Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kobarhüatsint."
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Nurmenukk 26. aprill 2023 Järva
Are Kool Nurmenukk 24. aprill 2023 Pärnu
Are Kool 3 Nurmenukk 4. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Nurmenukk 23. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1a Nurmenukk 16. aprill 2023 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Nurmenukk 30. aprill 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Nurmenukk 14. aprill 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Nurmenukk 24. aprill 2023 Võru
Haanja Kool 3 Nurmenukk 23. aprill 2023 Võru
Haljala Kool 2 Nurmenukk 9. mai 2023 Lääne-Viru
Hargla Kool 23 Nurmenukk 28. aprill 2023 Valga
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Nurmenukk 2. mai 2023 Harju
Hummuli Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Nurmenukk 28. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Nurmenukk 2. mai 2023 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 4e Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Nurmenukk 23. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 1a Nurmenukk 6. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Nurmenukk 4. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Nurmenukk 2. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7c Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Nurmenukk 22. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Nurmenukk 26. aprill 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Nurmenukk 23. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Nurmenukk 21. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Nurmenukk 17. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Nurmenukk 21. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Nurmenukk 6. mai 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Nurmenukk 28. aprill 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Nurmenukk 13. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Nurmenukk 23. aprill 2023 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Nurmenukk 23. aprill 2023 Järva
Koigi Kool 2 Nurmenukk 9. mai 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Nurmenukk 16. aprill 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Nurmenukk 11. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Nurmenukk 9. mai 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Nurmenukk 9. mai 2023 Tartu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Nurmenukk 18. aprill 2023 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Nurmenukk 3. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Nurmenukk 30. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 30. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 27. aprill 2023 Põlva
Kuldre Kool 6 Nurmenukk 2. mai 2023 Võru
Kuressaare Nooruse Kool 1b Nurmenukk 2. mai 2023 Saare
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Nurmenukk 29. aprill 2023 Harju
Laitse lasteaed "Õiekesed" Nurmenukk 14. aprill 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Nurmenukk 17. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 17. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Nurmenukk 17. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Nurmenukk 17. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Nurmenukk 17. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Nurmenukk 10. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Nurmenukk 12. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Nurmenukk 2. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Nurmenukk 20. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Nurmenukk 13. aprill 2023 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Nurmenukk 3. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Nurmenukk 3. mai 2023 Pärnu
Mooste Mõisakool Nurmenukk 4. mai 2023 Põlva
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 29. aprill 2023 Saare
Muraste Looduskool Nurmenukk 27. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1a Nurmenukk 23. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne
Nurme Kool 6 Nurmenukk 25. aprill 2023 Järva
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Nurmenukk 25. aprill 2023 Saare
Oru Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2023 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 22. aprill 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Nurmenukk 10. mai 2023 Järva
Pärnu Kesklinna Lasteaed "Naaskelnokk" Nurmenukk 23. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Nurmenukk 21. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Nurmenukk 6. mai 2023 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Nurmenukk 21. aprill 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Nurmenukk 3. mai 2023 Järva
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 4. mai 2023 Harju
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Nurmenukk 3. mai 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Nurmenukk 16. aprill 2023 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3b Nurmenukk 4. mai 2023 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Nurmenukk 17. mai 2023 Jõgeva
Põlva Kool 2a Nurmenukk 30. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Nurmenukk 1. mai 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Nurmenukk 19. aprill 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Nurmenukk 2. mai 2023 Harju
Rakke Kool 1 Nurmenukk 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Nurmenukk 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Nurmenukk 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Nurmenukk 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Nurmenukk 1. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Nurmenukk 11. mai 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Nurmenukk 26. aprill 2023 Valga
Risti Kool 6-9 Nurmenukk 1. mai 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Järva
Sadala Põhikool 6 Nurmenukk 8. mai 2023 Jõgeva
Saverna Põhikool 4 Nurmenukk 23. aprill 2023 Põlva
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Nurmenukk 2. mai 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 1a Nurmenukk 4. mai 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Nurmenukk 22. aprill 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 2b Nurmenukk 22. aprill 2023 Viljandi
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Nurmenukk 20. aprill 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Nurmenukk 24. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 25. aprill 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Nurmenukk 14. mai 2023 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Nurmenukk 19. mai 2023 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Nurmenukk 29. aprill 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Nurmenukk 16. mai 2023 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Nurmenukk 9. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Nurmenukk 29. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Nurmenukk 23. aprill 2023 Tartu
Tartu Tamme Kool 1c Nurmenukk 11. aprill 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Nurmenukk 1. mai 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Nurmenukk 17. aprill 2023 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Nurmenukk 27. aprill 2023 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Nurmenukk 2. mai 2023 Valga
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Nurmenukk 21. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Nurmenukk 1. mai 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 30. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2023 Valga
Valga Põhikool 1a Nurmenukk 21. aprill 2023 Valga
Valga Priimetsa Kool 4-8 Nurmenukk 19. mai 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 26. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Võru
Viluste Põhikool 4 Nurmenukk 24. aprill 2023 Põlva
Virtsu Kool 1 Nurmenukk 18. aprill 2023 Pärnu
Virtsu Kool 2-4 Nurmenukk 18. aprill 2023 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Nurmenukk 24. aprill 2023 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde