Kevadfoto:

"Lumine jalutuskäik"

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 13: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kevade värskus"
5c
Kehra Gümnaasium 5c
"Tulen ja naudin (harilik kärnkonn)"
7C
Kehra Gümnaasium 7c
"Sinililled vanaema juures"
Adeele Voznjuk
Suure-Jaani Kool 4b
"Lepatriinu otsib sõpra."
Pille-Riin Paalits
Risti Kool 2
"Sinililled"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Esimesed LILLED"
Alina
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Kuu"
Liisi Roos
Risti Kool 5-9
"Merikotkas"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Sinililled"
Deili Lai
Risti Põhikool 3
""
Maksim Kalikin
Maardu Gümnaasium 4d
"4d"
Sofija Ivanova
Maardu Gümnaasium 4d
"Lumikelluke"
Stepan Tsarev
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
""
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Sinililled"
Rokko Mägi
Iisaku Gümnaasium 1
"Pajukiisu"
Miron Remizov
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"LODJAPUU"
Milia Abraite
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Linnud"
Alina Issajeva
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Vares armastab kohvi"
1A
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Lumekupud"
Karel Poola
Valga Põhikool 4d
"Askeldajad"
Karel Poola
Valga Põhikool 4d
"Tere"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Ma olen väga unine"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Esimene krookus"
Karl Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Puhkemas"
Jürgen Vald
Metsküla Algkool 1-3
"Aiast leitud üllatus"
Ketlyn Luur
Lohusuu Kool 1-8
"Vallaste ilu märtsikuus"
Annika
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Esimene võilille õis"
Karmen Oks
Tartu Raatuse Kool 2a
"Kevadlilled "
Valeria Tassinkevitš
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b
"Krookus suhtleb kellukesega"
7C
Kehra Gümnaasium 7c
"Jääminek Avijõel"
Sofia Šarina
Lohusuu Kool 1-8
"Pajutibud päikese käes"
Kretely Luur
Lohusuu Kool 1-8
"Kevad on käes!"
Ruudu ema
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Paneme metsloomadele süüa!"
Anne Kuusk
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Uuuu, putukad, kas olete ärganud!"
Anne Kuusk
Riisipere Lasteaed "Kastanid"
"Lepatriinu"
Helery Rammo
Põlva Kool 1a
"Siniliilia"
Laura-Liisa Põldveer
Põlva Kool 1a
"Mesimummud ärkavad"
Helery Rammo
Põlva Kool 1a
"Kevadine koerliblikas"
Andri Vallsalu
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Kevadine tilk"
Sabina Smirnova
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Karikseen"
Marina Libba
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Lumikellukeste põõsas"
Steven Olbri
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Iludus"
Steven Olbri
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Rändlinnud tulevad koju!"
Henry Sten Naber
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Haigur"
Henry Sten Naber
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Kevadlilled"
Henry Sten Naber
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Paju õitseb!"
Romet-Rico Viin
Sonda Kool 1-3
"Looduse jõud"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu"
"kevad tervitab südamest"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu"
""
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu"
"sipelgapesa"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"esimesed paadid"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"kevade jäljed"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Selle hooaja esimene"
Karl Kaspar Laur
Voore Põhikool (LA) "Siilike"
"Hooga kevadesse"
Meribel Busch
Tartu Raatuse Kool 2a
"Elu algus"
Stepan Tsarev
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Seemned mulda!"
Kristofer Erik Ojamaa
Mäe
"Orav tüvel"
Kristjan Oliver Udam
Rapla Vesiroosi Kool 3b
"Pajuutud"
Kaur Tobias Masing
Rapla Vesiroosi Kool 3b
"Lumikellukesed kevadisel ajal"
Janeli viira
Rakvere Gümnaasium 3c
"Jälle lumi!"
Suure-Jaani 4.a klass
Suure-Jaani Kool 4a
"Kuldsed täpid"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 3b
"Vaata meid!"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 3b
"Minu esimesed kurgid"
Erko Ots
Nõo Põhikool 3b
"Kahtlustamine"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Esimene ilmumine"
Maija Listsina
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Olen kivikuju"
Penert Lainemurd
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Sookured"
Kristiina Valgeväli
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Sisalik sinililledega"
Mirjam Koitla
Ääsmäe Põhikool 5-6