Kevadfoto:

"Toonekurg"

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 19: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Maipõrnikas"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Põrnikas"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Näsiniin"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
""Lepatrinu""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
""Lilled""
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
""
Kirill Loktev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Sinililled "
Eduard Golubev
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b
"Sõbrad "
Valeria Tassinkevitš
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b
"Lilled"
Eduard Golubev
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b
"nurmenukk"
DOMINIC RASKA
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"sinised lilled"
DOMINIC RASKA
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Tulp"
Timo Kuusk
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"
"Kirju liblikas"
Arabella Viil
Metsküla Algkool 1-3
"Võilill ja Päevapaabusilm"
Polina Kritševski
Valga Põhikool 4d
"Väike päike"
Kätlin Raudla
Risti Kool 5-9
"Killuke kevadest"
Õunake Kohtla-Järve lasteaed Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake"
"Kevadlilled"
Õunake Kohtla-Järve lasteaed Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake"
"Luik"
Diana Dranevskaja
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Kevade rõõmud"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"lepatriinu"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"sipelgapesa"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Sinililled"
Devon Kasak
Valga Põhikool 4d
"Ema, ma olen siin!"
Sabina Smirnova
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Vihmane kevadpäev Tuhu rabas"
Ramon Sillaots Pärnu Vanalinna Pk 3. klass
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Rabakask"
Jako Johannes Vaher Pärnu Vanalinna Pk 3v klass
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Must-kärbsenäpp"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Üksik kevadine kaunitar"
Marie Raudsepp
Nõo Põhikool 3a
"Tähelepandamatu"
Marta Asi
Nõo Põhikool 3a
"Kas näed mind?"
Karl Miko Põdra
Nõo Põhikool 3a
"Õitsemine"
Karola Koemets
Valga Põhikool 4d
"Metsa sõber"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"Piilub..."
Sabina Smirnova
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Tulp"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"Õitseb"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"Õhtune jalutuskäik"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Rähnike rohus"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Õitemeri"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Kevade mandala"
Lennali Lepik
Konguta Kool 1
"Tulipunane lilleke"
Suure-Jaani 4.a klass
Suure-Jaani Kool 4a
"Käekaatsad"
Suure-Jaani 4.a klass
Suure-Jaani Kool 4a
"Tikker"
Suure-Jaani 4.a klass
Suure-Jaani Kool 4a
"Ülasevaip"
Mirell Poola
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Ilus kevad"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Poku kevadel"
Mairo Lehtoja
Nõo Põhikool 3b
"Varsakabjad"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 3b
"Sosistaja"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Maskeering"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Siil"
Robert Safonov
Pirita Majandusgümnaasium 5c