Kevadfoto:

"kevad"

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 11: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Peesitav tõuk"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Üksik lepatriinu"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"LILLED."
Lasnamäe Põhikool 1
Lasnamäe Põhikool 1
"KEVAD LINNAS."
Lasnamäe Põhikool 1
Lasnamäe Põhikool 1
"Tere hommikust"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Kevad südames"
Renee Serdjukov
Rakvere Gümnaasium 3c
"Väike rõõm"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Kevad"
Anton Šur
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Kevade jäljed"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Mesilased otsivad juba õisi"
Kristjan Oliver Perend
Haanja Kool 1-3
"Kevad tuleb..."
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 4d
"Võimsad virmalised"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Jääsulatamise ime"
Annika
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Lumememm solvus ja läks minema"
Annika- Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Aluoja juga varakevadel"
Lüüli Kübarsepp - Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired"
"Lepatriinu ja punalutikas on sõbrad"
Brianna Harjaks
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid"
"Pärlites puu"
Marie Mengel
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid"
"Luiged"
Maike Lääne
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid"
"Looduse kunstiteos"
Eliise Kurg
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"
"Lumi juba sulab"
Karl-Martin Kulp
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"vesi vuliseb"
Karl-Martin Kulp
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"Lillekesed tõstavad pead"
Karl-Martin Kulp
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
"Õhne jõgi, pannkoogipäev"
Tõrva gümnaasiumi 6.b klass
Tõrva Gümnaasium 6
"Õhne jõgi"
6.b õppekäigul
Tõrva Gümnaasium 6
"Lepatriinu lasteaias"
Kadri Koel
Aruheina Lasteaed "Lustakad Liblikad"
"Kevadkaruslane"
Engelina Kreek
Tamsalu Gümnaasium 4a
"Päikese poole"
Nele Savimägi
Iisaku Gümnaasium 1
"Kevad"
Kirill Loktev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Kevad"
Kirill Loktev
Sillamäe Vanalinna Kool 1a
"Pardid kevade ootuses"
Eve-Ly Annus
Kadrina Keskkool 2a
"Päevitamas"
Christian Karus
Kadrina Keskkool 2a
"Kevade ootuses"
Christian Karus
Kadrina Keskkool 2a
"Lumikelluke"
Rjabkova Galina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Kevadekuulutajad"
Nisredinova Faina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "5"
"Lumikellukesed"
Lepatriinud
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
"Kevad lille peal"
Kertu Kärner 5 a Mõmmikute rühm
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Nina"
Mia Olivia Heidmets 6 a
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Üks vägev pung"
Eliot Ioane Marie Barrier 5 a
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
"Kivine krokodill"
Evgenija Shek
Sillamäe Vanalinna Kool 1b
"Pajukassid"
Hanna Mia Vilde
Iisaku Gümnaasium 1
"Kevad saabub"
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Võtame päikest"
Päikesejänkud
Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"
"Kevadine rand"
Mia Säkk
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Ilusad oksad"
Markkus Põldaru
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Lillede perekond"
Mia Sindi
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a
"Esimesed kellukesed"
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa Lepatriinude rühm
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa "Lepatriinud"
"Märtsikellukesed"
Joonatan Liblik
Sonda Kool 1-3
"Urvad"
Joonatan Liblik
Sonda Kool 1-3
"Pajud"
Joonatan Liblik
Sonda Kool 1-3
"Pardid"
Villem Malm
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"Pajuurvad"
Pätrik Ilm
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"Päike ja lumi"
Pätrik Ilm
Laiuse Jaan Poska Põhikool 2-3
"Lumikellukesed"
Daniel Tint
Põlva Kool 1a
"Kirju suvi"
Helery Rammo
Põlva Kool 1a
"Lumikellukesed tärkavad"
Daniel Tint
Põlva Kool 1a
"Kevadel"
Lasnamäe Põhikool 2a
Lasnamäe Põhikool 2a
"Tahan ka õppima!"
Maiu Talja
Tamsalu Gümnaasium 4a
"Lumi ja lumikellukesed"
Egor
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased"
"Varsakabjad allikatel"
Paul Paisu
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud"
"Lumikellukesed."
Haljala LA Sipsiku rühm.
Haljala Lasteaed "Sipsik"
"Märtsikellukesed"
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 4d
"Eesti lipp"
Martin Sinimaa
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Turvalind"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Akrobaat"
Frode Toome
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Piilujad"
Jako Johannes Vaher
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Üksi"
Jako Johannes Vaher
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Kevad"
Jako Johannes Vaher
Pärnu Vanalinna Põhikool 23
"Kass ja krookus"
Lennart Klaus
Nõo Põhikool 3b
"Lumekupp"
Lennart Klaus
Nõo Põhikool 3b
"Pajuurvad"
Lennart Klaus
Nõo Põhikool 3b
"Jää ja pori võitlus"
Janelle Nugis
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Lumikellukesed"
Eliise Tulver
Ääsmäe Põhikool 5-6
"Lumikellukesed ja lumi"
Sandra Aasjärv
Ääsmäe Põhikool 5-6