Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 3-4 Karikseen 23. veebruar 2024 Pärnu
Valga Põhikool 2a Karikseen 25. veebruar 2024 Valga
Ruhnu Põhikool 2-9 Karikseen 25. veebruar 2024 Saare
Tõrva Kool, Riidaja LA Karikseen 27. veebruar 2024 Valga
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" Karikseen 27. veebruar 2024 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Karikseen 28. veebruar 2024 Rapla
Risti Kool 5-9 Karikseen 28. veebruar 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed Karikseen 28. veebruar 2024 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Karikseen 2. märts 2024 Valga
Kolga-Jaani Kool Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Kõo Lasteaed "Tähed" Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Karikseen 3. märts 2024 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2a Karikseen 3. märts 2024 Valga
Tartu Pärli Kool 6a Karikseen 3. märts 2024 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 3. märts 2024 Hiiu
Ääsmäe Põhikool 6 Karikseen 4. märts 2024 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 5. märts 2024 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Karikseen 5. märts 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 Karikseen 5. märts 2024 Lääne
Krootuse Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2024 Põlva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Karikseen 8. märts 2024 Viljandi
Nõva Kool 2-6 Karikseen 9. märts 2024 Lääne
Hargla Kool 13 Karikseen 10. märts 2024 Valga
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Karikseen 10. märts 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 3 Karikseen 11. märts 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Karikseen 12. märts 2024 Viljandi
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Karikseen 12. märts 2024 Põlva
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Karikseen 14. märts 2024 Tartu
Valjala Põhikool 1 Karikseen 16. märts 2024 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Karikseen 16. märts 2024 Järva
Põlva Kool 3a Karikseen 16. märts 2024 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 2 Karikseen 16. märts 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Karikseen 17. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3b Karikseen 17. märts 2024 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Karikseen 17. märts 2024 Harju
Osula Põhikool 3 Karikseen 18. märts 2024 Võru
Konguta Kool 2 Karikseen 18. märts 2024 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 4d Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Karikseen 20. märts 2024 Järva
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Karikseen 23. märts 2024 Võru
Väätsa Põhikool 3 Karikseen 23. märts 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Karikseen 23. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 23. märts 2024 Põlva
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Karikseen 23. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Karikseen 23. märts 2024 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Karikseen 23. märts 2024 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
Rakke Kool 2 Karikseen 24. märts 2024 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 1 Karikseen 24. märts 2024 Põlva
Audru Kool 2a Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
Suure-Jaani Kool 4b Karikseen 24. märts 2024 Viljandi
Puhja Kool 3 Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Karikseen 24. märts 2024 Põlva
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Karikseen 25. märts 2024 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 25. märts 2024 Lääne-Viru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Karikseen 26. märts 2024 Jõgeva
Rakke Kool 5 Karikseen 26. märts 2024 Lääne-Viru
Haanja Kool 1 Karikseen 26. märts 2024 Võru
Lümanda Põhikool 2-3 Karikseen 27. märts 2024 Saare
Põhja-Järva Kool Karikseen 27. märts 2024 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Karikseen 27. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 2 Karikseen 27. märts 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Karikseen 28. märts 2024 Harju
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Karikseen 29. märts 2024 Põlva
Rapla Vesiroosi Kool 1b Karikseen 29. märts 2024 Rapla
Väätsa Põhikool 2 Karikseen 29. märts 2024 Järva
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Karikseen 30. märts 2024 Ida-Viru
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Karikseen 30. märts 2024 Saare
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Karikseen 30. märts 2024 Tartu
Risti Kool 4 Karikseen 30. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Karikseen 30. märts 2024 Valga
Laekvere Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2024 Lääne-Viru
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Karikseen 30. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 3b Karikseen 31. märts 2024 Harju
Kuldre Kool 5-6 Karikseen 31. märts 2024 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Karikseen 31. märts 2024 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Karikseen 31. märts 2024 Järva
Kose Gümnaasium 1c Karikseen 31. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 2c Karikseen 31. märts 2024 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Karikseen 31. märts 2024 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 7bd Karikseen 31. märts 2024 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Karikseen 1. aprill 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Sindi Lasteaed Karikseen 2. aprill 2024 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Karikseen 2. aprill 2024 Tartu
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Karikseen 2. aprill 2024 Harju
Loksa Gümnaasium 2-4 Karikseen 3. aprill 2024 Harju
Türi Põhikool 2b Karikseen 5. aprill 2024 Järva
Suure-Jaani Kool 3b Karikseen 6. aprill 2024 Viljandi
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Karikseen 6. aprill 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Karikseen 7. aprill 2024 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Karikseen 7. aprill 2024 Ida-Viru
Haanja Kool 23 Karikseen 7. aprill 2024 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Karikseen 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Holstre Kool Karikseen 8. aprill 2024 Viljandi
Kiigemetsa Kool Karikseen 8. aprill 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 2a Karikseen 9. aprill 2024 Harju
Abja Gümnaasium 1-3 Karikseen 11. aprill 2024 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Karikseen 11. aprill 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea" Karikseen 11. aprill 2024 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Karikseen 12. aprill 2024 Ida-Viru
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Karikseen 12. aprill 2024 Jõgeva
Tallinna Tondi Põhikool Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Karikseen 13. aprill 2024 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Muraste Looduskool Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Puhja Kool 1 Karikseen 14. aprill 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Karikseen 15. aprill 2024 Harju
Kuressaare Hariduse Kool 2d Karikseen 16. aprill 2024 Saare
Metsküla Algkool 4-6 Karikseen 18. aprill 2024 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 18. aprill 2024 Võru
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Karikseen 19. aprill 2024 Pärnu
Kose Gümnaasium 2c Karikseen 20. aprill 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Karikseen 21. aprill 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Karikseen 24. aprill 2024 Tartu
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Karikseen 26. aprill 2024 Harju
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 1. mai 2024 Võru

Tagasi tulemuste juurde