Kevadfoto:

"Pindpinevus"

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Lillad lilled"
Lukas Põldsam
Lagedi lasteaed "Mesimummud"
"Võililled säramas"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Kellukad"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Jalutuskäigul"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"
"Kevadine Treppoja"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Kuldnokk"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Reps ja kiivitajad"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Hallõgija"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
" Vikerkaar"
Kirill Loktev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Talisupleja"
Inga Jürioja
Paldiski Ühisgümnaasium 4
"Tere tulemast kurepere!"
7C klass
Kehra Gümnaasium 7c
"Sõbra ootel.."
7C klass
Kehra Gümnaasium 7c
"Oi kui ilus!"
Sandra Hansen
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Esimesed pajutibud!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Tael Ida-Virumaalt"
Marina Libba
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Aluoja juga aprillil"
Lüüli Kübarsepp
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Ämblik rõõmustab samuti kevade saabumise pärast"
Natalia Kuusk
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Ilus"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Tuhalanoiakaev (11.04.2022)"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Märtsikelluke"
Lennali Lepik
Konguta Kool 1
"Sinililled"
Lennali Lepik
Konguta Kool 1
"Vikerkaar"
Sebastian Aednik
Konguta Kool 1
"Готова к труду"
Kristina Bodyljeva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
"Крокусы"
Kristina Bodyljeva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
"Sarapuu"
Kristina Bodyljeva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
"Karikseened"
Joonas Arumäe
Voore Põhikool (LA) "Siilike"
"Pärast vihma"
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Elu algus"
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Krookused"
Lisandra Saar
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"4d"
Sofija Ivanova
Maardu Gümnaasium 4d
"4d"
Sofija Ivanova
Maardu Gümnaasium 4d
"Orav"
Anette Kapp
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"KEVADISED MARJAD"
DOMINIC RASKA
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"KASTANI ALL KEVAD."
MARIA ARTEL
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"TIBU TIBU"
Luisa Anett Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Piiluvad"
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Krookus"
Rasmus
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool
"Päikesetervitaja"
GR
Aruheina Lasteaed "Lustakad Liblikad"
"NARTSISSID "
Lasnamäe Põhikool 2a
Lasnamäe Põhikool 2a
"Elus on varje ja ilu"
7C
Kehra Gümnaasium 7c
"Kollane kuldtäht"
Arsen Kamenski
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Sinilill"
Pihla Viidu
Haanja Kool 2
"Kuldnokk"
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 4d
""Langevoja juga""
Matvei Alekseev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Lillede kuningriik"
Alina Hasjanova
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Puukoobas"
Mirell Poola
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Tärkamine"
Mirell Poola
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
""See vist on kajakas""
Jasper Nigola 6a Mõmmikud rühm
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
""Roheline puu""
Jasper Nigola 6a Mõmmikud rühm Pelguranna lasteaed
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
""Väike putukas""
Lenneli Peegel 3a Mõmmikud rühm Pelguranna lasteae
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Mesikäpa käpp"
Mikk Sepp
Lohusuu Kool 1-8
"Kevadpäikse paistel koolimaja"
Kirill Tšaštšin
Lohusuu Kool 1-8
"Lohusuu jäämäed"
Anastasia Tyschenko
Lohusuu Kool 1-8
"Naabrid"
Daniel Tint
Põlva Kool 1a
"Krookused"
Daniel Tint
Põlva Kool 1a
"Lepiklill"
6. B õppekäigul
Tõrva Gümnaasium 6
"Tere kevad !"
Eleriin Vitol
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool
"Sinililled"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"Päevapaabusilm"
Maribel Pruli
Valga Põhikool 4d
"Kevade rõõmud"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"sisalik"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"kevad"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Peitpilt- leia konn"
Triin Tuul
Parksepa Keskkool 1
"Sinilill"
Mia-Mirtel Minnus
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Krookus"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Väike päike"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Head isu!"
Miia Org
Nõo Põhikool 3b
"Krookusemeri"
Kendra Saar
Nõo Põhikool 3b
"Lill ja liblikas"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 3b
"Pilved"
Saskia Säde Matjus
Metsküla Algkool 1-3
"Koerliblikas"
Heinar Orusaluas
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Gängster"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Märtsikellukesed"
Grethe Kaeramaa
Konguta Kool 5-6
"Loojang"
Mirtel-Mia Kivirähk
Konguta Kool 5-6
"Sinine meri"
Gretel Roosi Tults
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Õitsemine"
Johan Mathias Krämann
Pirita Majandusgümnaasium 5c