Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


Saabunud joonistused:


Alavere PK 2 (1)
Albu PK 1-3 (1)
Audru Kool 1a (5)
Haanja Kool 3 (10)
Haapsalu Linna AK 2b (4)
Haljala Kool 2 (5)
Imavere LA Mõmmi "Müramõmm" (1)
Imavere PK 1 (3)
Imavere PK 3 (1)
Jõgeva PK 3a (3)
Jüri G 1c (3)
Jüri G 4e (11)
Kadrina Keskkool 1a (2)
Kadrina Keskkool 1b (6)
Kasti-Orgita LA "Karikakar" (14)
Keeni PK 2 (6)
Kernu PK (LA) "Männiriisikas" (5)
Kohila G 1 (1)
Kohila G 2 (7)
Kohila Mõisakool 4 (6)
Kohtla-Järve LA Tuvike "Rukkilille rühm" (9)
Kõmsi LA-AK 1-3 (1)
Kõmsi LA-AK 4-6 (10)
Kõrveküla PK 3c (2)
Kõrveküla PK 4c (18)
Kose-Uuemõisa LA-K "Päikesejänku" (15)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 1 (19)
Krootuse PK (26)
Lähte ÜhisG 1b (3)
Laitse LA "Õiekesed" (1)
Lasnamäe PK 2b (4)
Lasnamäe PK 3a (3)
Lüllemäe PK 1 (4)
Luunja LA Midrimaa "Midrihiired" (1)
Luunja LA Midrimaa "Midrikutsud" (5)
Mäetaguse PK 2 (5)
Mäetaguse PK 3 (4)
Metsküla AK 1-2 (6)
Metsküla AK 3-5 (4)
Näpi Kool 5 (1)
Nõo PK 1c (9)
Nurme Kool 6 (2)
Parksepa Keskkool 2 (14)
Pärnu Kuninga Tänava PK 1 (9)
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c (28)
Pärnu Vanalinna PK 34 (10)
Peetri Kool 4b (2)
Pelguranna LA "Leiutajad" (4)
Pelguranna LA "Mõmmikud" (3)
Pihtla LA "Soobik" (5)
Pirita Kose LA "Pihlamard" (5)
Põltsamaa Valla LA "Siidisaba rühm" (5)
Põlva LA Mesimumm "Sinilill" (4)
Puhja Kool 2 (4)
Raasiku PK 1 (12)
Rakke Kool 1 (8)
Rakvere PK 1a (17)
Rakvere Vabaduse Kool 4c (12)
Riia Eesti PK 3 (3)
Risti Kool 6-9 (4)
Risti PK 1 (7)
Risti PK 4 (1)
Ruhnu PK 14 (1)
Sadala PK 3-4 (7)
Sillamäe Vanalinna Kool 1a (14)
Sillamäe Vanalinna Kool 2a (10)
Sillamäe Vanalinna Kool 2b (10)
Suure-Jaani LA Sipsik (15)
Suuremõisa LA-PK 1-3 (9)
Suuremõisa LA-PK 4-6 (4)
Tabivere PK 2 (5)
Tallinna Allika LA "Kalake" (4)
Tallinna Arbu LA "3 rühma" (16)
Tallinna Kesklinna PK (8)
Tallinna Liikuri LA "6. Rühm" (8)
Tallinna Meelespea LA "Naksitrallid" (2)
Tallinna Mustamäe G 1a (5)
Tallinna Päevalille LA "Kузнечики" (9)
Tallinna Ümera LA "ABVGDEIKA" (1)
Tallinna Ümera LA "Miksikesed" (2)
Tartu Kroonuaia Kool (28)
Tartu Kroonuaia Kool 35 (5)
Tartu LA Rõõmumaa "Lepatriinu" (9)
Tartu Maarjamõisa LA "Sinilinnu" (7)
Tilsi LA Muumioru "Muumid" (9)
Tori PK 3 (1)
Tõrva G 1a (7)
Türi Lokuta LA "Põrnikad" (5)
Vääna-Jõesuu Kool 2 (11)
Väike-Maarja G 2a (6)
Väike-Maarja G 2b (4)
Väike-Maarja G 3b (18)
Valga PK 1a (18)
Värska G 2 (7)
Viluste PK 4 (4)
Virtsu Kool 1 (3)
Virtsu Kool 2-4 (5)
Voore PK (LA) "Siilike" (6)

Kevadjoonistus:

"Lumikelluke"
Olesja Korotkova
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Suure-Jaani Lasteaed Sipsik

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Villiam Vootele Aule
Kevade hääled
Tenmar Müürsepp
Otsin kaaslast
Ragnar Ilves
Kevadised tööd
VILLIAM VOOTELE AULE
Kes need veel on?
Lenna Sedrik
Loodusnähtused
Melanie Meldre
Lillede imetlus
Jarmo Leemet
Sinililled
Ragnar Ilves
Kasemets
Luisa Maksimov
Konna üllatus
Kyryl Vashchenko
Sinililled
Maksym Kovalov
Kasepuud
Tenmar Müürsepp
Sinililled emale
Daniel Valtna
Lillekimp emale
Tarvi Tõnisson
Mesipuu sumin
Derek Tabur
Tigu teel koju