Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lumikelluke"
Getter Männiste
Imavere Põhikool 3
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 1-2 Nurmenukk 10. aprill 2023 Saare
Tartu Tamme Kool 1c Nurmenukk 11. aprill 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Nurmenukk 11. aprill 2023 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Nurmenukk 12. aprill 2023 Saare
Mäetaguse Põhikool 2 Nurmenukk 13. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Nurmenukk 13. aprill 2023 Ida-Viru
Laitse lasteaed "Õiekesed" Nurmenukk 14. aprill 2023 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Nurmenukk 14. aprill 2023 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Nurmenukk 16. aprill 2023 Pärnu
Audru Kool 1a Nurmenukk 16. aprill 2023 Pärnu
Pihtla Lasteaed "Soobik" Nurmenukk 16. aprill 2023 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 17. aprill 2023 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Nurmenukk 17. aprill 2023 Viljandi
Lüllemäe Põhikool 1 Nurmenukk 17. aprill 2023 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Nurmenukk 17. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Nurmenukk 17. aprill 2023 Viljandi
Loksa Gümnaasium 2-3 Nurmenukk 17. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Nurmenukk 17. aprill 2023 Harju
Virtsu Kool 2-4 Nurmenukk 18. aprill 2023 Pärnu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Nurmenukk 18. aprill 2023 Viljandi
Virtsu Kool 1 Nurmenukk 18. aprill 2023 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Nurmenukk 19. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Nurmenukk 20. aprill 2023 Tartu
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Nurmenukk 20. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Nurmenukk 21. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2 Nurmenukk 21. aprill 2023 Rapla
Rakvere Põhikool 1a Nurmenukk 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Nurmenukk 21. aprill 2023 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Nurmenukk 21. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Nurmenukk 21. aprill 2023 Pärnu
Valga Põhikool 1a Nurmenukk 21. aprill 2023 Valga
Rakvere Eragümnaasium 5 Nurmenukk 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Nurmenukk 22. aprill 2023 Rapla
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 22. aprill 2023 Võru
Suure-Jaani Kool 2b Nurmenukk 22. aprill 2023 Viljandi
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Nurmenukk 22. aprill 2023 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Nurmenukk 23. aprill 2023 Järva
Tallinna Päevalille Lasteaed Nurmenukk 23. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Nurmenukk 23. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 3 Nurmenukk 23. aprill 2023 Võru
Tartu Loodusmaja 1 Nurmenukk 23. aprill 2023 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Nurmenukk 23. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Nurmenukk 23. aprill 2023 Ida-Viru
Nõo Põhikool 1a Nurmenukk 23. aprill 2023 Tartu
Pärnu Kesklinna Lasteaed "Naaskelnokk" Nurmenukk 23. aprill 2023 Pärnu
Kääpa Põhikool Nurmenukk 23. aprill 2023 Võru
Saverna Põhikool 4 Nurmenukk 23. aprill 2023 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Nurmenukk 24. aprill 2023 Hiiu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Nurmenukk 24. aprill 2023 Jõgeva
Alavere Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7b Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Are Kool Nurmenukk 24. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 12 Nurmenukk 24. aprill 2023 Võru
Risti Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne
Viluste Põhikool 4 Nurmenukk 24. aprill 2023 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Nurmenukk 24. aprill 2023 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 25. aprill 2023 Hiiu
Jüri Gümnaasium 4e Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Nurmenukk 25. aprill 2023 Põlva
Kose Gümnaasium 2b Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 25. aprill 2023 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Nurmenukk 25. aprill 2023 Saare
Nurme Kool 6 Nurmenukk 25. aprill 2023 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Nurmenukk 26. aprill 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 7c Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Nurmenukk 26. aprill 2023 Valga
Albu Põhikool 1-3 Nurmenukk 26. aprill 2023 Järva
