23. märts 2022 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2 Kiivitaja 24. märts 2022 Saare
Imavere Põhikool 3 Kiivitaja 24. märts 2022 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kiivitaja 25. märts 2022 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Kiivitaja 25. märts 2022 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Kiivitaja 26. märts 2022 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 3a Kiivitaja 26. märts 2022 Tartu
Nõva Kool 13 Kiivitaja 26. märts 2022 Lääne
Haanja Kool 1-3 Kiivitaja 27. märts 2022 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kiivitaja 27. märts 2022 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Kiivitaja 27. märts 2022 Harju
Risti Kool 2 Kiivitaja 27. märts 2022 Harju
Rakke Kool 6 Kiivitaja 27. märts 2022 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kiivitaja 28. märts 2022 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Kiivitaja 28. märts 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Kiivitaja 29. märts 2022 Järva
Riidaja Põhikool 5-8 Kiivitaja 30. märts 2022 Valga
Haanja Kool 2 Kiivitaja 31. märts 2022 Võru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Kiivitaja 31. märts 2022 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Kiivitaja 31. märts 2022 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Kiivitaja 1. aprill 2022 Harju
Nõva Kool (LA) Kiivitaja 1. aprill 2022 Lääne
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Kiivitaja 2. aprill 2022 Võru
Tilsi Põhikool 1 Kiivitaja 3. aprill 2022 Põlva
Varbla Kool 24 Kiivitaja 4. aprill 2022 Pärnu
Varbla Kool 13 Kiivitaja 5. aprill 2022 Pärnu
Viluste Põhikool 3 Kiivitaja 6. aprill 2022 Põlva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Kiivitaja 7. aprill 2022 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Kiivitaja 9. aprill 2022 Saare
Valga Põhikool 4d Kiivitaja 9. aprill 2022 Valga
Rakvere Gümnaasium 3c Kiivitaja 9. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Kiivitaja 10. aprill 2022 Ida-Viru
Sadala Põhikool 5 Kiivitaja 10. aprill 2022 Jõgeva
Kose Gümnaasium 1b Kiivitaja 12. aprill 2022 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Kiivitaja 6. mai 2022 Tartu
Põlva Kool 1a Kiivitaja 7. mai 2022 Põlva
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Kiivitaja 10. mai 2022 Võru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Kiivitaja 16. mai 2022 Tartu

Tagasi tulemuste juurde