Kevadfoto:

"Sõbra ootel.."

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 12: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kevadisel rannal (Ontika)"
Jelena Opfer
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
""
Lüüli Kübarsepp - Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
""
Diana Dranevskaja
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Sookured"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Märtsikellukesed"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 5-9
"Üksik tibuke"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 5-9
"Lumikellukesed"
Sebastian Aednik
Konguta Kool 1
"Märtsikellukesed"
Pille-Riin Paalits
Risti Kool 2
"Sinilill"
Hendrik Luik
Risti Kool 2
"Minul on VARI"
Hendrik Luik
Risti Kool 2
"Peidus teokarp"
Karel Rea
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Kevadine ussike"
Raimond Valdi
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Soome laht "
Kirill Loktev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Luiged"
Matvei Alekseev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Kobras"
Milia Abraite
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Kevadkaruslane"
Elenora Kallas
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"Hiireviu saaki otsimas"
Elenora Kallas
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"Uus ridaelamu ootab elanikke"
Elenora Kallas
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"Elu käib"
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Paiseleht"
Tõrva 6.n
Tõrva Gümnaasium 6
"Kevad südames"
7C
Kehra Gümnaasium 7c
"Lumikellukesed"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"Märtsikelluke"
Tuleviku LA Leiutajad
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad"
"5C"
Imeline liblikas
Kehra Gümnaasium 5c
"Kevadekuulutajad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Krookused"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Kevade rõõmud"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Lepatriinu"
Kirsili
Imavere Lasteaed Mõmmi "Müramõmm"
"Voolavad veed"
Mõmmikute rühm
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"
"Tere Kevad!"
Mõmmikute rühm
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"
"Ei jõua ära oodata...."
Mõmmikute rühm
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"
"Esimesed"
Jürgen Vald
Metsküla Algkool 1-3
"Varajased ärkajad"
Tanel, 2.klass
Mäetaguse Põhikool 2
"Till- till, lumilill."
Chelsin, 2. klass
Mäetaguse Põhikool 2
"Pajukiisu"
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
""
Tähemaa
Ambla-Aravete Kool (LA) "Tähemaa"
"Здравствуйте, а вот и я!"
Rühm Tilgakesed, L/a Kakkuke, Kohtla-Järve
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
"Ледяной птенец"
Rühm Tilgakesed, L/a Kakuke, Kohtla-Järve
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed"
""
Dima Muraskin
Maardu Gümnaasium 4d
""
Dima Muraskin
Maardu Gümnaasium 4d
"Märtsikelluke"
Arsen Kamenski
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Juba kevad käes!"
Kaarel Roosaar
Konguta Kool 5-6
"Üksinda"
Mirtel-Mia Kivirähk
Konguta Kool 5-6
"Särav kevad"
Markus Jürisson
Konguta Kool 5-6
"Maasika lehed"
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Kevadsoojus kasepuul"
Luisa Anett Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"KANAVARBAD"
Maria Artel
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Päike"
Liisete Pärnakivi
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
""
Sofija Ivanova
Maardu Gümnaasium 4d
"Tere, lumikellukesed!"
Hendrik Värva
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Kevad tuleb, pardid väljas."
Mirell Poola
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Üksik karikseen"
Joosep Liblik
Sonda Kool 1-3
"Kevadised lumikellukesed"
Arnika Amanov
Sonda Kool 1-3
"Kevad südames"
Markus Karp
Lohusuu Kool 1-8
"Õhtused krookused"
Jürgen Vald
Metsküla Algkool 1-3
"Krookused "
Emma-Lisete Edovald
Padise Põhikool 3
"Krookused "
Emma-Lisete Edovald Padise-Põhikool 3.kl
Padise Põhikool 3
"Krookus"
Hanna Tugi 3.klass Padise põhi kool
Padise Põhikool 3
"Oi, lumikellukesed!"
Lennali Lepik
Konguta Kool 1
"Lumikellukesed"
Adeele Vilu
Konguta Kool 1
"Veevulin"
Simona Sillandi
Põlva Kool 1a
"Karikseen"
Robin Rask
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Esimesed õied"
Emma Kadak
Risti Põhikool 3
"Krookus"
Emma Kadak
Risti Põhikool 3
"Sinised õiekesed"
Emma Kadak
Risti Põhikool 3
"Kompass"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Mõttepaus"
Johan Mathias Krämann
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Hiirepoisi lõunapaus"
Johan Mathias Krämann
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Sarapuu õitseb"
Eliise Tulver
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Üksik iludus"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Esimene sinilill"
Eliise Tulver
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Koerliblikas"
Miia Org
Nõo Põhikool 3b
"Karikseened"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 3b
"Hüvasti, talv"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 3b