"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Valga
Abja Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Adavere Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Jõgeva
Aegviidu Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Ahtme Gümnaasium 2a Lumikelluke 24. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 3b Lumikelluke 15. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 3c Lumikelluke 24. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 4a Lumikelluke 30. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 4b Lumikelluke 3. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5a Lumikelluke 25. märts 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5b Lumikelluke 30. märts 2008 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Lumikelluke 9. märts 2008 Järva
Antsla Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Are Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 5. märts 2008 Harju
Aste Põhikool 2 Lumikelluke 26. märts 2008 Saare
Aste Põhikool 3 Lumikelluke 25. märts 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Eidapere Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Elva Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2008 Tartu
Elva Gümnaasium 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Elva Gümnaasium 1C Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Emmaste Põhikool Lumikelluke 6. märts 2008 Hiiu
Emmaste Põhikool 4 Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Lumikelluke 3. märts 2008 Põlva
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Lumikelluke 4. märts 2008 Võru
Halliste Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Hargla Kool Lumikelluke 14. märts 2008 Valga
Hargla Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Hargla Kool 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Valga
Harmi Põhikool 3-4 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Helme SIK Lumikelluke 5. märts 2008 Valga
Holstre Kool Lumikelluke 14. märts 2008 Viljandi
Imavere Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Jäneda Põhikool Lumikelluke 14. märts 2008 Lääne-Viru
Jäneda Põhikool 3 Lumikelluke 31. märts 2008 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Kadrina Keskkool Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Lumikelluke 13. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4 Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Kärstna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Kasari Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Kehtna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Kiili Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Kildu Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Kiltsi Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Kiltsi Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Kiltsi Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Koeru Keskkool Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Koeru Keskkool 2a Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Rapla
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Lumikelluke 14. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Lumikelluke 14. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Lumikelluke 19. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3 Lumikelluke 13. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Lumikelluke 9. märts 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Kolga Keskkool Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Konguta Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Konguta Kool - Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Koonga Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 1 Lumikelluke 8. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Kõpu Põhikool Lumikelluke 13. märts 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium Lumikelluke 5. märts 2008 Harju
Kose Gümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Kostivere Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Harju
Kostivere Põhikool 6 Lumikelluke 13. märts 2008 Harju
Krabi Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Krabi Põhikool 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Krootuse Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2008 Põlva
Kuldre Kool Lumikelluke 11. märts 2008 Võru
Kuldre Kool 2 Lumikelluke 20. märts 2008 Võru
Kuldre Kool 3 Lumikelluke 14. märts 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 10. märts 2008 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 5. märts 2008 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 1. aprill 2008 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Kuressaare Gümnaasium 5b Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Kurtna Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Kuuste Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kuuste Kool 123 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kuuste Kool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Kuuste Kool 7 Lumikelluke 11. märts 2008 Tartu
Lauka Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Hiiu
Lauka Põhikool 2 Lumikelluke 5. märts 2008 Hiiu
Laupa Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Laupa Põhikool 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Lihula Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Lihula Gümnaasium II Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Lihula Gümnaasium III Lumikelluke 10. märts 2008 Lääne
Lihula Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Lihula Lasteaed II Lumikelluke 5. märts 2008 Lääne
Lilli loodusmaja Lumikelluke 8. märts 2008 Viljandi
Lüganuse Keskkool Lumikelluke 7. märts 2008 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Lumikelluke 11. märts 2008 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Luunja lasteaed MIDRIMAA 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Mäetaguse Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Mehikoorma Põhikool 1 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Melliste Algkool - Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Metsapoole Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Metsküla Algkool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Metsküla Algkool I Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Mikitamäe Kool 3-4 Lumikelluke 14. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 5 Lumikelluke 25. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 6 Lumikelluke 4. märts 2008 Põlva
Misso Keskkool Lumikelluke 13. märts 2008 Võru
Muhu Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Saare
Muraste Looduskool Lumikelluke 8. märts 2008 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Narva Eesti Gümnaasium Lumikelluke 11. märts 2008 Ida-Viru
