"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Jõhvi Gümnaasium Rohukonn 11. aprill 2003 Ida-Viru
Vastse-Kuuste Kool 2 Rohukonn 12. aprill 2003 Põlva
Lihula Gümnaasium Rohukonn 13. aprill 2003 Lääne
Valguta Algkool Rohukonn 14. aprill 2003 Tartu
A. Haava nim. Pala Põhikool Rohukonn 15. aprill 2003 Jõgeva
Pärnjõe Põhikool Rohukonn 16. aprill 2003 Pärnu
Osula Põhikool Rohukonn 17. aprill 2003 Võru
Valgjärve Põhikool 2 Rohukonn 17. aprill 2003 Põlva
Leevi Algkool Rohukonn 17. aprill 2003 Põlva
Tõrva Gümnaasium Rohukonn 18. aprill 2003 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Rohukonn 19. aprill 2003 Viljandi
Raudna Põhikool Rohukonn 19. aprill 2003 Viljandi
Viira Kool Rohukonn 19. aprill 2003 Pärnu
Konguta Algkool Rohukonn 19. aprill 2003 Tartu
Saduküla Põhikool Rohukonn 19. aprill 2003 Jõgeva
Tartu Hiie Kool Rohukonn 19. aprill 2003 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium Rohukonn 20. aprill 2003 Põlva
Krabi Põhikool Rohukonn 20. aprill 2003 Võru
Metsküla Algkool Rohukonn 20. aprill 2003 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Rohukonn 21. aprill 2003 Viljandi
Valgjärve Põhikool 1 Rohukonn 21. aprill 2003 Põlva
Orissaare Gümnaasium Rohukonn 21. aprill 2003 Saare
Vatla Põhikool Rohukonn 22. aprill 2003 Lääne
Lepistu Põhikool Rohukonn 22. aprill 2003 Võru
Vasta Põhikool Rohukonn 22. aprill 2003 Lääne-Viru
Vana-Koiola Kool Rohukonn 22. aprill 2003 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Rohukonn 24. aprill 2003 Võru
Tääksi Põhikool Rohukonn 24. aprill 2003 Viljandi
Türi Gümnaasium Rohukonn 25. aprill 2003 Järva
C.R.J. nim Gümnaasium Rohukonn 26. aprill 2003 Viljandi
Osula Põhikool 2 Rohukonn 29. aprill 2003 Võru
Aruküla Põhikool Rohukonn 29. aprill 2003 Harju
Palupera Põhikool Rohukonn 29. aprill 2003 Valga
Vao Lasteaed-Algkool Rohukonn 30. aprill 2003 Järva
Narva Pähklimäe Gümnaasium Rohukonn 1. mai 2003 Ida-Viru
Jäneda Põhikool Rohukonn 3. mai 2003 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Rohukonn 3. mai 2003 Ida-Viru
Albu Põhikool Rohukonn 4. mai 2003 Järva
Mikitamäe Põhikool Rohukonn 6. mai 2003 Põlva
Vara Põhikool Rohukonn 7. mai 2003 Tartu
Aravete Keskkool Rohukonn 8. mai 2003 Järva
Lauka Põhikool Rohukonn 10. mai 2003 Hiiu
Kadrina Keskkool Rohukonn 10. mai 2003 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Rohukonn 10. mai 2003 Harju
Ahtme Gümnaasium Rohukonn 11. mai 2003 Ida-Viru
Tallinna Reaalkool Rohukonn 12. mai 2003 Harju
Tartu Forseliuse Gümnaasium Rohukonn 12. mai 2003 Tartu
Lüganuse Keskkool Rohukonn 13. mai 2003 Ida-Viru
Lagedi Põhikool Rohukonn 16. mai 2003 Harju
Kambja Põhikool Rohukonn 17. mai 2003 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum Rohukonn 17. mai 2003 Tartu
Vändra Gümnaasium Rohukonn 18. mai 2003 Pärnu
Pikasilla Algkool Rohukonn 18. mai 2003 Valga
Sonda Põhikool Rohukonn 19. mai 2003 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde