Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Virtsu Kool 3-4 Karikseen 23. veebruar 2024 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-9 Karikseen 25. veebruar 2024 Saare
Valga Põhikool 2a Karikseen 25. veebruar 2024 Valga
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" Karikseen 27. veebruar 2024 Ida-Viru
Tõrva Kool, Riidaja LA Karikseen 27. veebruar 2024 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Karikseen 28. veebruar 2024 Rapla
Risti Kool 5-9 Karikseen 28. veebruar 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed Karikseen 28. veebruar 2024 Viljandi
Kõo Lasteaed "Tähed" Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Kolga-Jaani Kool Karikseen 2. märts 2024 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Karikseen 2. märts 2024 Valga
Tartu Pärli Kool 6a Karikseen 3. märts 2024 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Karikseen 3. märts 2024 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 2a Karikseen 3. märts 2024 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 3. märts 2024 Hiiu
Ääsmäe Põhikool 6 Karikseen 4. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Karikseen 5. märts 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 Karikseen 5. märts 2024 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 5. märts 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Karikseen 6. märts 2024 Põlva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Karikseen 8. märts 2024 Viljandi
Nõva Kool 2-6 Karikseen 9. märts 2024 Lääne
Hargla Kool 13 Karikseen 10. märts 2024 Valga
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Karikseen 10. märts 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 3 Karikseen 11. märts 2024 Harju
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Karikseen 12. märts 2024 Põlva
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Karikseen 12. märts 2024 Viljandi
Valjala Põhikool 1 Karikseen 16. märts 2024 Saare
Põlva Kool 3a Karikseen 16. märts 2024 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 2 Karikseen 16. märts 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 1 Karikseen 17. märts 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Karikseen 17. märts 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1a Karikseen 17. märts 2024 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3b Karikseen 17. märts 2024 Viljandi
Konguta Kool 2 Karikseen 18. märts 2024 Tartu
Osula Põhikool 3 Karikseen 18. märts 2024 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 4d Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Karikseen 20. märts 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 20. märts 2024 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 1 Karikseen 22. märts 2024 Põlva
Väätsa Põhikool 3 Karikseen 23. märts 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Karikseen 23. märts 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 4 Karikseen 23. märts 2024 Põlva
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Karikseen 23. märts 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Karikseen 23. märts 2024 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Karikseen 23. märts 2024 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
Puhja Kool 3 Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Karikseen 24. märts 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Karikseen 24. märts 2024 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 4b Karikseen 24. märts 2024 Viljandi
Audru Kool 2a Karikseen 24. märts 2024 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 25. märts 2024 Lääne-Viru
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Karikseen 25. märts 2024 Tartu
Rakke Kool 5 Karikseen 26. märts 2024 Lääne-Viru
Haanja Kool 1 Karikseen 26. märts 2024 Võru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Karikseen 26. märts 2024 Jõgeva
Põhja-Järva Kool Karikseen 27. märts 2024 Järva
Alavere Põhikool 2 Karikseen 27. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Karikseen 27. märts 2024 Harju
Lümanda Põhikool 2-3 Karikseen 27. märts 2024 Saare
Harku Lasteaed "Pääsuke" Karikseen 28. märts 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Karikseen 29. märts 2024 Järva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Karikseen 29. märts 2024 Põlva
Rapla Vesiroosi Kool 1b Karikseen 29. märts 2024 Rapla
Laekvere Põhikool 2 Karikseen 30. märts 2024 Lääne-Viru
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Karikseen 30. märts 2024 Saare
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Karikseen 30. märts 2024 Tartu
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Karikseen 30. märts 2024 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Karikseen 30. märts 2024 Ida-Viru
Risti Kool 4 Karikseen 30. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Karikseen 30. märts 2024 Valga
Kuldre Kool 5-6 Karikseen 31. märts 2024 Võru
Kohila Gümnaasium 7bd Karikseen 31. märts 2024 Rapla
Valga Põhikool 2c Karikseen 31. märts 2024 Valga
Kose Gümnaasium 1c Karikseen 31. märts 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Karikseen 31. märts 2024 Järva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Karikseen 31. märts 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b Karikseen 31. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Karikseen 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Karikseen 1. aprill 2024 Pärnu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Karikseen 1. aprill 2024 Harju
Sindi Lasteaed Karikseen 2. aprill 2024 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Karikseen 2. aprill 2024 Tartu
Võsukese Lasteaed "Männivõsud" Karikseen 2. aprill 2024 Harju
Loksa Gümnaasium 2-4 Karikseen 3. aprill 2024 Harju
Türi Põhikool 2b Karikseen 5. aprill 2024 Järva
Haanja Kool 23 Karikseen 7. aprill 2024 Võru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Karikseen 7. aprill 2024 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Karikseen 7. aprill 2024 Ida-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Karikseen 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Kiigemetsa Kool Karikseen 8. aprill 2024 Jõgeva
Holstre Kool Karikseen 8. aprill 2024 Viljandi
Kose Gümnaasium 2a Karikseen 9. aprill 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Karikseen 11. aprill 2024 Harju
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Karikseen 12. aprill 2024 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 2b Karikseen 13. aprill 2024 Tartu
Muraste Looduskool Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Karikseen 13. aprill 2024 Harju
Puhja Kool 1 Karikseen 14. aprill 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Karikseen 15. aprill 2024 Harju
Kuressaare Hariduse Kool 2d Karikseen 16. aprill 2024 Saare

Tagasi tulemuste juurde