Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Nartisiss murus"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 56 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Alavere Põhikool 1 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Ööbik 9. mai 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Ööbik 9. mai 2023 Järva
Are Kool Ööbik 30. aprill 2023 Pärnu
Are Kool 3 Ööbik 13. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ööbik 27. mai 2023 Harju
Haanja Kool 12 Ööbik 10. mai 2023 Võru
Jõgeva Põhikool 3a Ööbik 14. mai 2023 Jõgeva
Kääpa Põhikool Ööbik 15. mai 2023 Võru
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Ööbik 13. mai 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Ööbik 7. mai 2023 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Ööbik 20. mai 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Ööbik 19. mai 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Ööbik 12. mai 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Ööbik 15. mai 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Ööbik 13. mai 2023 Ida-Viru
Koigi Kool 2 Ööbik 9. mai 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Ööbik 7. mai 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Ööbik 14. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Ööbik 12. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ööbik 14. mai 2023 Harju
Krootuse Põhikool Ööbik 16. mai 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Ööbik 1. mai 2023 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Ööbik 12. mai 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Ööbik 8. mai 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Ööbik 10. mai 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Ööbik 15. mai 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Ööbik 20. mai 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Ööbik 16. mai 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Ööbik 12. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Ööbik 11. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Ööbik 8. mai 2023 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Ööbik 20. mai 2023 Saare
Muraste Looduskool Ööbik 15. mai 2023 Harju
Nõo Põhikool 1a Ööbik 12. mai 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Ööbik 8. mai 2023 Tartu
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Ööbik 16. mai 2023 Saare
Osula Põhikool 2 Ööbik 14. mai 2023 Võru
Osula Põhikool 3 Ööbik 1. mai 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Ööbik 15. mai 2023 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Ööbik 11. mai 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Ööbik 12. mai 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Ööbik 17. mai 2023 Järva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Ööbik 8. mai 2023 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3b Ööbik 10. mai 2023 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Ööbik 17. mai 2023 Jõgeva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Ööbik 5. mai 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Ööbik 10. mai 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Ööbik 12. mai 2023 Harju
Rakke Kool 1 Ööbik 11. mai 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Ööbik 11. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Ööbik 19. mai 2023 Lääne-Viru
Risti Kool Ööbik 20. mai 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Ööbik 16. mai 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 1 Ööbik 10. mai 2023 Järva
Sadala Põhikool 6 Ööbik 10. mai 2023 Jõgeva
Savikoja Ööbik 9. mai 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ööbik 9. mai 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Ööbik 15. mai 2023 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1a Ööbik 12. mai 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Ööbik 8. mai 2023 Hiiu
Tallinna Kesklinna Põhikool Ööbik 23. mai 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Ööbik 11. mai 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Ööbik 16. mai 2023 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Ööbik 16. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Ööbik 21. mai 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Ööbik 19. mai 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Ööbik 4. mai 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Ööbik 16. mai 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Ööbik 1. mai 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Ööbik 11. mai 2023 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Ööbik 10. mai 2023 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Ööbik 11. mai 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Ööbik 8. mai 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ööbik 10. mai 2023 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-4 Ööbik 18. mai 2023 Valga
Valga Põhikool 1a Ööbik 12. mai 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Ööbik 12. mai 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Ööbik 4. mai 2023 Võru
Virtsu Kool 2-4 Ööbik 12. mai 2023 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Ööbik 28. aprill 2023 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Ööbik 15. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde