Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

""
A.M.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pihtla Lasteaed "Soobik" Ülane 29. märts 2023 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Ülane 1. aprill 2023 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ülane 6. aprill 2023 Tartu
Audru Kool 1b Ülane 8. aprill 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 2 Ülane 8. aprill 2023 Rapla
Lümanda Põhikool 1-2 Ülane 9. aprill 2023 Saare
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Ülane 10. aprill 2023 Saare
Are Kool Ülane 10. aprill 2023 Pärnu
Tori Põhikool 3 Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Ülane 11. aprill 2023 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Ülane 11. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Ülane 11. aprill 2023 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ülane 11. aprill 2023 Rapla
Kuressaare Nooruse Kool 1b Ülane 11. aprill 2023 Saare
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Ülane 12. aprill 2023 Põlva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Ülane 12. aprill 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Ülane 12. aprill 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Ülane 12. aprill 2023 Jõgeva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Riidaja Põhikool 6-9 Ülane 12. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 4 Ülane 12. aprill 2023 Saare
Risti Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2023 Lääne
Lüllemäe Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 3 Ülane 13. aprill 2023 Saare
Mäetaguse Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2023 Ida-Viru
Virtsu Kool 2-4 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 13. aprill 2023 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Ülane 13. aprill 2023 Harju
Sadala Põhikool 6 Ülane 13. aprill 2023 Jõgeva
Suure-Jaani Kool 2b Ülane 13. aprill 2023 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu
Varbla Kool 13 Ülane 14. aprill 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Ülane 14. aprill 2023 Saare
Haanja Kool 12 Ülane 14. aprill 2023 Võru
Laupa Põhikool 3 Ülane 14. aprill 2023 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Savikoja Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 6c Ülane 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Ülane 15. aprill 2023 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Ülane 15. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Ülane 15. aprill 2023 Hiiu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Ülane 15. aprill 2023 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 1 Ülane 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2023 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Ülane 15. aprill 2023 Pärnu
Tartu Loodusmaja 1 Ülane 15. aprill 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 15. aprill 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Ülane 16. aprill 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 16. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Ülane 16. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Ülane 16. aprill 2023 Rapla
Alavere Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2023 Harju
Värska Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2023 Võru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Ülane 16. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Ülane 16. aprill 2023 Ida-Viru
Haanja Kool 3 Ülane 16. aprill 2023 Võru
Kose Gümnaasium 2b Ülane 16. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1a Ülane 16. aprill 2023 Pärnu
Risti Kool Ülane 16. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 3d Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Virtsu Kool 1 Ülane 16. aprill 2023 Pärnu
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Ülane 16. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Ülane 17. aprill 2023 Rapla
Rakke Kool 7 Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Ülane 17. aprill 2023 Tartu
Rakvere Põhikool 1a Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Krootuse Põhikool Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Kose Gümnaasium 1c Ülane 17. aprill 2023 Harju
Tilsi Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Rakke Kool 1 Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Ülane 17. aprill 2023 Viljandi
Kääpa Põhikool Ülane 17. aprill 2023 Võru
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Ülane 17. aprill 2023 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2023 Pärnu
Saverna Põhikool 4 Ülane 18. aprill 2023 Põlva
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Ülane 18. aprill 2023 Pärnu
Oru Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2023 Harju
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Ülane 18. aprill 2023 Rapla
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Ülane 18. aprill 2023 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Ülane 18. aprill 2023 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 7a Ülane 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2023 Valga
Hargla Kool 23 Ülane 18. aprill 2023 Valga
Kadrina Keskkool 1a Ülane 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Merivälja Lasteaed "Korallid" Ülane 18. aprill 2023 Harju
Laitse lasteaed "Õiekesed" Ülane 19. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Ülane 19. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Ülane 19. aprill 2023 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2023 Järva
Kuldre Kool 6 Ülane 19. aprill 2023 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Ülane 19. aprill 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Ülane 20. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2023 Harju
Rakvere Eragümnaasium 5 Ülane 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 3a Ülane 20. aprill 2023 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 45 Ülane 20. aprill 2023 Valga
Raasiku Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Ülane 20. aprill 2023 Tartu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Ülane 21. aprill 2023 Järva
Värska Gümnaasium 1 Ülane 21. aprill 2023 Võru
Peetri Kool 4b Ülane 21. aprill 2023 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Ülane 21. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4c Ülane 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-3 Ülane 21. aprill 2023 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Ülane 22. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Haljala Kool 2 Ülane 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 4e Ülane 23. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ülane 23. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Ülane 23. aprill 2023 Pärnu
Nurme Kool 6 Ülane 23. aprill 2023 Järva
Muraste Looduskool Ülane 23. aprill 2023 Harju
Näpi Kool 5 Ülane 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Ülane 25. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Ülane 25. aprill 2023 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" Ülane 25. aprill 2023 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Ülane 25. aprill 2023 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Ülane 26. aprill 2023 Harju
Tabivere Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 6abd Ülane 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Ülane 28. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2023 Harju
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Ülane 30. aprill 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Ülane 30. aprill 2023 Lääne
Are Kool 3 Ülane 1. mai 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1a Ülane 1. mai 2023 Harju
Põlva Kool 6d Ülane 1. mai 2023 Põlva
Kadrina Keskkool 7c Ülane 2. mai 2023 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 3-5 Ülane 2. mai 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Ülane 2. mai 2023 Valga
Metsküla Algkool 1-2 Ülane 4. mai 2023 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Ülane 5. mai 2023 Järva
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Ülane 9. mai 2023 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 9. mai 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Ülane 16. mai 2023 Tartu

Tagasi tulemuste juurde