Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kevad"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Ülane 21. aprill 2023 Järva
Are Kool Ülane 10. aprill 2023 Pärnu
Are Kool 3 Ülane 1. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Ülane 21. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ülane 23. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1a Ülane 16. aprill 2023 Pärnu
Audru Kool 1b Ülane 8. aprill 2023 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Ülane 16. aprill 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Ülane 12. aprill 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Ülane 14. aprill 2023 Võru
Haanja Kool 3 Ülane 16. aprill 2023 Võru
Haljala Kool 2 Ülane 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Hargla Kool 23 Ülane 18. aprill 2023 Valga
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Ülane 25. aprill 2023 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Ülane 26. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Ülane 20. aprill 2023 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 4e Ülane 23. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Ülane 17. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 1a Ülane 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Ülane 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Ülane 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Ülane 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7c Ülane 2. mai 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Ülane 16. aprill 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Ülane 12. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Ülane 19. aprill 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Ülane 23. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Ülane 17. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2 Ülane 8. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Ülane 16. aprill 2023 Rapla
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Ülane 18. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Ülane 17. aprill 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Ülane 16. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Ülane 18. aprill 2023 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Ülane 21. aprill 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Ülane 28. aprill 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1a Ülane 1. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Ülane 17. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Ülane 16. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Ülane 11. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 16. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Ülane 15. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Ülane 11. aprill 2023 Põlva
Kuldre Kool 6 Ülane 19. aprill 2023 Võru
Kuressaare Nooruse Kool 1b Ülane 11. aprill 2023 Saare
Laitse lasteaed "Õiekesed" Ülane 19. aprill 2023 Harju
Laupa Põhikool 3 Ülane 14. aprill 2023 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Ülane 1. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Ülane 18. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Ülane 19. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Ülane 9. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Ülane 13. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Ülane 12. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Ülane 19. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Ülane 15. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ülane 6. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2023 Ida-Viru
Merivälja Lasteaed "Korallid" Ülane 18. aprill 2023 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Ülane 4. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Ülane 2. mai 2023 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2023 Saare
Muraste Looduskool Ülane 23. aprill 2023 Harju
Näpi Kool 5 Ülane 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Ülane 17. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Ülane 20. aprill 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Ülane 30. aprill 2023 Lääne
Nurme Kool 6 Ülane 23. aprill 2023 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 13. aprill 2023 Saare
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Ülane 14. aprill 2023 Saare
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Ülane 13. aprill 2023 Harju
Oru Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Ülane 12. aprill 2023 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Ülane 15. aprill 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Ülane 21. aprill 2023 Järva
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Ülane 30. aprill 2023 Harju
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Ülane 16. aprill 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Ülane 29. märts 2023 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3b Ülane 22. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 2a Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Ülane 1. mai 2023 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Ülane 11. aprill 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" Ülane 25. aprill 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Ülane 20. aprill 2023 Harju
Rakke Kool 1 Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Ülane 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Ülane 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Ülane 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Ülane 12. aprill 2023 Valga
Risti Kool Ülane 16. aprill 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Ülane 5. mai 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2023 Järva
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Ülane 10. aprill 2023 Saare
Sadala Põhikool 6 Ülane 13. aprill 2023 Jõgeva
Saverna Põhikool 4 Ülane 18. aprill 2023 Põlva
Savikoja Ülane 14. aprill 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ülane 11. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Ülane 16. aprill 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 2b Ülane 13. aprill 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Ülane 15. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Ülane 15. aprill 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2023 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Ülane 15. aprill 2023 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Ülane 25. aprill 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Ülane 17. aprill 2023 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Ülane 9. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Ülane 12. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Ülane 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Ülane 15. aprill 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Ülane 16. mai 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Ülane 12. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Ülane 25. aprill 2023 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2023 Põlva
Tori Põhikool 3 Ülane 11. aprill 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Ülane 2. mai 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Ülane 20. aprill 2023 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Ülane 18. aprill 2023 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 9. mai 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Ülane 20. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Ülane 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2023 Valga
Varbla Kool 13 Ülane 14. aprill 2023 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Ülane 21. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2023 Võru
Virtsu Kool 1 Ülane 16. aprill 2023 Pärnu
Virtsu Kool 2-4 Ülane 13. aprill 2023 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde