Kevadfoto:

"Varsakabjad"

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Märtsikellukesed"
Lüüli Kübarsepp
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
""
Sabina Smirnova
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
""
Diana Dranevskaja
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Kolm aastaaega koos"
5C
Kehra Gümnaasium 5c
"Sarapuul on kevad"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 5-9
"Haned"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Paiselehed"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 5-9
""Karikseen""
Sander Kortin
Väike-Maarja Gümnaasium 3a
"Õunapuu"
Margarita Plotnikova
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Krookused"
Stepan Tsarev
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Pajuurvad lõksus"
Kiur-Oskar Peterkop
Paide Hammerbecki Põhikool 3b
",,Lumikelluke tärkamas""
Laura-Liis Sklave
Paide Hammerbecki Põhikool 3b
"Päikest nautimas"
Emili Kõonurm
Paide Hammerbecki Põhikool 3b
"Võõrasemad"
Birgit Alliksaar
Valga Põhikool 4d
"Piiluv sinilill"
Tereesa Lepp/Metsküla Algkool 6.kl
Metsküla Algkool 4-6
"Lumikelluke"
Tereesa Lepp/Metsküla Algkool 6.kl
Metsküla Algkool 4-6
"Lepatriinud"
Kerden-Erich Ital
Rapla Vesiroosi Kool 3b
"Kohal!"
Ave
Imavere Lasteaed Mõmmi "Müramõmm"
"Väiesed tulbikesed"
Adeele
Imavere Lasteaed Mõmmi "Müramõmm"
"Orav"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Lilled"
Danil Ustinski
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Vares"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Sarapuu läheb õitsele"
Kristjan Oliver Perend
Haanja Kool 1-3
"Taeva taustal"
Henri Rüütli
Haanja Kool 1-3
"Ajab üle ääre"
Mirjam Müürsepp
Konguta Kool 5-6
"Jäämäed"
Mirjam Müürsepp
Konguta Kool 5-6
"Harilik karikseen"
Emili Eilmann
Imavere Põhikool 3
"Valvel"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Pindpinevus"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Öine lend"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Märtsikellukesed"
1. klass
Keeni Põhikool 1
"Kännu salapaik"
Leila Pihu
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Hoiame pikivahet!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Aprillihommik aias"
Rinaldo Naumov
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"Jääminek Peipsi Järvel"
Reelika Lindvee
Lohusuu Kool 1-8
"Kopra tehtud kunstiteos"
Reelika Lindvee
Lohusuu Kool 1-8
"Esimesed paiselehe õied"
Svetlana Šarina
Lohusuu Kool 1-8
"Imelik puu"
Mia Sindi
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Peitusemäng"
Mia Sindi
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Lumikellukesed"
Riio Tähve
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Lilled tärkavad"
Daniel Tint
Põlva Kool 1a
"Kevade värvid"
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"kevadekuulutajad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Siniliilad"
Birgit Alliksaar
Valga Põhikool 4d
"KEVAD SINILILLED"
ELERIIN VIHTOL
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool
"Karikseened"
Joonas Arumäe
Voore Põhikool (LA) "Siilike"
"Tere tulemast, suleline sõber! "
S. Rezvaya
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"
"karikseen"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"kevad"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Olen kõige ilusam!"
Kendra Saar
Nõo Põhikool 3b
"Siit saab süüa!"
Mairo Lehtoja
Nõo Põhikool 3b
"Urvad"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 3b
"Toonekurg"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Nõges"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Linnuparv"
Ramon Sillaots
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Päikeseloojang"
Kristiina Valgeväli
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Karikate pesakond"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Värviline kevad"
Carolin Isabel Kiin
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Luiged "
Mark Morozov
Sillamäe Vanalinna Kool 1b