Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Karikseened"
Rauli Kukk
Haanja Kool 3
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Ööbik 28. aprill 2023 Jõgeva
Are Kool Ööbik 30. aprill 2023 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Ööbik 1. mai 2023 Põlva
Tartu Veeriku Kool 2a Ööbik 1. mai 2023 Tartu
Osula Põhikool 3 Ööbik 1. mai 2023 Võru
Tartu Loodusmaja 1 Ööbik 4. mai 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Ööbik 4. mai 2023 Võru
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Ööbik 5. mai 2023 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Ööbik 7. mai 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Ööbik 7. mai 2023 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Ööbik 8. mai 2023 Hiiu
Nõo Põhikool 1b Ööbik 8. mai 2023 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Ööbik 8. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Ööbik 8. mai 2023 Pärnu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Ööbik 8. mai 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Ööbik 8. mai 2023 Saare
Albu Põhikool 1-3 Ööbik 9. mai 2023 Järva
Alavere Põhikool 1 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ööbik 9. mai 2023 Rapla
Koigi Kool 2 Ööbik 9. mai 2023 Järva
Savikoja Ööbik 9. mai 2023 Tartu
Ääsmäe Põhikool 56 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Ööbik 10. mai 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ööbik 10. mai 2023 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 6 Ööbik 10. mai 2023 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Ööbik 10. mai 2023 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Ööbik 10. mai 2023 Harju
Haanja Kool 12 Ööbik 10. mai 2023 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Ööbik 10. mai 2023 Järva
Kõrveküla Põhikool 3c Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Ööbik 11. mai 2023 Viljandi
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Ööbik 11. mai 2023 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Ööbik 11. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Ööbik 11. mai 2023 Pärnu
Rakke Kool 1 Ööbik 11. mai 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Ööbik 11. mai 2023 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Ööbik 11. mai 2023 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Ööbik 12. mai 2023 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Ööbik 12. mai 2023 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Ööbik 12. mai 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Ööbik 12. mai 2023 Valga
Pärnu Rääma Põhikool 4a Ööbik 12. mai 2023 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Ööbik 12. mai 2023 Võru
Raasiku Põhikool 1 Ööbik 12. mai 2023 Harju
Kohila Mõisakool 4 Ööbik 12. mai 2023 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Ööbik 12. mai 2023 Tartu
Virtsu Kool 2-4 Ööbik 12. mai 2023 Pärnu
Nõo Põhikool 1a Ööbik 12. mai 2023 Tartu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Ööbik 13. mai 2023 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Ööbik 13. mai 2023 Ida-Viru
Are Kool 3 Ööbik 13. mai 2023 Pärnu
Osula Põhikool 2 Ööbik 14. mai 2023 Võru
Kose Gümnaasium 1c Ööbik 14. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ööbik 14. mai 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Ööbik 14. mai 2023 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 1a Ööbik 15. mai 2023 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Ööbik 15. mai 2023 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Ööbik 15. mai 2023 Võru
Muraste Looduskool Ööbik 15. mai 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Ööbik 15. mai 2023 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Ööbik 15. mai 2023 Järva
Kääpa Põhikool Ööbik 15. mai 2023 Võru
Risti Kool 6-9 Ööbik 16. mai 2023 Harju
Lümanda Põhikool 4 Ööbik 16. mai 2023 Saare
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Ööbik 16. mai 2023 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Ööbik 16. mai 2023 Saare
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Ööbik 16. mai 2023 Tartu
Krootuse Põhikool Ööbik 16. mai 2023 Põlva
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Ööbik 16. mai 2023 Harju
Peetri Kool 4b Ööbik 17. mai 2023 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Ööbik 17. mai 2023 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 1-4 Ööbik 18. mai 2023 Valga
Kohila Gümnaasium 1 Ööbik 19. mai 2023 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 1 Ööbik 19. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Ööbik 19. mai 2023 Lääne-Viru
Risti Kool Ööbik 20. mai 2023 Harju
Lümanda Põhikool 1-2 Ööbik 20. mai 2023 Saare
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Ööbik 20. mai 2023 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Ööbik 20. mai 2023 Saare
Tallinna Päevalille Lasteaed Ööbik 21. mai 2023 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool Ööbik 23. mai 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ööbik 27. mai 2023 Harju

Tagasi tulemuste juurde