Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 6 Karikseen 4. märts 2024 Harju
Abja Gümnaasium 1-3 Karikseen 11. aprill 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Karikseen 17. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 2 Karikseen 27. märts 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Karikseen 11. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Karikseen 27. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Karikseen 11. aprill 2024 Harju
Audru Kool 2a Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Karikseen 26. märts 2024 Jõgeva
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Karikseen 23. märts 2024 Harju
Haanja Kool 1 Karikseen 26. märts 2024 Võru
Haanja Kool 23 Karikseen 7. aprill 2024 Võru
Hargla Kool 13 Karikseen 10. märts 2024 Valga
Harku Lasteaed "Pääsuke" Karikseen 28. märts 2024 Harju
Holstre Kool Karikseen 8. aprill 2024 Viljandi
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Karikseen 30. märts 2024 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Karikseen 23. märts 2024 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 25. märts 2024 Lääne-Viru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Karikseen 29. märts 2024 Põlva
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Karikseen 6. aprill 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Karikseen 8. aprill 2024 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Karikseen 8. märts 2024 Viljandi
Kohila Gümnaasium 7bd Karikseen 31. märts 2024 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Karikseen 12. aprill 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" Karikseen 27. veebruar 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Karikseen 7. aprill 2024 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Karikseen 7. aprill 2024 Järva
Kolga-Jaani Kool Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Karikseen 18. märts 2024 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Karikseen 14. märts 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Karikseen 31. märts 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Karikseen 9. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2c Karikseen 20. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 3b Karikseen 31. märts 2024 Harju
Krootuse Põhikool 1 Karikseen 24. märts 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 23. märts 2024 Põlva
Kuldre Kool 5-6 Karikseen 31. märts 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Karikseen 16. aprill 2024 Saare
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Karikseen 25. märts 2024 Tartu
Laekvere Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2024 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 2-4 Karikseen 3. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 2-3 Karikseen 27. märts 2024 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Karikseen 2. aprill 2024 Tartu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Karikseen 1. aprill 2024 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Karikseen 23. märts 2024 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Karikseen 18. aprill 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Nõva Kool 2-6 Karikseen 9. märts 2024 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Karikseen 31. märts 2024 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Karikseen 18. märts 2024 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Karikseen 31. märts 2024 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Karikseen 16. märts 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Karikseen 19. aprill 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Karikseen 23. märts 2024 Pärnu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Karikseen 12. aprill 2024 Jõgeva
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Karikseen 30. märts 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Karikseen 26. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Karikseen 27. märts 2024 Järva
Põlva Kool 3a Karikseen 16. märts 2024 Põlva
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Karikseen 12. märts 2024 Põlva
Puhja Kool 1 Karikseen 14. aprill 2024 Tartu
Puhja Kool 3 Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Karikseen 24. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea" Karikseen 11. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Karikseen 17. märts 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Karikseen 24. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Karikseen 26. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Karikseen 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4d Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Karikseen 31. märts 2024 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 1b Karikseen 29. märts 2024 Rapla
Risti Kool 4 Karikseen 30. märts 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Karikseen 28. veebruar 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Karikseen 5. märts 2024 Lääne
Ruhnu Põhikool 2-9 Karikseen 25. veebruar 2024 Saare
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Karikseen 30. märts 2024 Ida-Viru
Sindi Lasteaed Karikseen 2. aprill 2024 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Karikseen 28. veebruar 2024 Rapla
Suure-Jaani Kool 3b Karikseen 6. aprill 2024 Viljandi
Suure-Jaani Kool 4b Karikseen 24. märts 2024 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 3. märts 2024 Hiiu
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Karikseen 30. märts 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Karikseen 15. aprill 2024 Harju
Tallinna Tondi Põhikool Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Karikseen 16. märts 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Karikseen 5. märts 2024 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Karikseen 13. aprill 2024 Tartu
Tartu Pärli Kool 6a Karikseen 3. märts 2024 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3b Karikseen 17. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Karikseen 28. veebruar 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Karikseen 10. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Karikseen 12. märts 2024 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2a Karikseen 3. märts 2024 Valga
Tõrva Kool, Riidaja LA Karikseen 27. veebruar 2024 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Karikseen 20. märts 2024 Järva
Türi Põhikool 2b Karikseen 5. aprill 2024 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 5. märts 2024 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Karikseen 21. aprill 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Karikseen 29. märts 2024 Järva
Väätsa Põhikool 3 Karikseen 23. märts 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2a Karikseen 25. veebruar 2024 Valga
Valga Põhikool 2c Karikseen 31. märts 2024 Valga
Valga Põhikool 3d Karikseen 30. märts 2024 Valga
Valga Priimetsa Kool Karikseen 2. märts 2024 Valga
Valjala Põhikool 1 Karikseen 16. märts 2024 Saare
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 18. aprill 2024 Võru
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 1. mai 2024 Võru
Viluste Põhikool 1 Karikseen 24. märts 2024 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Karikseen 23. veebruar 2024 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Karikseen 3. märts 2024 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Karikseen 23. märts 2024 Võru
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Karikseen 2. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde