Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kaunid kevadõied"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Kägu 6. mai 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Kägu 8. mai 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Kägu 9. mai 2023 Järva
Are Kool Kägu 30. aprill 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kägu 9. mai 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kägu 20. mai 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Kägu 30. aprill 2023 Tartu
Haanja Kool 12 Kägu 3. mai 2023 Võru
Haanja Kool 3 Kägu 3. mai 2023 Võru
Hargla Kool 23 Kägu 5. mai 2023 Valga
Hummuli Põhikool 2 Kägu 19. mai 2023 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Kägu 13. mai 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Kägu 7. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1b Kägu 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Kägu 2. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Kägu 6. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7c Kägu 12. mai 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kägu 25. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kägu 7. mai 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kägu 11. mai 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Kägu 3. mai 2023 Viljandi
Kohila Mõisakool 4 Kägu 7. mai 2023 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Kägu 5. mai 2023 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kägu 10. mai 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kägu 6. mai 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Kägu 8. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1a Kägu 5. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Kägu 14. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Kägu 9. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Kägu 8. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kägu 4. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kägu 26. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Kägu 13. mai 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2023 Põlva
Kuldre Kool 6 Kägu 4. mai 2023 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Kägu 29. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Kägu 5. mai 2023 Harju
Lümanda Põhikool 1-2 Kägu 16. mai 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Kägu 9. mai 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Kägu 6. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kägu 6. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Kägu 11. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Kägu 10. mai 2023 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kägu 15. mai 2023 Saare
Muraste Looduskool Kägu 11. mai 2023 Harju
Nõo Põhikool 1a Kägu 13. mai 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Kägu 30. aprill 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Kägu 6. mai 2023 Lääne
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Kägu 16. mai 2023 Saare
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Kägu 14. mai 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kägu 6. mai 2023 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Kägu 13. mai 2023 Võru
Osula Põhikool 3 Kägu 21. aprill 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Kägu 7. mai 2023 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Kägu 12. mai 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Kägu 16. mai 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Kägu 8. mai 2023 Järva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Kägu 29. aprill 2023 Saare
Põlva Kool 2a Kägu 27. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Kägu 15. mai 2023 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kägu 27. aprill 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Kägu 8. mai 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Kägu 13. mai 2023 Harju
Rakke Kool 1 Kägu 11. mai 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Kägu 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Kägu 22. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Kägu 25. aprill 2023 Valga
Risti Kool Kägu 11. mai 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Kägu 9. mai 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Kägu 5. mai 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Kägu 8. mai 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Kägu 13. mai 2023 Järva
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Kägu 10. mai 2023 Saare
Sadala Põhikool 6 Kägu 9. mai 2023 Jõgeva
Savikoja Kägu 6. mai 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Kägu 24. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Kägu 6. mai 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Kägu 1. aprill 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 1a Kägu 7. mai 2023 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3b Kägu 16. mai 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Kägu 14. mai 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Kägu 25. mai 2023 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Kägu 12. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Kägu 16. mai 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Kägu 13. mai 2023 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Kägu 27. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Kägu 21. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kägu 29. aprill 2023 Viljandi
Tilsi Lasteaed Muumioru "Muumid" Kägu 25. aprill 2023 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Kägu 2. mai 2023 Põlva
Tori Põhikool 3 Kägu 7. mai 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Kägu 26. aprill 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Kägu 6. mai 2023 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kägu 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kägu 10. mai 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kägu 8. mai 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Kägu 11. mai 2023 Valga
Vana-Vigala Põhikool 1 Kägu 8. mai 2023 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Kägu 6. mai 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kägu 4. mai 2023 Võru
Värska Gümnaasium 3 Kägu 7. mai 2023 Võru
Viluste Põhikool 4 Kägu 1. mai 2023 Põlva
Virtsu Kool 2-4 Kägu 6. mai 2023 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kägu 28. aprill 2023 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Kägu 2. mai 2023 Võru

Tagasi tulemuste juurde