Oru Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Hummuli Põhikool 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Valga
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 26. aprill 2023 Võru
Nõva Kool 1-6 Nurmenukk 26. aprill 2023 Lääne
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Nurmenukk 26. aprill 2023 Harju
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 26. aprill 2023 Võru
Tilsi Põhikool 2 Nurmenukk 27. aprill 2023 Põlva
Rakke Kool 7 Nurmenukk 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 27. aprill 2023 Põlva
Muraste Looduskool Nurmenukk 27. aprill 2023 Harju
Hargla Kool 23 Nurmenukk 28. aprill 2023 Valga
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 28. aprill 2023 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Nurmenukk 28. aprill 2023 Harju
Kohila Mõisakool 4 Nurmenukk 28. aprill 2023 Rapla
Rakke Kool 1 Nurmenukk 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Nurmenukk 29. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Nurmenukk 29. aprill 2023 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Nurmenukk 29. aprill 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 29. aprill 2023 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Nurmenukk 30. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Nurmenukk 30. aprill 2023 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1c Nurmenukk 30. aprill 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Nurmenukk 30. aprill 2023 Tartu
Põlva Kool 2a Nurmenukk 30. aprill 2023 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2023 Jõgeva
Nõo Põhikool 1b Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 3d Nurmenukk 1. mai 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Nurmenukk 1. mai 2023 Lääne-Viru
Risti Kool 6-9 Nurmenukk 1. mai 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Nurmenukk 1. mai 2023 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 2a Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Nurmenukk 1. mai 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 1 Nurmenukk 1. mai 2023 Rapla
Põlva Kool 6d Nurmenukk 1. mai 2023 Põlva
Raasiku Põhikool 1 Nurmenukk 2. mai 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Nurmenukk 2. mai 2023 Jõgeva
Kuressaare Nooruse Kool 1b Nurmenukk 2. mai 2023 Saare
Kadrina Keskkool 6c Nurmenukk 2. mai 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Nurmenukk 2. mai 2023 Lääne-Viru
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Nurmenukk 2. mai 2023 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Nurmenukk 2. mai 2023 Valga
Valga Jaanikese Kool 1-4 Nurmenukk 2. mai 2023 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Nurmenukk 2. mai 2023 Tartu
Kuldre Kool 6 Nurmenukk 2. mai 2023 Võru
Metsküla Algkool 3-5 Nurmenukk 3. mai 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Nurmenukk 3. mai 2023 Järva
Metsküla Algkool 1-2 Nurmenukk 3. mai 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Nurmenukk 3. mai 2023 Tartu
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Nurmenukk 3. mai 2023 Harju
Are Kool 3 Nurmenukk 4. mai 2023 Pärnu
Mooste Mõisakool Nurmenukk 4. mai 2023 Põlva
Pirita Majandusgümnaasium 3b Nurmenukk 4. mai 2023 Harju
Sõmeru Põhikool 1a Nurmenukk 4. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Nurmenukk 4. mai 2023 Lääne-Viru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Nurmenukk 4. mai 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Nurmenukk 6. mai 2023 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 4a Nurmenukk 6. mai 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7b Nurmenukk 6. mai 2023 Rapla
Sadala Põhikool 6 Nurmenukk 8. mai 2023 Jõgeva
Koigi Kool 2 Nurmenukk 9. mai 2023 Järva
Haljala Kool 2 Nurmenukk 9. mai 2023 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Nurmenukk 9. mai 2023 Harju
Konguta Kool 1 Nurmenukk 9. mai 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Nurmenukk 9. mai 2023 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Nurmenukk 10. mai 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2023 Järva
Rakvere Vabaduse Kool 4c Nurmenukk 11. mai 2023 Lääne-Viru
Tabivere Põhikool 2 Nurmenukk 14. mai 2023 Tartu
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Nurmenukk 16. mai 2023 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Nurmenukk 17. mai 2023 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Nurmenukk 19. mai 2023 Pärnu
Valga Priimetsa Kool 4-8 Nurmenukk 19. mai 2023 Valga

Tagasi tulemuste juurde