Narva Pähklimäe Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2008 Ida-Viru
Neeme Algkool Lumikelluke 2. märts 2008 Harju
Nõo Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Orava Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Oru Kool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 7. märts 2008 Harju
Oru Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Otepää Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Valga
Paide Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Järva
Paikuse Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Pärnu
Paistu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Parksepa Keskkool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Parksepa Keskkool 2 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Pärnu Koidula Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Lumikelluke 2. märts 2008 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Lumikelluke 6. märts 2008 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Peetri Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Järva
Pirita Lasteaed Lumikelluke 17. märts 2008 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 7. märts 2008 Jõgeva
Põlva keskkool 3b Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Puiga Põhikool 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 3 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 4 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 5 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 6-9 Lumikelluke 3. märts 2008 Võru
Püünsi Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Lumikelluke 13. märts 2008 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 2 Lumikelluke 7. märts 2008 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. märts 2008 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Rapla
Raudna Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Raudna Põhikool II Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Riidaja Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Valga
Risti Põhikool, Harju-Risti Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Risti Põhikool, Risti Lumikelluke 5. märts 2008 Lääne
Roela Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Lumikelluke 25. märts 2008 Tartu
Roosna-Alliku PK Lumikelluke 14. märts 2008 Järva
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Saare
Sadala Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Jõgeva
Saduküla Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Jõgeva
Salutaguse Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Saue Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2008 Harju
Savikoja Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Sillamäe Eesti Põhikool Lumikelluke 7. märts 2008 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Sõmeru Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 7. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool Lumikelluke 13. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Surju Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Lumikelluke 10. märts 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Viljandi
Taali Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Taali Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Taebla Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Tallinna 1 Internaatkool Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Tallinna 21. Kool Lumikelluke 6. märts 2008 Harju
Tallinna 5. Lasteaed Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Tallinna Mustjõe gümnaasium Lumikelluke 8. märts 2008 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool Lumikelluke 2. märts 2008 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2008 Harju
Tallinna Reaalkool Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Lumikelluke 12. märts 2008 Harju
Tallinna Ristiku põhikool 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Lumikelluke 11. märts 2008 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 5 Lumikelluke 21. märts 2008 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Lumikelluke 15. märts 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 6B Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2 Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu POKU lasteaed Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Lumikelluke 10. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Lumikelluke 1. märts 2008 Tartu
Tartu Veeriku Kool Lumikelluke 12. märts 2008 Tartu
Teenuse Lumikelluke 3. märts 2008 Rapla
Tilsi Põhikool Lumikelluke 9. märts 2008 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Lumikelluke 4. märts 2008 Põlva
Toila Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Ida-Viru
Tori Põhikool Lumikelluke 10. märts 2008 Pärnu
Tori Põhikool 3 Lumikelluke 1. märts 2008 Pärnu
Tornimäe Põhikool I Lumikelluke 3. märts 2008 Saare
Tornimäe Põhikool II Lumikelluke 10. märts 2008 Saare
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 4. märts 2008 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Türi Majandusgümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Unipiha Algkool Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Uulu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2008 Pärnu
Väätsa Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2008 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Valga Jaanikese Kool Lumikelluke 1. aprill 2008 Valga
Valga Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 4. märts 2008 Tartu
Vambola Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2008 Viljandi
Vara Põhikool Lumikelluke 3. märts 2008 Tartu
Vasta Kool Lumikelluke 8. märts 2008 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Lumikelluke 1. märts 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium (5) Lumikelluke 31. märts 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Lumikelluke 20. märts 2008 Võru
Vastseliina Internaatkool Lumikelluke 10. märts 2008 Võru
Vatla Põhikool 2 Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Veskitammi Lasteaed Lumikelluke 4. aprill 2008 Harju
Viimsi Kool Lumikelluke 4. märts 2008 Harju
Viljandi Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 3. märts 2008 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium Lumikelluke 9. märts 2008 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Lumikelluke 4. märts 2008 Viljandi
Viluste Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Põlva
Virtsu Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Lumikelluke 1. märts 2008 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Lumikelluke 2. märts 2008 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Lumikelluke 3. märts 2008 Võru

Tagasi tulemuste juurde