"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Türi Põhikool 2c Karikseen 18. veebruar 2022 Järva
Püha Johannese Kool 4-6- Karikseen 26. veebruar 2022 Harju
Sinima Karikseen 26. veebruar 2022 Hiiu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Karikseen 27. veebruar 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Karikseen 2. märts 2022 Lääne
Risti Kool 5-9 Karikseen 2. märts 2022 Harju
Valgu Põhikool (LA) Karikseen 2. märts 2022 Rapla
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Karikseen 3. märts 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Karikseen 3. märts 2022 Pärnu
Kõo Lasteaed "Tähed" Karikseen 5. märts 2022 Viljandi
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Karikseen 5. märts 2022 Võru
Valga Põhikool 4d Karikseen 5. märts 2022 Valga
Kolga Kool 2 Karikseen 6. märts 2022 Harju
Suure-Jaani Kool 2b Karikseen 7. märts 2022 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Karikseen 8. märts 2022 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Karikseen 12. märts 2022 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Karikseen 12. märts 2022 Saare
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Karikseen 13. märts 2022 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5-6 Karikseen 14. märts 2022 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2i Karikseen 15. märts 2022 Viljandi
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Karikseen 16. märts 2022 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 17. märts 2022 Tartu
Jõgeva Põhikool 2a Karikseen 17. märts 2022 Jõgeva
Sonda Kool 1-3 Karikseen 18. märts 2022 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 1 Karikseen 19. märts 2022 Võru
Nõo Põhikool 3a Karikseen 19. märts 2022 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Karikseen 20. märts 2022 Rapla
Viluste Põhikool 3 Karikseen 21. märts 2022 Põlva
Elva Gümnaasium 1b Karikseen 21. märts 2022 Tartu
Rakke Kool 6 Karikseen 21. märts 2022 Lääne-Viru
Nõva Kool 13 Karikseen 21. märts 2022 Lääne
Põlva Kool 2b Karikseen 22. märts 2022 Põlva
Ääsmäe Põhikool 4 Karikseen 23. märts 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Karikseen 23. märts 2022 Jõgeva
Laupa Põhikool 2 Karikseen 24. märts 2022 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 24. märts 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Karikseen 24. märts 2022 Ida-Viru
Hargla Kool 1-3 Karikseen 24. märts 2022 Valga
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Karikseen 25. märts 2022 Harju
Nõo Põhikool 3b Karikseen 25. märts 2022 Tartu
Ruila Põhikool 1 Karikseen 25. märts 2022 Harju
Alavere Põhikool 3-4 Karikseen 26. märts 2022 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Karikseen 27. märts 2022 Rapla
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Karikseen 27. märts 2022 Tartu
Risti Kool 2 Karikseen 27. märts 2022 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Karikseen 28. märts 2022 Pärnu
Sadala Põhikool 5 Karikseen 28. märts 2022 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Karikseen 29. märts 2022 Tartu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Karikseen 1. aprill 2022 Viljandi
Kadrina Keskkool 6c Karikseen 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Karikseen 2. aprill 2022 Harju
Haljala Lasteaed "Sipsik" Karikseen 2. aprill 2022 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Karikseen 3. aprill 2022 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Karikseen 3. aprill 2022 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Karikseen 3. aprill 2022 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4a Karikseen 3. aprill 2022 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Karikseen 4. aprill 2022 Pärnu
Imavere Põhikool 3 Karikseen 5. aprill 2022 Järva
Konguta Kool 1 Karikseen 6. aprill 2022 Tartu
Alavere Põhikool 1 Karikseen 7. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Karikseen 7. aprill 2022 Ida-Viru
Albu Põhikool 1-3 Karikseen 8. aprill 2022 Järva
Rakvere Gümnaasium 3c Karikseen 8. aprill 2022 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Karikseen 9. aprill 2022 Viljandi
Kadrina Keskkool 6ab Karikseen 9. aprill 2022 Lääne-Viru
Haanja Kool 2 Karikseen 9. aprill 2022 Võru
Riidaja Põhikool 5-8 Karikseen 9. aprill 2022 Valga
Valga Põhikool 5d Karikseen 9. aprill 2022 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Karikseen 9. aprill 2022 Pärnu
Loksa Gümnaasium 3-4 Karikseen 10. aprill 2022 Harju
Muraste Looduskool 9 Karikseen 10. aprill 2022 Harju
Harku Lasteaed "Oravad" Karikseen 11. aprill 2022 Harju
Saverna Põhikool 3 Karikseen 11. aprill 2022 Põlva
Osula Põhikool 1 Karikseen 12. aprill 2022 Võru
Torma Lasteaed "Nipitirid" Karikseen 13. aprill 2022 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 5c Karikseen 13. aprill 2022 Harju
Lohusuu Kool 1-8 Karikseen 14. aprill 2022 Jõgeva
Krootuse Põhikool 3 Karikseen 15. aprill 2022 Põlva
Tartu Raatuse Kool 2a Karikseen 16. aprill 2022 Tartu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Karikseen 17. aprill 2022 Harju
Konguta Kool 5-6 Karikseen 17. aprill 2022 Tartu
Haanja Kool 1-3 Karikseen 17. aprill 2022 Võru
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Karikseen 18. aprill 2022 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Karikseen 19. aprill 2022 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Karikseen 20. aprill 2022 Harju
Risti Põhikool 1 Karikseen 21. aprill 2022 Lääne
Varbla Kool 13 Karikseen 23. aprill 2022 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 28. aprill 2022 Võru
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Karikseen 2. mai 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Karikseen 6. mai 2022 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 9. mai 2022 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Karikseen 16. mai 2022 Tartu

Tagasi tulemuste juurde