Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kured"
Sirli, Mariette
Rakvere Põhikool 1a
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Kägu 1. aprill 2023 Rapla
Kadrina Keskkool 1b Kägu 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 Kägu 21. aprill 2023 Viljandi
Osula Põhikool 3 Kägu 21. aprill 2023 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kägu 24. aprill 2023 Rapla
Riidaja Põhikool 6-9 Kägu 25. aprill 2023 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kägu 25. aprill 2023 Harju
Tilsi Lasteaed Muumioru "Muumid" Kägu 25. aprill 2023 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kägu 26. aprill 2023 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Kägu 26. aprill 2023 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Kägu 27. aprill 2023 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kägu 27. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 2a Kägu 27. aprill 2023 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kägu 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2023 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kägu 28. aprill 2023 Jõgeva
Rakke Kool 7 Kägu 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kägu 29. aprill 2023 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Kägu 29. aprill 2023 Pärnu
Pihtla Lasteaed "Soobik" Kägu 29. aprill 2023 Saare
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Kägu 30. aprill 2023 Tartu
Are Kool Kägu 30. aprill 2023 Pärnu
Nõo Põhikool 1b Kägu 30. aprill 2023 Tartu
Viluste Põhikool 4 Kägu 1. mai 2023 Põlva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Kägu 2. mai 2023 Võru
Kadrina Keskkool 6abd Kägu 2. mai 2023 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 2 Kägu 2. mai 2023 Põlva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Kägu 3. mai 2023 Viljandi
Haanja Kool 3 Kägu 3. mai 2023 Võru
Haanja Kool 12 Kägu 3. mai 2023 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kägu 4. mai 2023 Harju
Värska Gümnaasium 2 Kägu 4. mai 2023 Võru
Kuldre Kool 6 Kägu 4. mai 2023 Võru
Hargla Kool 23 Kägu 5. mai 2023 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kägu 5. mai 2023 Ida-Viru
Risti Põhikool 2 Kägu 5. mai 2023 Lääne
Kose Gümnaasium 1a Kägu 5. mai 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Kägu 5. mai 2023 Harju
Tõrva Gümnaasium 45 Kägu 6. mai 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Kägu 6. mai 2023 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kägu 6. mai 2023 Pärnu
Nõva Kool 1-6 Kägu 6. mai 2023 Lääne
Virtsu Kool 2-4 Kägu 6. mai 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kägu 6. mai 2023 Tartu
Savikoja Kägu 6. mai 2023 Tartu
Alavere Põhikool 1 Kägu 6. mai 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7a Kägu 6. mai 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Kägu 6. mai 2023 Tartu
Sõmeru Põhikool 1a Kägu 6. mai 2023 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kägu 6. mai 2023 Jõgeva
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Kägu 7. mai 2023 Järva
Kohila Mõisakool 4 Kägu 7. mai 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 1a Kägu 7. mai 2023 Viljandi
Värska Gümnaasium 3 Kägu 7. mai 2023 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kägu 7. mai 2023 Pärnu
Tori Põhikool 3 Kägu 7. mai 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 1a Kägu 7. mai 2023 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Kägu 8. mai 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kägu 8. mai 2023 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Kägu 8. mai 2023 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Kägu 8. mai 2023 Järva
Alavere Põhikool 2 Kägu 8. mai 2023 Harju
Vana-Vigala Põhikool 1 Kägu 8. mai 2023 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Kägu 8. mai 2023 Tartu
Peetri Kool 4b Kägu 8. mai 2023 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kägu 9. mai 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Kägu 9. mai 2023 Järva
Lümanda Põhikool 3 Kägu 9. mai 2023 Saare
Kose Gümnaasium 2b Kägu 9. mai 2023 Harju
Sadala Põhikool 6 Kägu 9. mai 2023 Jõgeva
Risti Kool 6-9 Kägu 9. mai 2023 Harju
Metsküla Algkool 3-5 Kägu 10. mai 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kägu 10. mai 2023 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kägu 10. mai 2023 Pärnu
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Kägu 10. mai 2023 Saare
Valga Põhikool 1a Kägu 11. mai 2023 Valga
Muraste Looduskool Kägu 11. mai 2023 Harju
Rakke Kool 1 Kägu 11. mai 2023 Lääne-Viru
Risti Kool Kägu 11. mai 2023 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Kägu 11. mai 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kägu 11. mai 2023 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kägu 12. mai 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 7c Kägu 12. mai 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Kägu 12. mai 2023 Harju
Rakvere Põhikool 1a Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Kägu 13. mai 2023 Võru
Tamsalu Gümnaasium 1 Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kägu 13. mai 2023 Harju
Krootuse Põhikool Kägu 13. mai 2023 Põlva
Raasiku Põhikool 1 Kägu 13. mai 2023 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kägu 13. mai 2023 Järva
Nõo Põhikool 1a Kägu 13. mai 2023 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Kägu 14. mai 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Kägu 14. mai 2023 Hiiu
Kose Gümnaasium 1c Kägu 14. mai 2023 Harju
Põlva Kool 6d Kägu 15. mai 2023 Põlva
Muhu Põhikool 5 Kägu 15. mai 2023 Saare
Tallinna Päevalille Lasteaed Kägu 16. mai 2023 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Kägu 16. mai 2023 Saare
Suure-Jaani Kool 3b Kägu 16. mai 2023 Viljandi
Lümanda Põhikool 1-2 Kägu 16. mai 2023 Saare
Pärnu Rääma Põhikool 4a Kägu 16. mai 2023 Pärnu
Hummuli Põhikool 2 Kägu 19. mai 2023 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kägu 20. mai 2023 Harju
Rakvere Eragümnaasium 5 Kägu 22. mai 2023 Lääne-Viru
Tabivere Põhikool 2 Kägu 25. mai 2023 Tartu

Tagasi tulemuste juurde